Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 02 березня 2018 09:01

32 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з послідуючою передачею її в постійне користування КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 32/ПРОЕКТ

 

« 28 » березня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з послідуючою передачею її в постійне користування КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»
(пл. Красна)

 

Розглянувши клопотання дирекції КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва спортивного комплексу, керуючись ст.ст. 12, 83, 92, 120, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Комунальному закладу «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Піддубна, 18, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови вільної від забудови, орієнтовною площею 1,0 га, розташованої по пл. Красна, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту – спортивного комплексу з послідуючою передачею її в постійне користування.
  2. КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 510 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG