Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 09 лютого 2018 16:45

31 сесія. Про внесення змін до договору оренди землі від 15.06.2017р., укладеного з громадянкою, вул.Лиманська

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 30/ПРОЕКТ

 

«07» березня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про внесення змін до договору оренди землі від 15.06.2017 р. укладеного з громадянкою --
(вул. Лиманська, 220)

 

Розглянувши заяву громадянки -- щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою, враховуючи погодження комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології, керуючись ст. 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та рішенням 23 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2017р. за № 23/9 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни в п. 9 Договору оренди землі від 15.06.2017 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 22.06.2017 за № 21151382, виклавши його в наступній редакції:

«Орендна плата вноситься орендарем у формі та розмірі:

  • грошової плати у гривнях в розмірі 1% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 670,91 грн. в рік розрахованої станом на 2018 рік відповідно до розрахунку)

з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.»

  1. Усі умови вищезазначеного договору оренди землі залишити без змін.
  2. Орендарю в місячний строк укласти Доповнення № 1 до вищевказаного договору оренди землі та провести у встановленому законом внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
  3. По закінченню строку дії договору оренди з угодою землекористувач зобов’язаний провести роботи по поновленню договору оренди землі або приведенню в належний стан для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  4. Орендарю в п’ятиденний строк після реєстрації доповнення до Договору оренди землі надати його копію Кремінському відділенню Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції.
  5. Копію рішення направити у Рубіжанську ОДПІ для використання у роботі.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 525 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG