Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 22 вересня 2017 08:45

26 сесія. Про внесення змін у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду у 2017 році

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ №

“_____”______2017 р.
м. Кремінна

 

Про внесення змін у перелік об’єктів
комунальної власності, що підлягають
передачі в оренду у 2017 році

 

З метою поповнення бюджету Кремінської міської ради в частині надходжень від оренди майна комунальної власності, у відповідності до Закону України  “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись п. 30 ст. 26, ст. ст. 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Внести в перелік об’єктів нерухомості, які є власністю територіальної громади міста Кремінна і підлягають передачі в оренду через аукціон у 2017 році :

- об’єкт нерухомого майна комунальної власності – окремо визначену нежитлову будівлю загальною площею 147,7 кв.м, яка знаходиться за адресою провулок Бульварний, 1 А, місто Кремінна;

- об’єкт нерухомого майна комунальної власності – окремо визначені нежитлові приміщення виробничої бази, загальною площею ____ кв.м, розташовані за адресою провулок Нагорний, 149, місто Кремінна.

  1. Виконкому Кремінської міської ради провести підготовку документів для оголошення аукціону з оренди вказаного нерухомого майна.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування , бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                           Ю.О. Прокопенко

Read 531 times

Main Menu

Kremins'ka TG