Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 02 грудня 2016 14:58

Протокол №10 від 28.11.2016 (17 сесія)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 10

засідання постійної депутатської комісії
з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики, зв’язку із засобами масової інформації

 

м. Кремінна                                                                                                 „28 ” листопада 2016 р.

                                                                                                                      14.00, актовий зал

 

На засіданні присутні 2 члена комісії: Мкртчян В.Г., Тілєєв А.О.

Відсутні 2 члена комісії: Зеленський А.А., Нікішин В.М.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., перший заступник міського голови Дзивульський Г.А., заступник міського голови з фінансово-економічних питань Макогон Н.М.

Присутній: голова депутатської постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку Кременчук В.І.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 17 сесію міської ради.

Інформація: секретаря міської ради Пилипенко Е.В., заступника міського голови з фінансово - економічних питань Макогон Н.М.

 

  1. Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В. – оголосив, що на виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», постанови Кабінету міністрів України від 08.04.2015 № 214 Кремінська міська рада починає роботу з Новокраснянською та Червонопопівською сільськими радами щодо створення об’єднаної територіальної громади і у зв’язку з цим необхідно затвердити порядок проведення громадських обговорень, а також ознайомив з відповідним проектом рішення.

Кременчук В.І. – чи були зустрічі з мешканцями Новокраснянської та Червонопопівської сільських рад і якщо були яке відношення їх до об’єднання?

Пилипенко Е.В. – так, ми зустрічалися з мешканцями Новокраснянської та Червонопопівської сільських рад на загальних зборах. В Новій Краснянці мешканці згодні об’єднуватися за перспективним планом з містом Кремінна, в Червоній Попівці поки що не згодні, мотивує це тим, що на сьогоднішній день в них все гаразд, а далі буде видно.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про затвердження плану діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2017 році.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В. – оголосив, що на виконання Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарчої діяльності» необхідно затвердити перелік поточних та перспективних планів підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік та план-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2017 рік і ознайомив з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження плану діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2017 році» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про узгодження підписання договорів оренди.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М. – оголосила клопотання громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» щодо узгодження договорів оренди нежитлових приміщень у нежитловій будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області і є власністю Кремінської територіальної громади, звернення директора Кремінського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області, директора Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, рішення п’ятдесят дев’ятої сесії Кремінської міської ради від 25 березня 2015 року за №59/23 «Про визнання балансоутримувача об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м.Кремінна, площа Красна.20» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про узгодження підписання договорів оренди» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М. – яка оголосила клопотання директора комунальної установи «Трудовий архів територіальної громади Кремінського району», що з метою ефективного використання бюджетних коштів та проведення своєчасних робіт з реалізації заходів програми розвитку архівної справи і фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік необхідно внести зміни до програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про затвердження Положення про проведення щорічного огляду-конкурсу «Новорічний настрій» на території міста Кремінна.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М. – яка оголосила, що з метою проведення Новорічних та Різдвяних свят на належному рівні, забезпечення естетичного оформлення будівель, підприємств, установ, організацій, будинків приватного сектору на території міста Кремінна є пропозиція провести в місті конкурс, у зв’язку з чим необхідно затвердити положення та склад конкурсного комітету і ознайомила з відповідним проектом рішення.

Кременчук В.І. – враховуючи мій досвід, рекомендую збільшити термін проведення конкурсу до 30 грудня.

Макогон Н.М. – добре, приймається, в проект рішення внесемо поправку і збільшимо термін проведення конкурсу до 30 грудня.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Положення про проведення щорічного огляду-конкурсу «Новорічний настрій» на території міста Кремінна» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про скасування рішень.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В. – який оголосив, що з метою приведення нормативно-правових актів до діючого законодавства про запобігання корупції необхідно скасувати рішення Кремінської міської ради сьомого скликання, які були прийняті в умовах конфлікту інтересів, а саме рішення від 06.11.2015 р. № 1/7 «Про визначення умов оплати праці Кремінського міського голови» та від 06.11.2015 р. № 1/8 «Про визначення умов оплати праці секретаря Кремінської міської ради сьомого скликання» і ознайомив з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про скасування рішень.

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про внесення змін до умов оплати праці Кремінського міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступника міського голови з фінансово-економічних питань, керуючого справами.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В. – який оголосив, що за ініціативою комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів дане питання включено до порядку денного і підготовлено проект рішення щодо збільшення відсотка премії і встановлення премії на рівні 100% посадового окладу зі збереженням всіх надбавок.

Макогон Н.М. – апаратом виконавчого комітету комісії були надані штатний розпис та розрахунки оплати праці для проведення аналізу. На підставі даних розрахунків і проведеного аналізу і був підготовлений проект рішення.

Кременчук В.І. – вважаю роботу голови, секретаря, заступників позитивною, питання, які вони вирішують видно, але мені не зрозуміла робота керуючого справами.

Макогон Н.М. – керуючий справами займається виконавчим комітетом.

Кременчук В.І. – тобто паперовою роботою. Я не впевнений, що керуючому справами слід підвищувати відсоток премії. На сьогоднішній день, я не готовий голосувати за це рішення в тому вигляді як воно є. Але, в нас є ще час подумати.

Макогон Н.М. – я пропоную, з метою визначення щодо голосування, Вам ознайомитися зі штатним розкладом та розрахунками оплати праці.

Кременчук В.І. – добре.

 

ВИРІШИЛИ:

 Розглянути проект рішення «Про внесення змін до умов оплати праці Кремінського міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступника міського голови з фінансово-економічних питань, керуючого справами» на сесії міської ради.

Прийнято одноголосно.

 

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                               В.Г. МКРТЧЯН

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            А.О. ТІЛЄЄВ 

Read 649 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG