Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 05 жовтня 2017 14:39

26 сесія. Про надання дозволу на складання проекту по вул.Підвільшанська, ОЖБ та ОСГ

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 26/ПРОЕКТ

« 25 » жовтня 2017 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шаляпіній К.С.
(вул. Підвільшанська, 258 А)

 

Розглянувши заяву гр. Шаляпіної К.С. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вільної земельної ділянки , враховуючи Договір купівлі-продажу житлового будинку від 30.07.2002 року, зареєстрованого в реєстрі за № 761 та рішення 14 сесії міської ради 7 скликання від 07.09.2016 року, керуючись ст. 118, 121, 123 Земельного кодексу України, ст.22, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл гр. Шаляпіній Катерині Сергіївні, яка мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. 30 Января, 132, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови розташованої по вул. Підвільшанська (колишня вул. Леніна), 258 А, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,1200 га з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вільної земельної ділянки розташованої по вул. Підвільшанська (колишня вул. Леніна), 260 (колишній № 264), для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність.
  2. Гр. Шаляпіній К.С. оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Установити строк дії виконання даного дозволу – 1 (один) рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

Міський голова                                           Ю.О. Прокопенко

Read 514 times

Main Menu

Kremins'ka TG