Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 02 листопада 2017 09:12

27 сесія. Про продовження терміну оренди землі, вул.Харківська

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 27/ПРОЕКТ

 

«29» листопада 2017 р.
м. Кремінна

 

Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 18.12.2013 р. для утримання виробництва по ремонту та виготовленню металовиробів ФОП Крестененко Є. В.
(вул. Харківська, 57а)

 

Розглянувши заяву ФОП Крестененка Є. В. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 83, 122 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, ст. 33 Закону України “Про оренду землі”, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням 23 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016р. № 12/12 “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна” та рішенням 18 сесії міської ради 7 скликання від 21.12.2016 № 18/29 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Поновити право оренди фізичній особі - підприємцю Крестененку Євгену Вікторовичу, який мешкає за адресою: --, при умовах виконання п.2 рішення, з 28 грудня 2017 року (дати закінчення строку дії договору оренди) на 5 років до 28 грудня 2022 року, шляхом переукладання договору оренди землі від 18.12.2013 року, який зареєстровано у Реєстраційній службі Кремінського районного управління юстиції Луганської області та відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 29.04.2014 року за № 18744882, кадастровий номер: 4421610100:02:064:0001, площею 0,1101 га, розташовану по вул. Харківська, 57а (колишня вул. Інтернаціональна, 57а), м. Кремінна, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості - утримання виробництва по ремонту та виготовленню металовиробів.
  2. Орендарю:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін переукласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди на земельну ділянку.

2.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

2.4. Забезпечити вільний доступ для прокладення нових, ремонту і експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.5. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

2.6. У п'ятиденний термін після реєстрації Договору оренди землі, надати копії Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

2.7. У п'ятиденний термін після реєстрації Договору оренди землі надати копії Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

  1. Встановити з 28 грудня 2017 року річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 5 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 5 899,16 грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2017 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації згідно нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду ставки орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

  1. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  2. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  3. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю. О. Прокопенко

Read 495 times

Main Menu

Kremins'ka TG