Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 01 лютого 2022 15:31

13/8. Про поновлення права сервітуту на земельну ділянку ФОП Сухар Н.С. (вул.Шевченко, район буд.29)

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРИНАДЦЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«16» лютого 2022 року

Кремінна

№13/ПРОЕКТ

Про поновлення права сервітуту на земельну ділянку ФОП Сухар Н.С.
(м. Кремінна, вул. Шевченко, район буд. 29)

 

Розглянувши заяву ФОП Сухар Н.С. щодо поновлення договору сервітуту на земельну ділянку під тимчасовою спорудою, керуючись ст.ст. 12, 83, 120, 124 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України, Законом України “Про оренду землі”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням 7 сесії Кремінської міської ради 8 скликання від 06.05.2021 р. № 7/32 “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки в адміністративних межах Кремінської територіальної громади”, Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Поновити фізичній особі-підприємцю Сухар Ніні Сергіївні, яка мешкає за адресою: --, право сервітуту строком на 5 років шляхом укладання Угоди про поновлення права сервітуту до Договору про встановлення земельного сервітуту від 27.01.2017 року, відповідно до якого зареєстроване право у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 23.02.2017 року № 19242648, на земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови у встановлених межах, кадастровий номер: 4421610100:02:275:0024, площею 0,0020 га, яка розташована по вул. Шевченко, район будинку 29, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – установки малої архітектурної форми – торгового павільйону.
  2. Сервітуріарію:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.
2.2. У місячний термін укласти Угоду до Договору Сервітуту, провести у встановленому законом порядку реєстрацію поновлення права сервітуту на земельну ділянку.
2.3. Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.
2.4. Укласти з Кремінською міською радою Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.
2.5. У п'ятиденний термін після реєстрації поновлення права сервітуту на земельні ділянки надати копію Витягу про реєстрацію поновлення права сервітуту на земельні ділянки Головному управлінню ДПС у Луганській області.
2.6. У п'ятиденний термін після реєстрації поновлення права сервітуту на земельні ділянки надати копії Витягу про реєстрацію поновлення права сервітуту на земельні ділянки до відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради.

  1. Всі інші умови Договору про встановлення земельного сервітуту від 27.01.2017 року залишити без змін.
  2. По закінченню терміну Договору землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого використання ділянок при їх поверненні.
  3. Відділу із земельних питань та природних ресурсів міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Угоди до Договору та проведення Державної реєстрації поновлення права сервітуту на земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 261 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG