Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 05 січня 2018 14:27

29 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з передачею її надалі в постійне користування «Кремінському ВУВКГ»

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 29/ПРОЕКТ

«31» січня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з послідуючою передачею її в постійне користування «Кремінському ВУВКГ»
(вул. Титова)

 

Розглянувши клопотання керівника «Кремінського ВУВКГ» про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва блочно-модульних очисних споруд в м. Кремінна, в районі існуючої каналізаційної станції по вул. Титова, керуючись ст. 12, 83, 92, 123, 134 Земельного кодексу України, ст.22, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл «Кремінському виробничому управлінню водопровідно-каналізаційного господарства», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Промислова, 2а, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності іншої промисловості розташованої в , в районі існуючої каналізаційної станції по вул. Титова, м. Кремінна, орієнтовною площею ---------- га, розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури - будівництва блочно-модульних очисних споруд з послідуючою передачею в постійне користування.
  2. Керівництву КП «Кремінське ВУВКГ» оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк дії виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                            Ю.О. Прокопенко

Read 519 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG