Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 26 травня 2016 14:25

11 сесія (позачергова) Про передачу в постіне користування земельної ділянки для бювєта.

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ОДИННАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 11/1

« 30» травня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки та
передачу її в постійне користування
КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»

 

 Розглянувши клопотання КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» щодо передачі в постійне користування земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 9 сесії 7 скликання міської ради № 9/1 від 11.05.215 року, враховуючи позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації, керуючись ст.ст. 12, 83, 92, 124 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в постійне користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови – будівництва бювєту, яка розташована за адресою: м. Кремінна, проспект Дружби.

2. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель житлової та громадської забудови, розташовану за адресою: м. Кремінна, проспект Дружби, район будинку 12, кадастровий номер: 4421610100:02:275:______ , площею ______ га.

3. Передати в постійне користування Комунальному підприємству «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС», юридична адреса: м. Кремінна, пров. Нагорний, 149, земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:02:275:_______, площею ______ га, яка розташована за адресою: м. Кремінна, проспект Дружби, район будинку №12, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови – будівництва бювєту.

4. КП «КРЕМІННА-КОМУНЕСЕРВІС провести Державну реєстрацію права постійного користування на земельну ділянку.

5. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після проведення Державної реєстрації права постійного користування на земельну ділянку.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 536 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG