Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 01 червня 2016 16:37

12 сесія. Продовження договору оренди ОЖБ сел. Житлівка

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 12/ПРОЕКТ

 

« 29 » червня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 25.12.2009 для розширення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. --

 

Розглянувши заяву гр. -- щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, враховуючи відсутність заборгованості з плати за землю, керуючись ст.ст. 12, 83, 120, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, ст. 33 Закону України “Про оренду землі”, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням 12 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016 р. № 12/“Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Поновити право оренди громадянці --, яка мешкає за адресою: --, при умовах виконання п.2 рішення, з 08 лютого 2015 року (дати закінчення строку дії договору оренди) на 10 років до 08 лютого 2025 року, шляхом укладання доповнення до договору оренди землі від 25.12.2009 року, який зареєстрований у Кремінському районному відділі Луганської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» від 08.02.2010 р. №041042200015 на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610101:00:001:0806, площею 0,0113 га, розташовану по вул. Красна, 69, сел. Житлівка, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.

2. Орендарю:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін укласти Доповнення № 3 до Договору оренди землі та провести у встановленому законом порядку реєстрацію поновлення права оренди землі.

2.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

2.4. Забезпечити вільний доступ для прокладення нових, ремонту і експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

2.6. У п'ятиденний термін після реєстрації внесення змін до права оренди на земельну ділянку надати копії Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

3. Встановити з 08 лютого 2015 року річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 106,53 грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації згідно нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду ставки орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.

5. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.

6.        Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.

7.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 654 times

Main Menu

Kremins'ka TG