Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 05 жовтня 2017 14:45

26 сесія. Про надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки по вул.Піддубна

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 26/ПРОЕКТ

 

 « 25 » жовтня 2017 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки
КП «Креміннатеплокомуненерго»
(вул. Піддубна, 18)

 

Розглянувши клопотання директора КП «Креміннатеплокомуненерго» про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки, яка утворилася шляхом поділу земельної ділянки, яка знаходилася в постійному користуванні Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, враховуючи добровільну відмову від земельної ділянки директора Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, керуючись ст. 20, 83, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, ст. 20 Закону України «Про землеустрій», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл Комунальному підприємству «Креміннатеплокомуненерго», юридична адреса: м. Кремінна, пров. Гастелло, 21, на зміну цільового призначення земельної ділянки комунальної власності площею 0,0093 га, кадастровий номер 4421610100:02:154:0014, яка утворилася шляхом поділу земельної ділянки площею 2,6658 га, розташованої по вул. Піддубна, 18, м. Кремінна, із земель житлової та громадської забудови на землі енергетики для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії з послідуючою передачею в постійне користування.
  2. КП «Креміннатеплокомуненерго» розробити за допомогою проектної організації, яка має право на виконання даного виду робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

 Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на розгляд та затвердження в установленому законом порядку.

  1. Установити строк виконання даного рішення – 1 (один) рік.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                                               Ю.О. Прокопенко

Read 481 times

Main Menu

Kremins'ka TG