Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 26 вересня 2017 08:39

26 сесія. Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 26/проект

м. Кремінна

 

Про затвердження структури виконавчих
органів ради, загальної чисельності апарату
ради та її виконавчих органів

 

Враховуючи пропозиції міського голови щодо структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, беручи до уваги висновки та рекомендації постійних комісій міської ради, діючи у відповідності до ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись ст. 25, п.5 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні"

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити структуру апарату ради та її виконавчих органів згідно з додатком.
 2. Затвердити загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів у кількості 40,0 одиниць.
 3. Перейменувати відділ розвитку інфраструктури житлово – комунального господарства у відділ житлово – комунального господарства;

4 Утворити:

4.1. сектор інвестиційної діяльності в кількості 2-х штатних одиниць, за рахунок виведення посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства в кількості 2 од.;

4.2. службу забезпечення в кількості 8-ми штатних одиниць, за рахунок:

- виведення посади водія та прибиральника службових приміщень з планово - фінансового відділу,

- скороченя посади чергових відповідальних відділу житлово-комунального господарства в кількості 3 од. та введення посади сторожа в кількості 3 од.,

- виведення посади провідного спеціаліста з питань прийому громадян та діловодства і головного спеціаліста, системного адміністратора з апарату виконкому,

- введення посади головного спеціаліста з соціальних питань, інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ за рахунок збільшення штатної чисельності на 1 шт.од.

 1. Ввести у відділ адміністративних послуг посаду державного реєстратора в кількості 1 штатної одиниці за рахунок скорочення посади головного спеціаліста, заступника начальника відділу – головного бухгалтера планово-фінансового відділу.
 2. Ввести у відділ житлово-комунального господарства посаду провідного спеціаліста в кількості 1 штатної одиниці за рахунок виведення посади провідного спеціаліста планово-фінансового відділу.
 3. Ввести у планово – фінансовий відділ посаду головного спеціаліста в кількості 1 штатної одиниці за рахунок виведення посади головного спеціаліста апарату виконкому.
 4. Ввести у відділ військового обліку посаду провідного спеціаліста в кількості 1 штатної одиниці за рахунок скорочення посади інспектора відділу військового обліку.
 5. Дане рішення вступає в дію з 01 січня 2018 року.
 6. Передбачати видатки на утримання апарату Кремінської міської ради та її виконавчих органів з урахуванням п.2 даного рішення.
 7. Керівникам структурних підрозділів апарату Кремінської міської ради та її виконавчих органів, яких стосуються зміни подати у встановленому порядку на затвердження положення про структурні підрозділи, внести зміни в існуючі положення та привести посадові інструкції працівників у відповідність до чинного законодавства.
 8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                 Ю.О. Прокопенко

Read 761 times

Main Menu

Kremins'ka TG