Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Субота, 02 липня 2016 15:34

13 сесія. Про надання дозвіл на зміну цільового призначення по вул.Суворова

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 13/ПРОЕКТ

« 27 » липня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. -

(вул. Суворова, 41)

 

Розглянувши заяву громадянина -- про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель на землі сільськогосподарського призначення для ведення садівництва у зв’язку з бажанням використати своє право безоплатної приватизації землі, керуючись ст. 12, 20, 83, 118, 122, 124 Земельного кодексу України, ст. 20 Закону України «Про землеустрій», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.      Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: -- на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої по вул. Суворова, 41, м. Кремінна, площею 0,0245 га, кадастровий номер: 4421610100:02:149:0715, на землі сільськогосподарського призначення для ведення садівництва з послідуючою передачею в приватну власність.

2.      Громадянину -- розробити за допомогою проектної організації, яка має право на виконання даного виду робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв’язку зі зміною цільового призначення для ведення садівництва. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на розгляд та затвердження в установленому законом порядку.

3.      Установити строк дії виконання даного дозволу – 1 (один) рік.

4.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                               Ю.О. Прокопенко

Read 623 times

Main Menu

Kremins'ka TG