Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Субота, 02 липня 2016 15:10

13 сесія. Внесення змін до договору оренди землі пл.Кооперативна (3)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО
СКЛИКАННЯ
ТРИНАДЦЯТА
СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 13/ПРОЕКТ

 

«27» липня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про внесення змін до договору оренди землі від 11.06.2012 р. укладеного з громадянками -- та --

 

Розглянувши заяву громадянок -- та -- щодо зменшення орендної плати у зв’язку з скрутним фінансовим становищем, враховуючи погодження комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології, керуючись ст. 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та рішенням 12 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016р. за № 12/12 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану по пл. Кооперативна, 55б, м. Кремінна, кадастровий номер: 4421610100:02:138:5116, площею 0,0272 га.

2. Внести зміни в п. 9 Договору оренди землі від 11.06.2012 року, який зареєстрований у Відділі Держкомзему у Кремінському районі від 20.07.2012 року № 442160004001888, виклавши його в наступній редакції:

«Орендна плата вноситься орендарем у формі та розмірі:

-         грошової плати у гривнях в розмірі 6% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 5 375,48 грн. в рік розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку)

з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.»

3. Усі умови вищезазначеного договору оренди землі залишити без змін.

4. Орендарю в місячний строк укласти Доповнення № 1 до вищевказаного договору оренди землі та провести у встановленому законом внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

5. По закінченню строку дії договору оренди з угодою землекористувач зобов’язаний провести роботи по поновленню договору оренди землі або приведенню в належний стан для подальшого використання ділянки при її поверненні.

6. Орендарю в п’ятиденний строк після реєстрації доповнення до Договору оренди землі надати його копію Кремінському відділенню Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції.

7. Копію рішення направити у Рубіжанську ОДПІ для використання у роботі.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко

Read 571 times

Main Menu

Kremins'ka TG