Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 15 вересня 2017 16:45

26 сесія. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 26.12.2013 р. для утримання нежитлової будівлі-магазину

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 26/ПРОЕКТ

 

«11» жовтня 2017 р.
м. Кремінна

 

Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 26.12.2013 р. для утримання нежитлової будівлі - магазину -- та --
(пл. Кооперативна, 69)

 

Розглянувши заяву громадян -- та -- щодо поновлення строку дії договору оренди землі, враховуючи відсутність заборгованості зі сплати орендної плати, керуючись ст.ст. 12, 83 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, ст. 33 Закону України “Про оренду землі”, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням 12 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016р. № 12/12 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна” та рішенням 18 сесії міської ради 7 скликання від 21.12.2016 № 18/29 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади» , Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Поновити право оренди громадянам -- та --, які мешкають за адресою: --, при умовах виконання п.2 рішення, з 17 жовтня 2017 року (дати закінчення строку дії договору оренди) на 10 років до 17 жовтня 2027 року, шляхом переукладення договору оренди землі від 26.12.2013 року відповідно до якого зареєстровано право оренду у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 15.09.2014 року № 7011053, на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:138:5304, площею 0,0130 га, розташовану по пл. Кооперативна, 69, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – магазину.
  2. Орендарю:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін переукласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди на земельну ділянку.

2.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

2.4. Забезпечити вільний доступ для прокладення нових, ремонту і експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.5. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

2.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку та Договір оренди землі Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

2.7. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

  1. Встановити з 17 жовтня 2017 року річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 8% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок (що становить 3 630,02 грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2017 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації згідно нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду ставки орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

  1. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  2. 5. Землевпорядному відділу апарату виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  3. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                                       Ю.О. Прокопенко

Read 501 times

Main Menu

Kremins'ka TG