Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 01 липня 2020 16:55

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШІСТДЕСЯТА
CECIЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«24» червня 2020 року

Кремінна

№60/8

Про встановлення ставок та пільг
із сплати податку на нерухоме майно,
відмінне від земельної ділянки

Згідно з планом діяльності з підготовки регуляторних актів Кремінської міської ради, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до пункту 8.3 статті 8, пункту 12.3, 12.4 статті 12, статтею 266 Податкового кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та пункту 24 частини першої статті 26, частин п’ятої, одинадцятої, дванадцятої статті 59, статті 69, частини першої статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Установити на території Кремінської міської ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

  1. Установити, що:

1) платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі неризеденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості на території Кремінської міської ради;

2) об’єктом оподаткування є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка;

3) базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

  1. Платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, податкові пільги та їх порядок застосування визначаються Податковим кодексом України та відносини, що виникають у сфері справлення податків визначаються виключно Податковим кодексом України.
  2. Об’єкти нерухомості, які не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначаються відповідно до підпункту 266.2.2 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України.
  3. Секретарю Кремінської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Кремінської міської ради.
  4. Рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію Кремінської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                              Ю.О. Прокопенко

Read 675 times

Main Menu

Kremins'ka TG