Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 01 червня 2016 16:33

12 сесія. Про поділ та передачу в оренду земельної ділянки пров. Сєвєрний

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 12/ПРОЕКТ

 

«29» червня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ФОП Осначу В.В.

 

Розглянувши заяву ФОП Оснача В.В. стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та переукладання договору оренди землі від 29.07.2004 р. на частину земельної ділянки, враховуючи рішення 5 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 24.02.2016 року № 5/20, керуючись ст. ст.12, 83, 123, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.            Погодити технічну документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності із земель промисловості площею 0,6162 га, кадастровий номер: 4421610100:18:001:----, розташовану по пров. Сєєврний,16, м. Кремінна, для підприємницької діяльності-організації деревообробного виробництва.

2.            Припинити ФОП Осначу Володимиру Васильовичу, який мешкає за адресою: --, право оренди земельною ділянкою комунальної власності, площею 0,6162 га, кадастровий номер: 4421610100:18:001:____, розташовану по пров. Сєєврному, 16, м. Кремінна, надану для підприємницької діяльності-організації деревообробного виробництва у зв’язку з поділом земельної ділянки.

3.            Договір оренди землі від 29.07.2004 р. (з доповненнями), зареєстрований у виконавчому комітеті Кремінської міської ради від 30.07.2004 року за № и72/04 визнати таким, що втратив чинність.

4.       Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель промисловості, розташовану по пров. Сєвєрний, 16, м. Кремінна, кадастровий номер: 4421610100:18:001:----, площею 0,4930 га,

5.         Передати фізичній особі-підприємцю Осначу Володимиру Васильовичу, який мешкає за адресою: --, при умовах виконання п.6. рішення, в оренду строком на 5 років земельну ділянку комунальної власності із земель промисловості у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:18:001:-----, площею 0,4930 га яка розташована по пров. Сєвєрний, 16, м. Кремінна, для розміщення, та експлуатації основних, підсобних, і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості – організації деревообробного виробництва.

6. Орендарю:

6.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

6.2.   У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

6.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

6.4. Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

6.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

6.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

7. Встановити з дати підписання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 5% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 7 912,65 грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

8. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню земельної ділянки до придатного стану для подальшого використання її при поверненні.

9. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.

10. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 626 times

Main Menu

Kremins'ka TG