Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 02 березня 2018 08:57

32 сесія. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки ТОВ «Регіональне управління автобусних станцій»

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 32/ПРОЕКТ

«28» березня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки ТОВ «Регіональне управління автобусних станцій»
(пл. Кооперативна ,50)

 

Розглянувши клопотання дирекції ТОВ «Регіональне управління автобусних станцій» стосовно внесення змін до договору оренди землі щодо функціонального призначення земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 83, 122 Земельного кодексу України, ст.22, 57 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Регіональне управління автобусних станцій», юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, проспект Хіміків, 61, на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки із земель транспорту комунальної власності, яка розташована по пл. Кооперативна, 50, м. Кремінна, кадастровий номер 4421610100:02:138:5101, площею 0,2115 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.
  2. ТОВ «Регіональне управління автобусних станцій» оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 455 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG