Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 02 грудня 2016 14:57

Протокол №16 від 25.11.2016 (17 сесія)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 16

засідання постійної депутатської комісії
з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів

 

м. Кремінна                                                                                                 „25” листопада 2016 р.

                                                                                                                      14.00, каб. 17

 

На засіданні присутні 3 члена комісії: Кравченко В.І., Гриценко Л.А., Несчетний А.А.

Відсутні 2 члена комісії: Гнелицький К.С., Нагорянський О.В.

Засідання комісії є правомочне.

Запрошені: міській голова Прокопенко Ю.О., секретар міської ради Пилипенко Е.В заступник міського голови з фінансово - економічних питань Макогон Н.М.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 17 сесію міської ради.

Інформація: міського голови Прокопенко Ю.О., секретаря міської ради Пилипенко Е.В., заступника міського голови з фінансово - економічних питань Макогон Н.М.

 

  1. Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В. – оголосив, що на виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», постанови Кабінету міністрів України від 08.04.2015 № 214 Кремінська міська рада починає роботу з Новокраснянською та Червонопопівською сільськими радами щодо створення об’єднаної територіальної громади і у зв’язку з цим необхідно затвердити порядок проведення громадських обговорень, а також ознайомив з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про затвердження плану діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2017 році.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В. – оголосив, що на виконання Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарчої діяльності» необхідно затвердити перелік поточних та перспективних планів підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік та план-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2017 рік і ознайомив з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження плану діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2017 році» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про узгодження підписання договорів оренди.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М. – оголосила клопотання громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» щодо узгодження договорів оренди нежитлових приміщень у нежитловій будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області і є власністю Кремінської територіальної громади, звернення директора Кремінського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області, директора Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, рішення п’ятдесят дев’ятої сесії Кремінської міської ради від 25 березня 2015 року за №59/23 «Про визнання балансоутримувача об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м.Кремінна, площа Красна.20» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про узгодження підписання договорів оренди» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М. – яка оголосила клопотання директора комунальної установи «Трудовий архів територіальної громади Кремінського району», що з метою ефективного використання бюджетних коштів та проведення своєчасних робіт з реалізації заходів програми розвитку архівної справи і фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік необхідно внести зміни до програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про затвердження Положення про проведення щорічного огляду-конкурсу «Новорічний настрій» на території міста Кремінна.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М. – яка оголосила, що з метою проведення Новорічних та Різдвяних свят на належному рівні, забезпечення естетичного оформлення будівель, підприємств, установ, організацій, будинків приватного сектору на території міста Кремінна є пропозиція провести в місті конкурс, у зв’язку з чим необхідно затвердити положення та склад конкурсного комітету і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Положення про проведення щорічного огляду-конкурсу «Новорічний настрій» на території міста Кремінна» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про скасування рішень.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В. – який оголосив, що з метою приведення нормативно-правових актів до діючого законодавства про запобігання корупції необхідно скасувати рішення Кремінської міської ради сьомого скликання, які були прийняті в умовах конфлікту інтересів, а саме рішення від 06.11.2015 р. № 1/7 «Про визначення умов оплати праці Кремінського міського голови» та від 06.11.2015 р. № 1/8 «Про визначення умов оплати праці секретаря Кремінської міської ради сьомого скликання» і ознайомив з відповідним проектом рішення.

Прокопенко Ю.О. – як ви вже зрозуміли, це стосується тих рішень за якими були складені протоколи про правопорушення і накладено штрафні санкції на мене та секретаря міської ради. Зараз прокуратура нагадує нам, що відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» необхідно скасувати рішення, які прийняті в умовах правопорушення.

Кравченко В.І. – так, ми зрозуміли про які рішення йде мова.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про скасування рішень.

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про внесення змін до умов оплати праці Кремінського міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступника міського голови з фінансово-економічних питань, керуючого справами.

 

СЛУХАЛИ:

Кравченко В.І – який оголосив, що розглянувши звіт про виконання Кремінського міського бюджету за 9 місяців 2016 року, затверджений рішенням Кремінської міської ради від 26.10.2016 р № 16/12 та виконання програми соціально-економічного розвитку міста і пропозиції, які були надані депутатами в ході пленарного засідання 16 (шістнадцятої) сесії міської ради сьомого скликання щодо визначення можливості преміювання керівного складу міської ради та виконавчого комітету, апаратом виконавчого комітету були надані штатний розпис та розрахунки оплати праці для проведення аналізу. Проаналізувавши рівень оплати праці Кремінського міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами, враховуючи, що за період роботи нинішньої команди в міській раді та виконкомі зроблено в місті більше ніж за всі попередні роки, ми бачимо скільки відремонтовано об’єктів благоустрою, скільки об’єктів збудовано для мешканців міста, скільки позабюджетних грошей залучається в місто, завдяки участі в міжнародних проектах пропоную вищезазначеним посадовим особам збільшити відсоток премії і встановити премії на рівні 100% їх посадового окладу зі збереженням всіх надбавок.

Гриценко Л.А. – згодна з пропозицією голови комісії, я спілкуюся з мешканцями міста і всі позитивно говорять про роботу міської ради, міського голови і його команди. Тому вважаю підвищення рівня премії справедливим кроком.

Несчетний А.А. – також вважаю роботу достойною і преміювання справедливим. Але, є питання, чи не приведе збільшення рівня преміювання до додаткового навантаження на бюджет?

Макогон Н.М. – ні не приведе тому, що збільшення рівня премії буде в рамках затвердженого фонду оплати праці і додаткових коштів не потребує.

 

ВИРІШИЛИ:

 Підготувати проект рішення «Про внесення змін до умов оплати праці Кремінського міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступника міського голови з фінансово-економічних питань, керуючого справами» і винести його на розгляд 17 сесії міської ради.

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                                В.І. КРАВЧЕНКО

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            Л.А. ГРИЦЕНКО

Read 613 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG