Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 21 березня 2016 11:26

Про встановлення туристичного збору

 

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 4/15

 

“27”  січня  2016 року    

м. Кремінна

 

Про встановлення туристичного збору

                              

Відповідно до ст. 10, п. 12.3, ст. 12, ст. 268  Податкового кодексу України, керуючись п. 4, 7 Закону України від 24 грудня 2015 року № 909-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», враховуючи вимоги листа Рубіжанської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Луганській області від 05.01.2016 №3/17-03-16, керуючись пп. 24  ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення надходжень до доходної частини міського бюджету, Кремінська   міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.                 Вважати таким що втратило чинність рішення міської ради від 22.07.2011 р. № 12/5 «Про встановлення туристичного збору».

2.                 Встановити ставку збору у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору.

3.   Справляння збору в адміністративних межах Кремінської міської ради здійснюють:

а) адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;

б) квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму.

4.    Платники збору, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення збору, податковий період, строк та порядок сплати збору, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату збору, податкові пільги та їх порядок застосування визначаються Податковим кодексом України.

5.    Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2016 року.

6.   Секретарю Кремінської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Кремінської міської ради.

7.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та  фінансів.

 

 

Міський голова                                                         Ю.О. Прокопенко

Read 1018 times Last modified on Четвер, 24 січня 2019 09:54

Main Menu

Kremins'ka TG