Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 09 січня 2018 11:47

29 сесія. Про передачу багатоквартирних житлових будинків комунальної власності Кремінської територіальної громади з балансу комунального підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на баланс управляючої компанії

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 29 /ПРОЕКТ

«___» ______________ 2017 року
м. Кремінна

 

Про передачу багатоквартирних житлових
будинків комунальної власності Кремінської
територіальної громади з балансу комунального
підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»
на баланс управляючої компанії

 

Відповідно до рішення сесії міської ради від 27.04.2016 №8/9 «Про затвердження Положення про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, Положення про управителя будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд та Договору про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд», рішення виконавчого комітету міської ради від ______№_____ «Про призначення управителя багатоквартирних житлових будинків м.Кремінна, керуючись Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст.10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 року №1521 зі змінами, Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року №301, п.30 ч.1 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Кремінської міської ради «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» в оперативне управління на баланс управляючої компанії _________________ код ЄРДПОУ__________ багатоквартирних житлових будинків м. Кремінна згідно додатку.
  2. Керівнику КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» та керівнику управляючої компанії __________________створити комісію з приймання – передачі житлових будинків м. Кремінна, провести перевірку активів, скласти акти приймання-передачі основних засобів, провести їх передачу у встановленому законом порядку та внести зміни в дані бухгалтерського обліку.
  3. Процедуру приймання-передачі будинків провести в термін до _____________
  4. Акт приймання – передачі надати до виконавчого комітету міської ради на затвердження.
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Кремінської міської ради та на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань житлово–комунального господарства , розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

 

Міський голова                                                                     Ю.О.Прокопенко

Read 474 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG