Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 05 січня 2018 14:04

29 сесія. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту з послідуючою передачею її в оренду ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО»

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 29/ПРОЕКТ

 «31» січня 2018 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту з послідуючою передачею її в оренду ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО»
(район колишньої шахти «Кремінна»)

 

Розглянувши клопотання дирекції ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту (будівництво та обслуговування залізничної під’їзної колії) за рахунок вільної земельної ділянки в районі колишньої шахти «Кремінна», керуючись ст. 12, 83, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, ст.22, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «ЛУГЕКОЕНЕРГО», юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 27А/33, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності іншої промисловості розташованої в районі колишньої шахти «Кремінна», м. Кремінна, орієнтовною площею 0,6 га, для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту - будівництво та обслуговування залізничної під’їзної колії з послідуючою передачею її в оренду.
  2. Дирекції ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк дії виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                            Ю.О. Прокопенко

Read 513 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG