Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 02 грудня 2016 14:53

Протокол №18 від 17.11.2016 (17 сесія)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 18
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

 

м. Кремінна                                                                         „ 17” листопада 2016 р.
                                                                                               10.00, каб.12

 

На засіданні присутні 5 членів комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Наумчук Ю.М.,

Попов В.Г., Лопата Б.А.

Відсутні члени комісії: 0

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., заступник міського голови Макогон Н.М. начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

Присутні: приватний підприємець Вашечко С.В., директор ТОВ агентство по нерухомості «Дісконт» Барановський С.І.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 17 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П., секретаря міської ради Пилипенко Е.В., заступника міського голови Макогон Н.М.

 

Розгляд звернення приватного підприємця Вашечко С.В.

 

СЛУХАЛИ

Пруденко О.П., яка оголосила звернення приватного підприємця Вашечко С.В. щодо прийнятого 15 сесією міської ради 7 скликання рішення від 28.09.2016 року № 15/37 «Про затвердження вартості продажу земельної ділянки та делегування повноважень на підписання договору купівлі-продажу (вул. Харківська, 57)» в частині незгоди з затвердженою вартістю земельної ділянки, яка відрізняється від експертної оцінки.

Осєннов О.М. – депутати на п’ятнадцятій сесії прийняли рішення щодо визначення вартості земельної ділянки виключно в рамках діючого законодавства. На сьогоднішній день, діють рішення сесій Кремінської міської ради шостого скликання про порядок визначення вартості земельних ділянок на території міської ради. Дані рішення не скасовані, таким чином ми як депутати повинні ними користуватися як нормативними документами.

Барановський С.І. – так, рішення не скасовані, але законодавство говорить, що при визначені вартості земельних ділянок необхідно користуватися експертною оцінкою. Вже є приклади коли рішення органів місцевого самоврядування було скасовано у судовому порядку, зокрема Сєвєродонецької міської ради.

Осєннов О.М. – якщо попередні рішення Кремінської міської ради будуть скасовані то депутати переглянуть своє рішення. І взагалі, ми теж розуміємо, що для наших підприємців за затвердженою методикою, вартість землі висока. Тому можливо є необхідність переглянути підхід до цього питання.

Пилипенко Е.В. – одним з питань, яке пропонується внести до порядку денного 17 сесії є питання затвердження переліку регуляторних актів, які необхідно розглянути у 2017 році. Враховуючи те, що рішення про затвердження порядку продажу землі відноситься до регуляторних актів, пропоную включити до переліку на 2017 рік даний порядок.

Осєннов О.М. – підтримую пропозицію. А поки в нас не має законних підстав переглядати рішення щодо зменшення вартості земельної ділянки. Члени комісії всі згодні?

Члени комісії – так, всі згодні одноголосно.

  1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

 

СЛУХАЛИ

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, рішення 13 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне)»

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Марченку А.В. (вул. Красна, 33).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Марченка А.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, Довідку КП «Кремінське РБТІ» від 19.09.2016 р. №51 та інформаційний лист Управління Держгеокадастру у м. Сєвєродонецьк від 22.09.2016 року № 31-28-99.4-1053/2-16 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Марченку А.В. (вул. Красна, 33)».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з послідуючою передачею її в оренду гр. Лазебнику А.Б.(пров. Дружби, 6).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Хохлач Г.П. – розробника проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лазебнику А.Б. щодо внесення змін в рішення сесій міської ради, негативний висновок Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 02.11.2016 року № 21/0/80-16 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з послідуючою передачею її в оренду гр. Лазебнику А.Б.(пров. Дружби, 6)» .

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту ФОП Сухар Н.С.(пл. Кооперативна, 1 (район «Центрального ринка»)).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Сухар Н.С. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для установки торгового павільйону, рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 21.10.2016 р. № 233 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту ФОП Сухар Н.С.(пл. Кооперативна, 1 (район «Центрального ринка»))»

Прийнято одноголосно.     

 

5.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлових вбудованих приміщень.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Хохлач Г.П. – розробника проектів із землеустрою громадянці Турчаніковій С.І. та ФОП Нікуліну С.Л., щодо внесення змін до рішення сесії міської ради, інформацію, що земельні ділянки, які знаходяться в оренді у громадянки Турчанікової С.І. та ФОП Нікуліна С.Л. зареєстровані у Державному земельному кадастрі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлових вбудованих приміщень» .

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про внесення змін до рішення 14 сесії міської ради 7 скликання від 07.09.2016 року № 14/7.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Хохлач Г.П. – розробника проекту із землеустрою стосовно внесення змін до рішення сесії міської ради та інформацію, що земельна ділянка зареєстрована у Державному земельному кадастрі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення 14 сесії міської ради 7 скликання від 07.09.2016 року № 14/7» .

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладу освіти Відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації (вул. Титова, 18).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання начальника Відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації, про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладу освіти – Кремінської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з правом збільшення земельної ділянки за рахунок земель комунальної власності і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладу освіти Відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації (вул. Титова, 18)» .

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 13 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.09.2011 року № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 5 сесії міської ради 7 скликання від 24.02.2016 року № 5/17 «Щодо передачі земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність та проведення продажу або в користування на правах оренди» та розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне)» .

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про передачу у приватну власність земельних ділянок гр. Єрмолаєву А.В. (пров. Гастелло, 52).

                                                                                                                                  

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Єрмолаєвої О.М., яка діє від імені громадянина Єрмолаєва А.В. за довіреністю від 17.10.2016 року, зареєстрованому в реєстрі за № 919, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Договір дарування житлового будинку від 17.10.2016 року, зареєстрованого в реєстрі за № 918 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельних ділянок гр. Єрмолаєву А.В. (пров. Гастелло, 52

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про передачу у приватну власність земельних ділянок гр. Шеїну ОВ (вул. Гастелло, 32).

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Шеїна О.В. та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаного на підставі рішення міської ради від 30.03.2016 р. 7/22, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельних ділянок гр. Шеїну ОВ (вул. Гастелло, 32 .

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності (вул. Шевченко, 7).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розташовану по вул. Шевченко, 7, м. Кремінна, розроблену на підставі рішення 12 сесії 7 скликання міської ради № 12/15 від 29.06.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення з доповненнями і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності (вул. Шевченко, 7)» .

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності (вул. Затишна (колишня вул. Володарського), 41).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розташовану по вул. Затишна (колишня вул. Володарського), 41, м. Кремінна, розроблену на підставі рішення 12 сесії 7 скликання міської ради № 12/15 від 29.06.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності (вул. Затишна (колишня вул. Володарського), 41)» .

Прийнято одноголосно.

 

13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності (сел. Стара Краснянка, вул. Озерна, 24).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розташовану по вул. Озерна, 24, сел. Стара Краснянка, розроблену на підставі рішення 12 сесії 7 скликання міської ради № 12/15 від 29.06.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності (сел. Стара Краснянка, вул. Озерна, 24)»

Прийнято одноголосно.     

 

14.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в постійне користування Кремінській обласній загальноосвітній школі-інтернату (вул. Піддубна, 18).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання директора Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та добровільної відмови від права користування частиною земельної ділянки та рішення сесії Кремінської міської ради 27.01.2016 року № 4/19 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в постійне користування Кремінській обласній загальноосвітній школі-інтернату (вул. Піддубна, 18)» .

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в постійне користування КП «Кремінська обласна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» (вул. Мічуріна, 18).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання директора Кремінської обласної загальноосвітньої школи-інтернату стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та добровільної відмови від права користування частиною земельної ділянки та рішення сесії Кремінської міської ради 23.12.2015 року № 3/42 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в постійне користування КП «Кремінська обласна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» (вул. Мічуріна, 18)» .

Прийнято одноголосно.

 

16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з гр. Бондарем О.А. (пров. Дружби, район «Вечірнього ринку»).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Бондаря О.А. щодо затвердження технічної документації та укладання договору сервітуту на земельну ділянку встановленого розміру відповідно до технічної документації, розробленої на підставі рішення 14 сесії 7 скликання міської ради № 14/8 від 07.09.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з гр. Бондарем О.А. (пров. Дружби, район «Вечірнього ринку»)»

Прийнято одноголосно.

 

17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку площею 0,0090 га з ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Мартиненко Л.В. щодо затвердження технічної документації та укладання договору сервітуту на земельну ділянку встановленого розміру відповідно до технічної документації, розробленої на підставі рішення 14 сесії 7 скликання міської ради № 14/10 від 07.09.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку площею 0,0090 га з ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б)» .

Прийнято одноголосно.

 

18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку площею 0,0100 га з ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Мартиненко Л.В. щодо затвердження технічної документації та укладання договору сервітуту на земельну ділянку встановленого розміру відповідно до технічної документації, розробленої на підставі рішення 14 сесії 7 скликання міської ради № 14/9 від 07.09.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку площею 0,0100 га з ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б)» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Бєлозьоровій Я.О. (сел. Житлівка, вул. Піщана, район садиби 22).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Бєлозьорової Я.О. щодо передачи в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 4 сесії 7 скликання міської ради № 4/24 від 27.01.2016 та позитивний висновок Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Бєлозьоровій Я.О. (сел. Житлівка, вул. Піщана, район садиби 22)» .

Прийнято одноголосно.

 

20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки ФОП Пустовару С.І. (вул. Центральна, 8б).

 

СЛУХАЛИ

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Пустовара С.І. щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 58 сесії 6 скликання міської ради № 58/16 від 25.02.2015 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 06.05.2010 року, позитивні висновки Відділу містобудування та архітектури, Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки ФОП Пустовару С.І. (вул. Центральна, 8б)»

Прийнято одноголосно.

 

21.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки гр. Осауленко А.В. (вул. Титова, 1).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Осауленко А.В. щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 58 сесії 6 скликання міської ради № 58/16 від 25.02.2015 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 22.04.2010 року, позитивні висновки Відділу містобудування та архітектури, Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки гр. Осауленко А.В. (вул. Титова, 1)».

Прийнято одноголосно.

 

22.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки громадянам Чернишову А.В. та Чернишовій В.В. (пров. Дружби, 4/22).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадян Чернишова А.В. та Чернишової В.В. щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 4 сесії 7 скликання міської ради № 4/22 від 27.01.2016 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 04.08.2011 року, позитивні висновки Відділу містобудування та архітектури, Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки громадянам Чернишову А.В. та Чернишовій В.В. (пров. Дружби, 4/22)» .

Прийнято одноголосно.

 

23.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» ( район пл. Шахтна).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву дирекції ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» щодо передачу в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 15 сесії 7 скликання міської ради № 15/12 від 28.09.2016 року, позитивний висновок Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та Відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» ( район пл. Шахтна)»

Прийнято одноголосно.     

 

24.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ТОВ «АЛНІ ХХІ С.» (пров. Піщаний, 10).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву дирекції ТОВ «АЛНІ ХХІ С.» стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та переукладання договору оренди землі від 26.01.2009 р. на частину земельної ділянки, рішення 13 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 27.07.2016 року № 13/10 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ТОВ «АЛНІ ХХІ С.» (пров. Піщаний, 10)» .

Прийнято одноголосно.

 

25.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду гр. Вакулі Г.В. (пров. Піщаний, 18а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Вакули Г.В. стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та укладання договір оренди землі на частину земельної ділянки, рішення 13 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 27.07.2016 року № 13/10 та Ухвали Кремінського районного суду від 26.05.2016 року, справа № 414/821/16-ц, провадження № 2/414/282/2016, рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 26.07.2016 року № 185 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду гр. Вакулі Г.В. (пров. Піщаний, 18а)» .

Прийнято одноголосно.

 

26.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду гр. Назрицькому В.М.(вул. Піщана, 20).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Назрицького В.М. стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та укладання договір оренди землі на частину земельної ділянки, рішення 13 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 27.07.2016 року № 13/10 та Ухвали Кремінського районного суду про закриття провадження в справі від 22.11.2013 року, справа № 414/2547/13-ц, провадження № 2/414/866/2013, рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 30.01.2015 року № 8 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду гр. Назрицькому В.М.(вул. Піщана, 20)» .

Прийнято одноголосно.

 

27.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду гр. Мєдвєдєву О.Є. (вул. Піщана, 20а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Мєдвєдєва О.Є. стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та укладання договору оренди землі на частину земельної ділянки, рішення 13 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 27.07.2016 року № 13/10 та Ухвали Кремінського районного суду від 02.06.2016 року, справа № 414/820/16-ц, провадження № 2/414/281/2016, рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 26.07.2016 року № 183 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду гр. Мєдвєдєву О.Є. (вул. Піщана, 20а)» .

Прийнято одноголосно.

 

28.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 21.12.2006 р. для будівництва та утримання нежилої будівлі та споруд – магазину ФОП Пономарьовій Т.І.(вул. Центральна (колишня вул. Октябрьська), 107).

                                                                                                                                  

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Пономарьової Т.І. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та інформацію щодо відсутності заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 21.12.2006 р. для будівництва та утримання нежилої будівлі та споруд – магазину ФОП Пономарьовій Т.І.(вул. Центральна (колишня вул. Октябрьська), 107)»

Прийнято одноголосно.

 

29.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.02.2007 р. для утримання ларька Гуменюку М.Ф.(вул. Набережна, 100а).

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Гуменюка М.Ф. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.02.2007 р. для утримання ларька Гуменюку М.Ф.(вул. Набережна, 100а)» .

Прийнято одноголосно.

 

30.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 20.10.2006 р. для утримання торгового павільйону ФОП Магомедову Х.Р.(вул. Титова).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Магомедова Х.Р. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення з доповненнями і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 20.10.2006 р. для утримання торгового павільйону ФОП Магомедову Х.Р.(вул. Титова)» .

Прийнято одноголосно.

 

31.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 25.12.2006 р. для утримання нежилих будівель і споруд – виробництва по наданню ритуальних послуг населенню ФОП Богомолову Ю.А. (пл. Шахна (колишня пл. Піонерська), 12).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Богомолова Ю.А. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 25.12.2006 р. для утримання нежилих будівель і споруд – виробництва по наданню ритуальних послуг населенню ФОП Богомолову Ю.А. (пл. Шахна (колишня пл. Піонерська), 12)» .

Прийнято одноголосно.

 

32.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 12.01.2007 р. для утримання магазину «Наша марка» ФОП Несчетній Т.Б. (вул. Вокзальна, 18а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Несчетної Т.Б. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 12.01.2007 р. для утримання магазину «Наша марка» ФОП Несчетній Т.Б. (вул. Вокзальна, 18а)»

Прийнято одноголосно.     

 

33.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 19.12.2011 р. для утримання магазину гр. Касланову В.В. (пров. Дружби, 8).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Касланова В.В. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та повідомлення про проведення державної реєстрації щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця від 01.06.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 19.12.2011 р. для утримання магазину гр. Касланову В.В. (пров. Дружби, 8)» .

Прийнято одноголосно.

 

34.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 23.02.2009 р. для випасання худоби (пасовища) з гр. Солодовніковою В.М. (вул. Шевченко, район садиб 96-102).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Солодовнікової В.М. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію про відсутність заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 23.02.2009 р. для випасання худоби (пасовища) з гр. Солодовніковою В.М. (вул. Шевченко, район садиб 96-102)» .

