Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 02 березня 2018 08:54

32 сесія. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з послідуючою передачею її в оренду (пров.Дружби)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 32/ПРОЕКТ

«28» березня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки з послідуючою передачею її в оренду гр. --
(пров. Дружби, 5в)

 

Розглянувши заяву громадянки -- стосовно надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для обслуговування додаткового входу до вбудованого нежитлового приміщення, враховуючи лист-рекомендації Кремінського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області від 02.03.2018 року № 32/61, керуючись ст.ст. 12, 83, 120, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянці --, яка мешкає за адресою: --, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по пров. Дружби, 5в, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,0020 га для будівництва та обслуговування закладу торгівлі – вбудованого магазину з послідуючою передачею її в оренду.
  2. Громадянці -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 439 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG