Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Субота, 02 липня 2016 08:18

13 сесія. Про надання дозвіл на складання тех. док. для проїзду сервітут вул.Банкова

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО
СКЛИКАННЯ
ТРИНАДЦЯТА
СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 13/ПРОЕКТ

«27» липня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту гр. --

(вул. Банкова, район будівлі 3а)

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для проїзду вантажних транспортних засобів та розвантаження вантажів, враховуючи погодження постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології, керуючись ст.ст. 12, 83, 99, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.    Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: --, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Банкова (колишня вул. Совєтська), район будівлі 3а, м. Кремінна, площею 0,0600га, для права проїзду вантажних транспортних засобів з послідуючим укладанням договору сервітуту.

2.    гр. -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.

3.    Громадянину -- провести благоустрій прилеглої території щодо організації окремого проходу на територію організованого містом Дитячого парку розташованого по пл. Кооперативна, в районі кафе «Теремок».

4.    Установити строк дії виконання даного дозволу – 6 (шість) місяців.

5.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                               Ю.О. Прокопенко

Read 652 times

Main Menu

Kremins'ka TG