Прийнято одноголосно.

 

35.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 14.12.2006 р. для утримання нежилих будівель та споруд – адміністративно-торгового комплексу СРУП «Кубань-Донбас» (вул. Східна (колишня вул. Кірова), 84).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ТОВ «СРУП «Кубань-Донбас» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію про відсутність заборгованості зі сплати орендної плати та внесення змін до статутних документів і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 14.12.2006 р. для утримання нежилих будівель та споруд – адміністративно-торгового комплексу СРУП «Кубань-Донбас» (вул. Східна (колишня вул. Кірова), 84)»

Прийнято одноголосно.

 

36.  Про внесення змін до договору оренди землі від 15.07.2014 р. для обслуговування закладів побутового обслуговування - перукарні з гр. Жаравіним В.І. (пров. Дружби, 8Б).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Жаравіної Ольги Олександрівни щодо внесення змін в договір оренди землі у зв’язку зі зміною власника нерухомого майна та Свідоцтво про право на спадщину за законом від 11.10.2016 року, зареєстрованого в реєстрі за № 906 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 15.07.2014 р. для обслуговування закладів побутового обслуговування - перукарні з гр. Жаравіним В.І. (пров. Дружби, 8Б)» .

Прийнято одноголосно.

 

37.  Про внесення змін до договору оренди землі від 15.10.2012 р. укладеного з гр. Шаповаловою В.Ю. (пл. Кооперативна, 45).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Шаповалової Валентини Юхимівни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 15.10.2012 р. укладеного з гр. Шаповаловою В.Ю. (пл. Кооперативна, 45)» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про внесення змін до договору оренди землі від 12.02.2016 р. укладеного з ФОП Солодовниченком С.В. (вул. Харківська, 106).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Солодовниченка Станіслава Вікторовича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 12.02.2016 р. укладеного з ФОП Солодовниченком С.В. (вул. Харківська, 106)» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про внесення змін до договору оренди землі від 25.03.2015 р. укладеного з ФОП Осначем В.В.(вул. Центральна).

 

СЛУХАЛИ

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Оснача Володимира Васильовича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 25.03.2015 р. укладеного з ФОП Осначем В.В.(вул. Центральна)»

Прийнято одноголосно.

 

40.  Про внесення змін до договору оренди землі від 16.12.2013 р. укладеного з ФОП Манченком Р.В.(пл. Шахтна (колишня пл. Піонерська), 3б).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Манченка Руслана Вікторовича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 16.12.2013 р. укладеного з ФОП Манченком Р.В.(пл. Шахтна (колишня пл. Піонерська), 3б)».

Прийнято одноголосно.

 

41.  Про внесення змін до договору оренди землі від 13.01.2014 р. укладеного з гр. Нечитайлом А.М. (вул. Східна (колишня вул. Кірова), 98а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Нечитайло Анатолія Миколайовича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 13.01.2014 р. укладеного з гр. Нечитайлом А.М. (вул. Східна (колишня вул. Кірова), 98а)» .

Прийнято одноголосно.

 

42.  Про внесення змін до договору оренди землі від 18.12.2013 р. укладеного з гр. Крестененком Є.В. (вул. Харківська (колишня вул. Інтернаціональна), 57а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Крестененка Євгена Вікторовича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 18.12.2013 р. укладеного з гр. Крестененком Є.В. (вул. Харківська (колишня вул. Інтернаціональна), 57а)»

Прийнято одноголосно.     

 

43.  Про внесення змін до договору оренди землі від 18.12.2013 р. укладеного з ФОП Сливою М.М. (пров. Восточний, 14а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Сливи Миколи Марковича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 18.12.2013 р. укладеного з ФОП Сливою М.М. (пров. Восточний, 14а)» .

Прийнято одноголосно.

 

44.  Про внесення змін до договору оренди землі від 27.05.2014 р. укладеного з ФОП Саввиним М.П., ФОП Саввиною Н.Г., гр. Саввіним Р.М. та гр. Токарєвою О.М. (вул. Шевченко, 14/48).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосилазаяву ФОП Саввина Миколи Петровича, ФОП Саввиної Наталії Геннадіївни, громадян Саввіна Романа Миколайовича та Токарєвої Ольги Миколаївни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 27.05.2014 р. укладеного з ФОП Саввиним М.П., ФОП Саввиною Н.Г., гр. Саввіним Р.М. та гр. Токарєвою О.М. (вул. Шевченко, 14/48)» .

Прийнято одноголосно.

 

45.  Про внесення змін до договору оренди землі від 04.02.2016 р. укладеного з гр. Потапенко Н.М. (пров. Дружби).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Потапенко Наталії Миколаївни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 04.02.2016 р. укладеного з гр. Потапенко Н.М. (пров. Дружби)» .

Прийнято одноголосно.

 

46.  Про внесення змін до договору оренди землі від 01.06.2016 р. укладеного з гр. Потапенко Н.М. (проспект Дружби, 8).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Потапенко Наталії Миколаївни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 01.06.2016 р. укладеного з гр. Потапенко Н.М. (проспект Дружби, 8)» .

Прийнято одноголосно.

 

47.  Про внесення змін до договору оренди землі від 10.02.2014 р. (з доповненнями) укладеного з гр. Лопатою О.В. та Шагієвою Ю.В. (пл. Красна, 14).

                                                                                                                                  

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянок Лопати Ольги Володимирівни та Шагієвої Юлії Вікторівни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 10.02.2014 р. (з доповненнями) укладеного з гр. Лопатою О.В. та Шагієвою Ю.В. (пл. Красна, 14)»

Прийнято одноголосно.

 

48.  Про внесення змін до договору оренди землі від 10.10.2013 р. укладеного з гр. Чорнобаєм А.Л.(пл. Шахтна (колишня пл. Піонерська), 1а).

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Чорнобая Андрія Леонідовича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 10.10.2013 р. укладеного з гр. Чорнобаєм А.Л.(пл. Шахтна (колишня пл. Піонерська), 1а)» .

Прийнято одноголосно.

 

49.  Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. Мєдвєдєву О.Є.(вул. Піщана, 20а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву гр. Мєдвєдєва О.Є. про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки, яка утворилася шляхом поділу земельної ділянки, яка знаходилася в оренді ТОВ «АЛНІ ХХІ С.», Ухвали Кремінського районного суду від 02.06.2016 року, справа № 414/820/16-ц, провадження № 2/414/281/2016 та рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 26.07.2016 року № 18 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення з доповненнями і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. Мєдвєдєву О.Є.(вул. Піщана, 20а)» .

Прийнято одноголосно.

 

50.  Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки КП «Креміннатеплокомуненерго» (вул. Мічуріна, 18).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання директора КП «Креміннатеплокомуненерго» про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки, яка утворилася шляхом поділу земельної ділянки, яка знаходилася в постійному користуванні Кремінської обласної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступеня та добровільну відмову від земельної ділянки директора Кремінської обласної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступеня і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки КП «Креміннатеплокомуненерго» (вул. Мічуріна, 18)» .

Прийнято одноголосно.

 

51.  Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки КП «Креміннатеплокомуненерго» (вул. Піддубна, 18).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання директора КП «Креміннатеплокомуненерго» про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки, яка утворилася шляхом поділу земельної ділянки, яка знаходилася в постійному користуванні Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та добровільну відмову від земельної ділянки директора Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки КП «Креміннатеплокомуненерго» (вул. Піддубна, 18)»

Прийнято одноголосно.     

 

52.  Про дострокове припинення права оренди земельної ділянки садівничому товариству «Горняк» (сел. Житлівка).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання голови садівничого товариства «Горняк» щодо дострокового розірвання договору оренди землі у зв’язку з бажанням членами садівничого товариства скористатися права безоплатної приватизації земельних ділянок та Протокол № 14 загальних зборів членів садівничого товариства від 18.10.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про дострокове припинення права оренди земельної ділянки садівничому товариству «Горняк» (сел. Житлівка)» .

Прийнято одноголосно.

 

53.  Про припинення права землекористування ЮФ «ЛАГНО» та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Чумаченко Ю.В. (вул. Пирогова, 27).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання дирекції ЮФ «ЛАГНО» щодо припинення права землекористування земельною ділянкою, заяву громадянки Чумаченко Ю.В. щодо передачі в приватну власність дану земельну ділянку, Договір купівлі-продажу об’єкту незавершеного будівництва, житлового будинку готовністю 60% (шістдесят відсотків) від 30.09.2016 року, зареєстрованого в реєстрі за № 1574 та інформацію про відсутність заборгованості по орендній платі за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права землекористування ЮФ «ЛАГНО» та передачу земельної ділянки в приватну власність гр. Чумаченко Ю.В. (вул. Пирогова, 27)» .

Прийнято одноголосно.

 

54.  Про внесення земельної ділянки до переліку ділянок несільсько-господарського призначення, що підлягають продажу в 2016 році.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила інформацію, що з метою виконання заходів, спрямованих на поповнення бюджету міської ради, а також забезпечення виконання зобов'язань міської ради щодо нормалізації екологічної обстановки в населених пунктах міської ради та розглянувши заяву ФОП Мірошнікова Анатолія Івановича про викуп земельної ділянки, що перебуває в оренді для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – магазину «Караван», рішення 3 сесії міської ради 7 скликання від 23.12.2015 року № 14 «Про внесення у реєстр земельних ділянок, що підлягають продажу в 2016 році» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення земельної ділянки до переліку ділянок несільсько-господарського призначення, що підлягають продажу в 2016 році»

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В. – оголосив, що на виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», постанови Кабінету міністрів України від 08.04.2015 № 214 Кремінська міська рада починає роботу з Новокраснянською та Червонопопівською сільськими радами щодо створення об’єднанної територіальної громади і у зв’язку з цим необхідно затвердити порядок проведення громадських обговорень, а також ознайомив з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про затвердження плану діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2017 році.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В. – оголосив, що на виконання Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарчої діяльності» необхідно затвердити перелік поточних та перспективних планів підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік та план-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2017 рік і ознайомив з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження плану діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Кремінської міської ради у 2017 році» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про узгодження підписання договорів оренди.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М. – оголосила клопотання громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» щодо узгодження договорів оренди нежитлових приміщень у нежитловій будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області і є власністю Кремінської територіальної громади, звернення директора Кремінського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області, директора Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, рішення п’ятдесят дев’ятої сесії Кремінської міської ради від 25 березня 2015 року за №59/23 «Про визнання балансоутримувача об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м.Кремінна, площа Красна.20» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про узгодження підписання договорів оренди» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М. – яка оголосила клопотання директора комунальної установи «Трудовий архів територіальної громади Кремінського району», що з метою ефективного використання бюджетних коштів та проведення своєчасних робіт з реалізації заходів програми розвитку архівної справи і фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік необхідно внести зміни до програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Кремінського району» на 2016 рік» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про затвердження Положення про проведення щорічного огляду-конкурсу «Новорічний настрій» на території міста Кремінна.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М. – яка оголосила, що з метою проведення Новорічних та Різдвяних свят на належному рівні, забезпечення естетичного оформлення будівель, підприємств, установ, організацій, будинків приватного сектору на території міста Кремінна є пропозиція провести в місті конкурс, у зв’язку з чим необхідно затвердити положення та склад конкурсного комітету і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Положення про проведення щорічного огляду-конкурсу «Новорічний настрій» на території міста Кремінна» .

Прийнято одноголосно.

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                                 О.М. ОСЄННОВ

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            О.В. ФЕЩЕНКО

Read 738 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG