Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Субота, 02 липня 2016 15:08

13 сесія. Внесення змін до договору оренди землі пл.Кооперативна (2)

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО
СКЛИКАННЯ
ТРИНАДЦЯТА
СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 13/ПРОЕКТ

 

«27» липня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про внесення змін до договору оренди землі від 08.02.2014 р. укладеного з громадянином --

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо зменшення орендної плати у зв’язку з скрутним фінансовим становищем, враховуючи погодження комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології, керуючись ст. 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та рішенням 12 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016р. за № 12/12 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни в п. 9 Договору оренди землі від 08.02.2014 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 22.02.2014 за № 4798671, виклавши його в наступній редакції:

«Орендна плата вноситься орендарем у формі та розмірі:

-         грошової плати у гривнях в розмірі 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 8 932,79 грн. в рік розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку)

з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.»

2. Усі умови вищезазначеного договору оренди землі залишити без змін.

3. Орендарю в місячний строк укласти Доповнення № 1 до вищевказаного договору оренди землі та провести у встановленому законом внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

4. По закінченню строку дії договору оренди з угодою землекористувач зобов’язаний провести роботи по поновленню договору оренди землі або приведенню в належний стан для подальшого використання ділянки при її поверненні.

5. Орендарю в п’ятиденний строк після реєстрації доповнення до Договору оренди землі надати його копію Кремінському відділенню Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції.

6. Копію рішення направити у Рубіжанську ОДПІ для використання у роботі.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко

Read 568 times

Main Menu

Kremins'ka TG