Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 01 червня 2016 16:02

12 сесія. Внесення змін до договору оренди землі

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 12/ПРОЕКТ

 

«29»  червня  2016 р.

м. Кремінна

 

Про внесення змін до договору оренди землі
від 19.06.2007 р. укладеного з ФОП Агафоновим С.М.

 

Розглянувши  заяву ФОП Агафонова С.М. щодо зменшення орендної плати у зв’язку з скрутним фінансовим становищем,  враховуючи погодження комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології,  керуючись ст. 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та пунктом 4 Порядку затвердженого рішенням 12 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 29.06.2016р. за № 12/ “Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни в п. 9 Договору оренди землі від 19.06.2007 року, який зареєстрований у Кремінському районному відділі Луганської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» від 18.07.2007 року № 216101/040742200028, виклавши його в наступній редакції:

«Орендна плата вноситься орендарем у формі та розмірі:

-         грошової плати у гривнях  в розмірі  5% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить 7 225,71 грн. в рік розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку)

з застосуванням наступної індексації відповідно до нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.»

2. Усі умови вищезазначеного договору оренди землі залишити без змін.

3. Орендарю в місячний строк укласти Доповнення № 5 до вищевказаного договору оренди землі та провести у встановленому законом порядку його реєстрацію.

4. По закінченню строку дії договору оренди з угодою землекористувач зобов’язаний провести роботи по поновленню або приведенню в належний стан для подальшого використання ділянки при її поверненні. 

5. Орендарю в п’ятиденний строк після реєстрації доповнення до  Договору оренди землі надати його копію Кремінському відділенню Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції.

6. Копію рішення направити у Рубіжанську ОДПІ для використання у роботі.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко

Read 673 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG