Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Субота, 02 липня 2016 15:38

13 сесія. Про надання дозвіл на складання проекту по сел.Ст.Краснянка

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО
СКЛИКАННЯ
ТРИНАДЦЯТА
СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ13/ПРОЕКТ

 

 « 27 » липня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. -- та гр. --

(сел. Ст. Краснянка, вул. Шахтарська, 65)

 

Розглянувши заяву громадян -- та -- про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вирівнювання межи по провулку та Рішення Суду Кремінського району Луганської області від 11.01.2011 року, Справа № 2-101/2011р., керуючись ст. 118, 121, 123 Земельного кодексу України, ст.22, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.   Надати дозвіл громадянам -- та --, які мешкають за адресою: --, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови розташованої по вул. Шахтарська (колишня вул. Комсомольська), 65, сел. Стара Краснянка, орієнтовною площею 0,1500 га з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вільної земельної ділянки, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність.

2.   Громадянам -- та -- оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.

3.   Установити строк дії виконання даного дозволу – 1 (один) рік.

4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                   Ю.О. Прокопенко

Read 712 times

Main Menu

Kremins'ka TG