Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 09 листопада 2017 10:39

27 сесія. Про передачу багатоквартирного житлового будинку з балансу КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на баланс ОСББ «АВАНГАРД - КРЕМІННА»

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № 27 /ПРОЕКТ

 

«_____ » __________ 2017 року
м. Кремінна

 

Про передачу багатоквартирного житлового
будинку № 29 по вул. Шевченко з балансу комунального
підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»
на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного
будинку (ОСББ) «АВАНГАРД - КРЕМІННА»

 

 

    Розглянувши письмове звернення голови ОСББ «АВАНГАРД - КРЕМІННА» Васильєва В.Г. про зняття житлового будинку з балансу КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» та передачу його на баланс та в оперативне управління даного ОСББ, керуючись Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст.10 Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду, ст.358 Цивільного кодексу України, Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 року №1521, «Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року №301, п.30 ч.1 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на безоплатну передачу багатоквартирного житлового будинку №29 по вул. Шевченко в м. Кремінна з балансу комунального підприємства Кремінської міської ради «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на баланс та в оперативне управляння об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «АВАНГАРД - КРЕМІННА».
  2. Керівнику КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» та голові ОСББ «АВАНГАРД - КРЕМІННА» створити комісію з приймання – передачі житлового будинку №29 по вул. Шевченко в м. Кремінна, провести перевірку активів, скласти акт приймання-передачі основних засобів, провести їх передачу у встановленому законом порядку та внести зміни в дані бухгалтерського обліку.
  3. Процедуру приймання-передачі будинку провести у в термін до 29.12.2017
  4. Акт приймання – передачі надати до виконавчого комітету міської ради на затвердження.
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Кремінської міської ради та на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань житлово–комунального господарства , розвитку суб'єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв'язку.

 

Міський голова                                                                     Ю.О.Прокопенко

Read 582 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG