Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 15 вересня 2017 16:39

26 сесія. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО»

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 26/ПРОЕКТ

« 11 » жовтня 2017 р.
м. Кремінна

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО»
( район пров. Сєвєрний)

 

Розглянувши заяву дирекції ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» щодо передачу в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 23 сесії 7 скликання міської ради № 23/18 від 29.06.2017 року, враховуючи позитивний висновок експерта державної експертизи Держгеокадастру та Відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації, керуючись ст.ст.12, 120, 124, 134 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також рішенням 12 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016р. № 12/12 “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна” та рішенням 18 сесії міської ради 7 скликання від 21.12.2016 № 18/29 «Про затвердження Типового договору оренди землі, який буде укладатися на земельні ділянки комунальної власності Кремінської міської громади», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО», із земель комунальної власності іншої промисловості розташованої в районі пров. Сєвєрний, біля колишньої шахти «Кремінна», м. Кремінна, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії.
  2. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель енергетики, розташовану за адресою: м. Кремінна, пров. Сєвєрний, кадастровий номер: 4421610100:18:001:0003 площею 0,9735 га.
  3. Передати в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «ЛУГЕКОЕНЕРГО», юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, просп. Гвардійський, 27а/33, при умовах виконання п.4. даного рішення, строком на 49 років земельну ділянку комунальної власності із земель енергетики у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:18:001:0003, площею 0,9735 га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, пров. Сєвєрний, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії.
  4. Орендарю:

4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

  • У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

4.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

4.4. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

4.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку та Договір оренди землі Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

4.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди на земельну ділянку до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

  1. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить --------------- грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

  1. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.
  2. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.
  3. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 824 times

Main Menu

Kremins'ka TG