Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 02 листопада 2017 09:16

27 сесія. Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО»

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 27/ПРОЕКТ

 

 « 25 » жовтня 2017 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО»
(пров Сєвєрний)

 

Розглянувши клопотання дирекції КП ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться в оренді відповідно до договору оренди землі від 28.03.2016 року, керуючись ст. 12, 20, 83, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, ст. 20 Закону України «Про землеустрій», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «ЛУГЕКОЕНЕРГО», юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 27а/33, на зміну цільового призначення земельної ділянки комунальної власності площею 26,8422 га, кадастровий номер 4421610100:04:031:5614, яка знаходиться в оренді відповідно до договору оренди землі від 28.03.2016 року та розташована по пров. Сєвєрний, м. Кремінна, із земель промисловості на землі енергетики для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергетичних підприємств, установ і організацій з послідуючим переукладанням договору оренди землі.
  2. ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» розробити за допомогою проектної організації, яка має право на виконання даного виду робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергетичних підприємств, установ і організацій.

 Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на розгляд та затвердження в установленому законом порядку.

  1. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                                               Ю.О. Прокопенко

Read 602 times

Main Menu

Kremins'ka TG