Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 16 серпня 2017 18:11

25 сесія. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян - членів садівничого товариства «Горняк»

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ № 25/ПРОЕКТ

 

 « 13 » вересня 2017 р.
м. Кремінна

 

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян - членів садівничого товариства «Горняк»

 

Розглянувши заяви громадян – членів садівничого товариства «Горняк» про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, керуючись ст.ст. 12, 83, 118, 122, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр» (із змінами та доповненнями), ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на підготовку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель сільськогосподарського призначення, які знаходяться у користуванні громадян – членів садівничого товариства «Горняк», наступним громадянам:

1.1. --, яка зареєстрована за адресою: --, на земельну ділянку садівничого товариства за № 152 площею згідно Довідки голови садівничого товариства «Горняк» від 12.06.2017 року:

600 кв. м. для ведення садівництва.

1.2. --, яка зареєстрована за адресою: --, на земельну ділянку садівничого товариства за № 163 площею згідно Довідки голови садівничого товариства «Горняк» від 12.06.2017 року:

500 кв. м. для ведення садівництва.

1.3. --, яка зареєстрована за адресою: --, на земельну ділянку садівничого товариства за № 179 площею згідно Довідки голови садівничого товариства «Горняк» від 12.06.2017 року:

400 кв. м. для ведення садівництва,

1.4. --, яка зареєстрована за адресою: --, на земельну ділянку садівничого товариства за № 105 площею згідно Довідки голови садівничого товариства «Горняк» від 12.06.2017 року:

420 кв. м. для ведення садівництва.

1.5. --, який зареєстрований за адресою: --, на земельну ділянку садівничого товариства за № 102 площею згідно Довідки голови садівничого товариства «Горняк» від 12.06.2017 року:

1000 кв. м. для ведення садівництва.

  1. Встановити термін виконання даного рішення – 3 (три) роки з дня прийняття рішення.
  2. Документацію виконану за допомогою землевпорядної організації, яка має право на проведення даних видів робіт, надати на розгляд та затвердження у встановленому законом порядку. Площі земельних ділянок, вказаних у п. 1 даного рішення, по результатах виконання землевпорядних робіт уточнюються.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                             Ю. О. Прокопенко

Read 633 times

Main Menu

Kremins'ka TG