Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 01 червня 2016 16:01

12 сесія. Внесення змін до договору оренди

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 12/ПРОЕКТ

 

« 29 »  червня  2016 р.

м. Кремінна

 

Про внесення змін до договору оренди землі від 01.02.2011 р. укладеного з ПП Білоконем М.І.

 

Розглянувши заяву громадянина Білоконя М.І. щодо внесення відповідних змін до договору оренди землі від 01.02.2011 року у зв’язку з припиненням підприємницької діяльності, керуючись ст. 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни в  Договір оренди землі від 01.02.2011 року укладеного з ПП Білоконем Михайлом Івановичем та зареєстрованого у Відділі Держкомзему у Кремінському районі Луганської області від 03.03.2012 року за                                  №  442160004000044, а саме:

- замість «орендар Приватний підприємець Білоконь Михайло Іванович» слід читати « орендар громадянин Білоконь Михайло Іванович»

2. Усі умови вищезазначеного договору оренди землі залишити без змін.

3. Орендарю в місячний строк укласти Доповнення № 3 до вищевказаного договору оренди землі та провести у встановленому законом порядку його реєстрацію.

4. По закінченню строку дії договору оренди з доповненням землекористувач зобов’язаний провести роботи по поновленню або приведенню в належний стан для подальшого використання ділянки при її поверненні. 

5. Орендарю в п’ятиденний строк після реєстрації доповнення до  Договору оренди землі надати його копію Кремінському відділенню Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції.

6. Копію рішення направити у Рубіжанську ОДПІ для використання у роботі.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                               Ю.О. Прокопенко

Read 692 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG