Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 03 листопада 2016 12:07

Протокол №9 від 19.10.2016 (16 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 9

засідання постійної депутатської комісії
з питань регламенту, законності, депутатської діяльності та етики, зв’язку із засобами масової інформації

 

м. Кремінна                                                                                                 „19 ” жовтня 2016 р.

                                                                                                                      14.00 каб. № 12

 

На засіданні присутні 2 члена комісії: Мкртчян В.Г., Тілєєв А.О.

Відсутні 1 член комісії: Зеленський А.А., Нікішин В.М.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., перший заступник міського голови Дзивульський Г.А., начальник планово-фінансового відділу Смалько Н.М., начальник центру надання адміністративно-юридичних послуг Кошаков В.Д.

Присутній: голова депутатської постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку Кременчук В.І.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 16 сесію міської ради.

Інформація: секретаря міської ради Пилипенко Е.В., першого заступника міського голови Дзивульського Г.А., начальника планово-фінансового відділу Смалько Н.М., начальника центру надання адміністративно-юридичних послуг Кошаков В.Д.

 

1.      Про визначення електронного засобу масової інформації.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., який детально доповів депутатам, що у зв’язку з встановленням електронної дошки оголошень на будівлі Кремінської міської ради необхідно визнати цей засіб інформації офіційним електронним засобом інформації Кремінської міської ради та виконавчого комітету і оголосив проект рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

            Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про визначення електронного засобу масової інформації».

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про внесення змін до Переліку регуляторних актів, які підлягають розгляду та затвердженню у 2016 році.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., оголосив, що у відповідності до вимог Законів України “ Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності “, Податкового Кодексу України необхідно внести зміни до рішення Кремінської міської ради сьомого скликання від 02.12.2015 р. № 2/9 (із змінами згідно рішення від 24.02.2016 р. № 5/16) та викласти Перелік поточних та перспективних планів підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік у новій редакції, а саме доповнити проектами регуляторних актів «Про здійснення виносної торгівлі» та «Про пайову участь (внесок) в утриманні обє’ктів благоустрою» і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії Кремінської міської ради.

 

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про внесення змін до Переліку регуляторних актів, які підлягають розгляду та затвердженню у 2016 році».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про заборону використання на території Кремінської міської ради котелень та топічних без оформлення дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

 

СЛУХАЛИ:

Дзивульський Г.А., доповів депутатам, що з метою створення сприятливого середовища життєдіяльності, запобігання шкідливому впливу на здоров’я людей та навколишнє природне середовище, забезпечення екологічної безпеки необхідно заборонити використання суб’єктами господарювання усіх форм власності, що здійснюють діяльність на території Кремінської міської ради, котелень та топічних без оформлення дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про заборону використання на території Кремінської міської ради котелень та топічних без оформлення дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря».

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про передачу багатоквартирного житлового будинку № 1 по ул.Титова з балансу комунального підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «ЗАТИШОК КРЕМІННОЇ».

 

СЛУХАЛИ:

Дзивульський Г.А., детально доповів депутатам письмове звернення голови ОСББ «ЗАТИШОК КРЕМІННОЇ» Лебедєва С.П. про зняття житлового будинку з балансу КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» та передачу його на баланс та в оперативне управління даного ОСББ і оголосив проект рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про передачу багатоквартирного житлового будинку № 1 по ул.Титова з балансу комунального підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «ЗАТИШОК КРЕМІННОЇ»».

Прийнято одноголосно.

 

5.      Про передачу багатоквартирного житлового будинку № 6 по пл. Красна з балансу комунального підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «БІБЛІОТЕЧНЕ».

 

СЛУХАЛИ:

Дзивульський Г.А., доповів депутатам письмове звернення голови ОСББ «БІБЛІОТЕЧНЕ» Бєлімова О.О. про зняття житлового будинку з балансу КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» та передачу його на баланс та в оперативне управління даного ОСББ і оголосив проект рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про передачу багатоквартирного житлового будинку № 6 по пл. Красна з балансу комунального підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «БІБЛІОТЕЧНЕ»».

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про відміну рішення сесії від 31.03.2009 № 29/5 «Про затвердження Положення про оренду комунального майна».

 

СЛУХАЛИ:

 Пилипенко Е.В., який детально доповів депутатам, що у зв’язку зі зміною чинного законодавства, провівши аналіз виконання рішення двадцять дев’ятої сесії Кремінської міської ради п’ятого скликання від 31.03.2009 № 29/5 «Про затвердження Положення про оренду комунального майна» необхідно відмінити рішення двадцять дев’ятої сесії Кремінської міської ради п’ятого скликання від 31.03.2009 № 29/5 «Про затвердження Положення про оренду комунального майна», як таке, що втратило чинність, а апарату виконавчого комітету проводити договірну роботу стосовно надання в оренду нерухомого майна комунальної власності відповідно до положень Законів України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу зі змінами та доповненнями, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786 і оголосив проект рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про відміну рішення сесії від 31.03.2009 № 29/5 «Про затвердження Положення про оренду комунального майна»».

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про укладення додаткової угоди до договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., який детально доповів депутатам, що у зв’язку з розширенням повноважень органів самоврядування Кремінської територіальної громади, з метою поповнення бюджету Кремінської міської ради в частині надходжень від оренди майна комунальної власності необхідно виконкому міської ради провести роботу з підписання додаткової угоди до договору оренди нежитлового приміщення, щодо зменшення орендованої площі з 18,5 кв.м до 12,0 кв. метрів у нежитловій будівлі, яка знаходиться за адресою: м. Кремінна Луганської області, проспект Дружби, 13, І поверх та є власністю територіальної громади міста Кремінна і знаходиться на балансі виконкому Кремінської міської ради, відповідно до чинного законодавства з перерахуванням орендної плати і ознайомив з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про укладення додаткової угоди до договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності».

Прийнято одноголосно.

 

 

8.      Про узгодження підписання договорів оренди.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., який детально доповів депутатам, клопотання виконавчого директора громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» Загоруй Світлани Михайлівни щодо підписання договорів оренди нежитлових приміщень у нежитловій будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області і є власністю Кремінської територіальної громади та необхідність узгодити раніш укладені договори оренди індивідуально визначеного майна за адресою площа Красна. 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та:

- Кремінським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, загальною площею 164,44 кв.м, терміном до10.11.2018 р., з орендною платою 1грн./рік;

 - Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області,

 загальною площею 225,73 кв.м. терміном до 31.12.2016 р., з орендною

 платою 1 грн./рік.

Також, ознайомив з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про узгодження підписання договорів оренди».

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про відміну рішення сесії шостого скликання від 06.06.2012р. № 26/14 «Про затвердження Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Кремінна» та рішення виконкому від 02.08.2013 № 191«Про погодження форми договору про передачу прав на утримання місця під сімейне поховання на Кремінському кладовищі».

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., який детально доповів депутатам лист виконуючого обов’язки голови Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, щодо Подання головного експерта ІІ ВДР Сухаревського О.Ю. про попередні висновки по справі № 6 у зв’язку з наявністю в діях комунального підприємства «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС»м ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції необхідно відмінити рішення двадцять шостої сесії міської ради шостого скликання від 06.06.2012р. «Про затвердження Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Кремінна», у зв’язку з невідповідністю Закону України « Про захист економічної конкуренції», а ритуальній службі комунального підприємства «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС» проводити діяльність відповідно до Закону України «Про поховання та похоронну службу» і ознайомив з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про відміну рішення сесії шостого скликання від 06.06.2012р. № 26/14 «Про затвердження Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Кремінна» та рішення виконкому від 02.08.2013 № 191«Про погодження форми договору про передачу прав на утримання місця під сімейне поховання на Кремінському кладовищі»».

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку нерухомого майна комунальної власності, яке знаходиться за адресою: проспект Дружби (Леніна), 13 міста Кремінна.

 

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., який детально доповів депутатам, що з метою поповнення міського бюджету коштами від оренди комунального майна, розглянувши звіт про експертну грошову оцінку нерухомого майна комунальної власності – вбудованого нежитлового приміщення у будівлі Кремінської міської ради за адресою: м. Кремінна, проспект Дружби (Леніна),13 розроблену СОД Лазебник А.Б., необхідно затвердити звіт про експертну грошову оцінку нерухомого майна комунальної власності – вбудованого нежитлового приміщення у будівлі Кремінської міської ради загальною площею 12,0 кв.м ,у сумі 11348,00 ( одинадцять тисяч триста сорок вісім) гривень 00 коп. і ознайомив з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку нерухомого майна комунальної власності, яке знаходиться за адресою: проспект Дружби (Леніна), 13 міста Кремінна».

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про передачу в позичку комунального майна.

 

СЛУХАЛИ:

Смалько Н.М., яка детально доповіла депутатам клопотання відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації та необхідність передати відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації в позичку для дитячих навчальних закладів «Ластівка» та «Катруся» кондиціонери марки АС Elektrik QUT -24 HN1 у кількості 2 штук на суму 34998,00 грн. (без ПДВ) та для дитячих навчальних закладів «Ластівка», «Катруся», «Малятко», «Зірочка» , «Берізка» мотокоси марки Амур БТ-4200 у кількості 5 штук на суму 10495,00 грн. (без ПДВ), які були передані до свята вихователя до дитячих навчальних закладів і ознайомила з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про передачу в позичку комунального майна».

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про затвердження звіту про виконання Кремінського міського бюджету за 9 місяців 2016 року.

 

СЛУХАЛИ:

Смалько Н.М., яка детально доповіла депутатам, що за звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло 9 181,3 тис. грн., що становить 131,8 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2015 року темпи надходження до міського бюджету збільшились на 41,5 відсотків, або на 2 691,0 тис. грн.З податків і зборів виконання становить 9 032,9 тис. грн., або 132,7 відсотків від планових показників, що на 3 444,4 тис. грн. більше до аналогічного періоду минулого року, або на 61,6 відсотки. За звітний період до загального фонду надійшло субвенцій в сумі 148,4 тис. грн. на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів».

 На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду – 4 508,0 тис. грн., що становить 82,3 відсотки до затвердженого на поточний рік з урахуванням змін плану, що більше показника 2015 року на 2,7 відсотка або на 117,0 тис. грн. Незначне збільшення пояснюється змінами в бюджетному законодавстві, а саме з 01.02.2015 року дошкільні навчальні заклади та установи культури утримуються за рахунок коштів районного бюджету.

 У порівнянні з відповідним періодом 2015 року збільшені обсяги фінансування з загального фонду бюджету на державне управління – на 36,4 відсотка або на 617,1 тис. грн., на соціальний захист – у 3,7 рази або на 72,2 тис.грн., на житлово-комунальне господарство – на 39,7 відсотки або на 459,7 тис. грн., на інші видатки – у 2,9 рази або на 271,4 тис. грн.

По спеціальному фонду бюджету у порівнянні з відповідним періодом 2015 року збільшені обсяги фінансування житлово-комунальне господарство – на 72,0 відсотки або на 417,4 тис. грн., на дорожнє господарство – на 65,9 відсотки або на 202,1 тис. грн.

            Також, ознайомила з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про затвердження звіту про виконання Кремінського міського бюджету за 9 місяців 2016 року».

Прийнято одноголосно.

 

13.  Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Смалько Н.М., яка детально доповіла депутатам пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:

1. За рахунок перерозподілу планових асигнувань видатків між кодами бюджетної класифікації по загальному фонду міського бюджету :

зменшити невикористані асигнування видатків в сумі 20272 грн. по

КТКВКМБ 010116 «Органи місцевого самоврядування» КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» в сумі 19672 грн., економія за рахунок лікарняних (службова записка головного бухгалтера) та КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання» в сумі 600 грн., економія за результатами опалювального сезону січня-квітня поточного року (службова записка головного бухгалтера).

збільшити планові асигнування видатків в сумі 20272 грн., в т.ч. :

КТКВКМБ 010116 «Органи місцевого самоврядування» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» в сумі 19672 грн. для оплати стимулюючих виплат працівникам апарату виконкому міської ради ;

КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення» в сумі 600 грн. у зв’язку зі збільшенням звернень до міської ради (службова записка головного бухгалтера).

2. За результатами виконання Кремінського міського бюжету за 9 місяців 2016 року збільшити доходну частину загального фонду бюджету на загальну суму 2 085 333 грн. по наступних кодах доходів:

-          14040000 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами» на 255 544 грн.,

-          18010600 «Орендна плата з юридичних осіб» - 170 000 грн.,

-          18010700 «Земельний податок з фізичних осіб» - 162 000 грн.,

-          18010600 «Орендна плата з фізичних осіб» - 199 000 грн.,

-          13010200 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування)» - 188 298 грн.

-          18050300 «Єдиний податок з юридичних осіб» - 404 000 грн.,

-          18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб» - 530 151грн.,

- 18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків» - 61 340 грн.

- 18011100 - «Транспортний податок з юридичних осіб» - 35 000 грн.

- 18010500 – «Земельний податок з юридичних осіб» - 80 000 грн.

3. За рахунок збільшення доходної частини загального фонду бюджету збільшити видатки загального фонду міського бюджету в сумі 959 228 грн. в т.ч.:

3.1. КТКВКМБ 100103 «Дотація житлово-комунальному господарству» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 383792,88 грн., як компенсація різниці в тарифах по ВУВКГ за 2016 рік на виконання Програми підтримки КП ВУВКГ (службова записка першого заступника міського голови).

3.2. КТКВКМБ 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» в сумі 335102 грн. в т.ч.:

КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» в сумі 19902 грн. у зв’язку зі збільшенням тарифів на електроенергію (службова записка головного бухгалтера).

КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 289000 грн., в т.ч. 199000 грн. - проведення робіт розчищення русла річки Красна, 20000 грн.- проведення робіт з грейдеровки ґрунтових доріг території міської ради, 30000 грн.- проведення робіт з ремонту мереж зовнішнього освітлення території міської ради, 20000 грн. -проведення робіт з розчищення доріг території міської ради від снігу, 20000 грн.- проведення робіт зі зрізу аварійних дерев (службова записка першого заступника міського голови).

КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 26200 грн., в т.ч. 14400 грн.- облаштування дитячих майданчиків гойдалкою підвісною в кількості 3 шт. (вул. Мічуріна та Родникова, пров. Дружби), 1600 грн.- облаштування дитячого майданчика пісочницею по вул..Мічуріна, 4400 грн.- облаштування дитячих майданчиків гойдалкою «Балансир» в кількості 2 шт. (вул. Мічуріна та Родникова), 5800 грн. -облаштування дитячого майданчика каруселлю «Велика» по пров. Дружби (службова записка першого заступника міського голови).

3.3. КТКВКМБ 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об'єднання та iншi підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 52210 грн., в т.ч. 35 000 грн.- КП ККС для проведення поточного ремонту покрівлі міської сцени, 4500 грн. - КП ККС для придбання апарату сварочного інвенторного, 4500 грн. - КП ВУВКГ для придбання апарату сварочного інвенторного, 8210 грн.- КП ККС на придбання шин (2 шт.) (службова записка першого заступника міського голови).

 3.4. КТКВКМБ 250404 «Інші видатки» в сумі 54920 грн., в т.ч.:

КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 45000 грн., в т.ч. 25000 грн. - судовий збір по процедурі ліквідації ЖЕК №1 (службова записка Кубай С.В.), 20 000 грн. - установка Новорічної ялинки та прикрашення міста до свята (службова записка першого заступника міського голови).

КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 9920 грн., в т.ч. 4920 грн.- на придбання подарунків до Дня Святого Миколая дошкільним навчальним закладам міста (492 вихованця) (службова записка головного бухгалтера), 5000 грн.- на придбання новорічних гірлянд (службова записка першого заступника міського голови).

3.5. КТКВКМБ 010116 «Органи місцевого самоврядування» в сумі 133203,12 грн., в т.ч.:

КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 84110 грн., в т.ч. 10695 грн.- на придбання запчастин для службового автомобіля, 698 грн.- придбання колонок, 789 грн.- придбання картриджу, 1439 грн.- придбання 4-х клавіатур, 845 грн.- придбання 5-ти комп’ютерних мишок, 144 грн.- придбання флешки, 15000 грн.- придбання паперу, 5000 грн.- підписка на видання на 2017 рік, 18000 -придбання паливно-мастильних матеріалів, 20000- придбання канцтоварів, 1500 грн.- придбання миючих засобів, 10000 грн.- придбання бланків (службова записка головного бухгалтера).

КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 32580 грн., в т.ч. 15000 грн. -висвітлення діяльності міської ради в газеті "Кремінщина", 10080 грн.- висвітлення діяльності міської ради на місцевому радіо, 3000 грн.- заправка картриджа, 4500 грн. -оплата оренди гаража (службова записка головного бухгалтера).

КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» в сумі 16513 грн. у зв’язку зі збільшенням тарифів на електроенергію (службова записка головного бухгалтера).

4. Збільшити профіцит загального фонду міського бюджету на суму 1 126 105 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

5. Збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету, джерелом покриття якого визначено передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 1 126 105 грн.

6. За рахунок збільшення дефіциту спеціального фонду бюджету збільшити планові асигнування видатків спеціального фонду в сумі 1 126 105 грн., в т.ч.:

6.1. КТКВКМБ 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об'єднання та iншi підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 164586 грн., в т.ч. 38906 грн. -КП ККС на придбання шин (4 шт.), 32000 грн. - КП ВУВКГ на придбання шин (4 шт.), 43680 грн.- КП ВУВКГ на придбання систем візуального моніторингу на насосну станцію "Кремінська" та "Житлівська", 25000 грн. - КП ВУВКГ на придбання генератора, 25000 грн. - КП ККС на придбання генератора (службова записка першого заступника міського голови).

6.2 КТКВКМБ 100202 «Водопровідно-каналізаційне господарство» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 53519 грн. на проведення робіт на умовах співфінансування з капітального ремонту водопровідних мереж та оплату технагляду за роботами по вул. Дачна, вул. Комунальна, пров. Родниковому (службова записка першого заступника міського голови).

6.3. КТКВКМБ 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» в сумі 268000 грн., в т.ч.:

КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 148000 грн., в т.ч. 34000 грн. - придбання 2-х дитячих ігрових комплекси «Малюк» (вул. Мічуріна та Родникова), 33000 грн.- придбання 1-го дитячого ігрового комплексу «Гномик» (пров. Дружби), 81000 грн.- придбання 5-ти зупинок (с.Стара Краснянка, вул. Центральна, вул. Харківська, вул. Лиманська, вул. Донецька) (службова записка першого заступника міського голови).

КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 120000 грн. на проведення робіт з капітального ремонту тротуарів (службова записка першого заступника міського голови).

6.4. КТКВКМБ 070101 «Освіта» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 200000 грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи. (службова записка першого заступника міського голови).

 6.5. КТКВКМБ 250404 «Інші видатки» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 40000 грн. на придбання систем візуального моніторингу на пр.Дружби (службова записка першого заступника міського голови).

            6.6. КТКВКМБ 170703 «Видатки на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 400000 грн. (службова записка першого заступника міського голови).

А також, ознайомила з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

14.  Про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2016 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Смалько Н.М., яка детально доповіла депутатам зміни до програми, а саме:

 1. Зменшити залишки невикористаних асигнувань на проведення урочистих та святкових заходів, в т.ч.:

1.1. Дня Конституції – 5000 грн.;

1.2. Дня міста – 2000 грн.;

1.3. День Перемоги – 3856 грн.

2. Збільшити асигнування на проведення урочистих та святкових заходів, в т.ч.:

2.1. День Захисника Вітчизни – 3856 грн. (придбання подарунків військовослужбовцям);

2.2. Дня Місцевого самоврядування – 7000 грн. (відзначення кращих працівників);

2.3. Дня Святого Миколая – 4920 грн. (придбання подарунків вихованцям (492) ДНЗ);

            2.4. Святкові та урочисті заходи з нагоди Новорічних свят – 25 000 грн. (20000 грн. – установка Новорічної ялинки та прикрашення міста до свята, 5000 грн. придбання новорічних гірлянд).

А також, ознайомила з відповідним проектом рішення, який пропонується             винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Смалько Н.М., яка детально доповіла депутатам наступні пропозиції про внесення змін до Програми та Заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кремінна у 2016 рік, а саме:

1.1. БЛАГОУСТРІЙ (поточні та капітальні видатки), в т.ч.:

КТКВКМБ 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» в сумі 335102 грн. в т.ч.:

КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» в сумі 19902 грн. у зв’язку зі збільшенням тарифів на електроенергію (службова записка головного бухгалтера).

КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 289000 грн., в т.ч. 199000 грн. проведення робіт розчищення русла річки Красна, 20000 грн. проведення робіт з грейдеровки ґрунтових доріг території міської ради, 30000 грн. проведення робіт з ремонту мереж зовнішнього освітлення території міської ради, 20000 грн. проведення робіт з розчищення доріг території міської ради від снігу, 20000 грн. проведення робіт зі зрізу аварійних дерев (службова записка першого заступника міського голови).

КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 26200 грн., в т.ч. 14400 грн. облаштування дитячих майданчиків гойдалкою підвісною в кількості 3 шт. (вул. Мічуріна та Родникова, пров. Дружби), 1600 грн. облаштування дитячого майданчика пісочницею по вул..Мічуріна, 4400 грн. облаштування дитячих майданчиків гойдалкою «Балансир» в кількості 2 шт. (вул. Мічуріна та Родникова), 5800 грн. облаштування дитячого майданчика каруселлю «Велика» по пров. Дружби (службова записка першого заступника міського голови).

КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 148000 грн., в т.ч. 34000 грн. придбання 2-х дитячих ігрових комплекси «Малюк» (вул. Мічуріна та Родникова), 33000 грн. придбання 1-го дитячого ігрового комплексу «Гномик» (пров. Дружби), 81000 грн. придбання 5-ти зупинок (с.Стара Краснянка, вул. Центральна, вул. Харківська, вул. Лиманська, вул. Донецька) (службова записка першого заступника міського голови).

1.2.ТРАНСФЕРТИ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВАМ:

КТКВКМБ 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об'єднання та iншi підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 52210 грн., в т.ч. 35 000 грн. КП ККС для проведення поточного ремонту покрівлі міської сцени, 4500 грн. КП ККС для придбання апарату сварочного інвенторного, 4500 грн. КП ПУВКГ для придбання апарату сварочного інвенторного, 8210 грн. КП ККС на придбання шин (2 шт.) (службова записка першого заступника міського голови).

КТКВКМБ 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об'єднання та iншi підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 164586 грн., в т.ч. 38906 грн. КП ККС на придбання шин (4 шт.), 32000 грн. КП ПУВКГ на придбання шин (4 шт.), 43680 грн. КП ПУВКГ на придбання систем візуального моніторингу на насосну станцію "Кремінська" та "Житлівська", 25000 грн. КП ПУВКГ на придбання генератора, 25000 грн. КП ККС на придбання генератора (службова записка першого заступника міського голови).

1.3. Управління об’єктами комунальної власності

КТКВКМБ 250404 «Інші видатки» в сумі 25000 грн., в т.ч.:

КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 25000 грн., в т.ч. 25000 грн. судовий збір по процедурі ліквідації ЖЕК №1 (службова записка Кубай С.В.).

1.4. ПРОВЕДЕННЯ УРОЧИСТИХ ТА СВЯТКОВИХ ЗАХОДІВ

КТКВКМБ 250404 «Інші видатки» в сумі 20000 грн., в т.ч.:

КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 20000 грн., в т.ч. 20 000 грн. установка Новорічного ялинки та прикрашення міста до свята (службова записка першого заступника міського голови).

КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 9920 грн., в т.ч. 4920 грн. на придбання подарунків до Дня Святого Миколая в дошкільним навчальним закладам міста (492 вихованця) (службова записка головного бухгалтера), 5000 грн. на придбання новорічних гірлянд (службова записка першого заступника міського голови).

1.5. ВОДОКАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО

КТКВКМБ 100202 «Водопровідно-каналізаційне господарство» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 53519 грн. на проведення робіт на умовах співфінансування з капітального ремонту водопровідних мереж та оплату технагляду за роботами по вул. Дачна, вул. Комунальна, пров. Родниковому.

1.6. ВУЛИЧНО-ДОРОЖНА МЕРЕЖА

КТКВКМБ 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» в сумі 120000 грн., в т.ч.:

КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 120000 грн. на проведення робіт з капітального ремонту тротуарів (службова записка першого заступника міського голови).

КТКВКМБ 170703 «Видатки на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 400000 грн. (службова записка першого заступника міського голови).

1.7. ДОШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ (ДНЗ)

КТКВКМБ 070101 «Освіта» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 200000 грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи.

1.8. ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

КТКВКМБ 250404 «Інші видатки» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 40000 грн. на придбання систем візуального моніторингу на пр.Дружби (службова записка першого заступника міського голови).

Також, ознайомила з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік».

Прийнято одноголосно.

 

16.  Про внесення змін до Програми супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської міської ради на 2016 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Смалько Н.М., яка детально доповіла депутатам зміни до Програми, а саме: пункт 5.5. «Управління борговими зобов’язаннями по об’єктах комунальної власності та комунальним установам» та «Результативні показники, що характеризують виконання Програми супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської міської ради на 2016 рік», Програми супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської міської ради на 2016 рік викласти в новій редакції і ознайомила з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми супроводу речових прав на об’єкти комунальної власності Кремінської міської ради на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

17.  Про погодження проекту ООН.

 

СЛУХАЛИ:

Смалько Н.М., яка детально доповіла депутатам, що у зв’язку із зверненням виконавчого директора громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» Загоруй С.М. необхідно дати згоду громадській організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» на отримання гранту від Управління Верховного Комісара ООН по ділам біженців (УВКБ ООН) для фінансування ремонтних робіт будівлі за адресою площа Красна, буд.20., також дати згоду виконавчому директору громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» Загоруй Світлані Михайлівні укласти з Управлінням Верховного Комісара ООН по ділам біженців договір про грант. Обсяг та валюта гранту- 1 062 586,37 грн. і ознайомила з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про погодження проекту ООН».

Прийнято одноголосно.

 

18.  Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської ради затверджених рішенням Кремінської міської ради № 12/10 від 29.06.2016.

 

СЛУХАЛИ:

Кошакова Д.В., який детально доповів депутатам, що у зв’язку зі змінами у законодавстві та з метою упорядкування переліку адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративно – юридичних послуг Кремінської міської ради необхідно Затвердити перелік адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративно - юридичних послуг та затвердити інформаційні, технологічні картки адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративно - юридичних послуг і ознайомив з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської ради затверджених рішенням Кремінської міської ради № 12/10 від 29.06.2016».

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                               В.Г. МКРТЧЯН

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            А.О. ТІЛЄЄВ

Read 818 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG