Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 01 червня 2016 16:16

12 сесія. Про надання в оренду під вбудованим приміщенням, проект.

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 12/ПРОЕКТ

«29» червня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки ППФ «Каскад»

 

Розглянувши заяву дирекції ППФ «Каскад» щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 4 сесії 7 скликання міської ради № 4/20 від 27.01.2016 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 18.07.2006 року, враховуючи позитивні висновки Відділу містобудування та архітектури, Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі, керуючись ст.ст.12, 120, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, а також рішенням 12 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016р. № 12/ “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.       Затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду для обслуговування вбудованого нежитлового приміщення – утримання магазину, який розташований за адресою: м. Кремінна, вул. Титова,7/53.

Договір оренди землі від 18.07.2006р., який зареєстрований у Кремінському реєстраційному окрузі (офісі) Луганської регіональної філії ДП «Центр ДЗК при Держкомземі України» 27.07.2006 року за № 216101/040642200039, вважати таким, що втратив чинність.

2. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану за адресою: м. Кремінна, вул. Титова, 7/57, кадастровий номер: 4421610100:02:241:5316 площею 0,0113 га.

3. Поновити право оренди Приватному Підприємству Фірмі «Каскад», юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Менделєєва, 32/55, при умовах виконання п.4. даного рішення, строком на 5 років на частину земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:02:241:5316, площею 0,0113 га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Титова, 7/57, для обслуговування закладу торгівлі вбудованого нежитлового приміщення – магазину.

4. Орендарю:

4.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.2.  У місячний термін укласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди.

4.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

4.4. Укласти з міською радою Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

4.5. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копію Витягу про реєстрацію права оренди та Договір оренди землі Кремінському відділенню Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції.

4.6. У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Витягу про реєстрацію права оренди до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

5. Встановити з дати укладання договору оренди землі річну орендну плату за земельну ділянку в загальному розмірі 10 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 3 948,67 грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

6. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянки при її поверненні.

7. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.

8. Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 703 times

Main Menu

Kremins'ka TG