Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 21 листопада 2017 16:39

28 сесія. Про передачу в позичку комунального майна відділу освіти

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ №

 

_______________ 2017 року
м. Кремінна

 

Про передачу в позичку
комунального майна відділу освіти

 

Відповідно до параграфу 1 глави 58, ст.827 Цивільного кодексу України, керуючись частиною п’ятою статті 16, ст. 25, пунктом 31 частини першої статті 26, ст. 59, частиною першою, п`ятою, шостою, сьомою та восьмою статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Кремінська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

                     1.Передати в позичку відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації Луганської області для утримання дошкільних навчальних закладів , які діють на території Кремінської міської ради, будівлі з господарськими будівлями та спорудами згідно з додатком 1.

                     2.Передати відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації в позичку для дитячих навчальних закладів «Ластівка» та «Катруся» кондиціонери марки АС Elektrik QUT -24 HN1 у кількості 2 штук та для дитячих навчальних закладів «Ластівка», «Катруся», «Малятко», «Зірочка» , «Берізка» мотокоси марки Амур БТ-4200 у кількості 5 штук.

  1. Виконавчому комітету Кремінської міської ради в 3-денний термін укласти договір позички, терміном до 31 грудня 2018 року.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування,бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко

Read 493 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG