Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 25 травня 2016 09:39

10 сесія. Про продовження договору оренди ситроцех.

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА  РАДА

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ № 9/ПРОЕКТ

 

« 01 » червня 2016 р.

м. Кремінна

 

Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 23.05.2011 р. для утримання ситроцеху з літнім майданчиком ТОВ ВКП «АКВА-ЕЛІТ»

 

Розглянувши клопотання ТОВ ВКП «АКВА-ЕЛІТ» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, враховуючи відсутність заборгованості з плати за землю, керуючись ст.ст. 12, 83 Земельного кодексу України, ст. 287, 288 Податкового кодексу України,  ст. 33 Закону України “Про оренду землі”, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням 61 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 17.06.2015р.  № 61/4  “Про встановлення розмірів орендної плати та земельного сервітуту за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна” (із змінами) та  рішення 65 сесії міської ради 6 скликання від 21.10.2015 року № 65/5 « Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» , Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради права комунальної власності на земельну ділянку із земель промисловості, розташовану по вул. Слобожанська (колишня                            вул. Комсомольська), 101, м. Кремінна, кадастровий номер: 4421610100:02:148:----, площею 0,3053 га.

2. Поновити право оренди товариству з обмеженою відповідальністю виробничо комерційному  підприємству «АКВА-ЕЛІТ», юридична адреса:                    м. Кремінна, вул. Слобожанська (колишня  вул. Комсомольська), 101, при умовах виконання п.3 рішення, з 24 травня 2016 року (дати закінчення строку дії договору оренди) на 5 років до 24 травня 2021 року, шляхом переукладення договору оренди землі від 23.05.2011 року (з доповненнями), який зареєстрований у Відділі Держкомзему у Кремінському районі  від 24.05.2011 року за № 442160004000706 на земельну ділянку, кадастровий номер: 4421610100:02:148:----, площею 0,3053 га, розташовану по вул. Слобожанська (колишня  вул. Комсомольська), 101, для розміщення, та експлуатації основних, підсобних, і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості – утримання ситроцеху з літнім майданчиком.

3. Орендарю:

3.1.  Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3.2.  У місячний термін переукласти Договір оренди землі, провести у встановленому законом порядку реєстрацію права оренди на земельну ділянку.

3.3.  Майново-правові питання вирішувати у встановленому порядку.

3.4. Забезпечити вільний доступ для прокладення нових, ремонту і експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3.5.  Укласти з апаратом виконавчого комітету Кремінської міської ради Договір про співробітництво з благоустрою прилеглої території та обслуговування закріпленої території в м. Кремінна.

3.6.  У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Рубіжанській об’єднаній державній податковій інспекції.

3.7.  У п'ятиденний термін після реєстрації права оренди на земельну ділянку надати копії Інформаційної довідки  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно до землевпорядного відділу виконавчого комітету міської ради.

4. Встановити з 24 травня 2016 року річну орендну плату за земельну ділянку в  розмірі 5% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (що становить  18 008, 12 грн. в рік з урахуванням існуючої на поточний рік індексації, розрахованої станом на 2016 рік відповідно до розрахунку) з застосуванням наступної індексації згідно нормативних актів на наступні роки, з правом перегляду ставки орендної плати один раз у три роки та внесенням орендної плати згідно чинного законодавства шляхом перерахування коштів на рахунок місцевого бюджету.

У разі ухилення від укладання договору оренди землі та проведення  державної реєстрації права оренди протягом 3-х місяців з моменту прийняття даного рішення, міська рада залишає за собою право встановити максимальний розмір орендної плати у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5. По закінченню терміну договору оренди землекористувач зобов'язаний провести роботи по поновленню або приведенню до придатного стану для подальшого  використання ділянки при її поверненні.

6. Землевпорядному відділу виконавчого комітету міської ради внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію після укладення Договору оренди землі та проведення Державної реєстрації права оренди на земельну ділянку.

7.        Копію рішення направити до Рубіжанської ОДПІ для використання у роботі.

8.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                                      Ю.О. Прокопенко

Read 500 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG