Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 03 листопада 2016 12:05

Протокол №17 від 18.10.2016 (16 сесія)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 17
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

м. Кремінна                                                                         „ 18” жовтня 2016 р.                                                                                                                                  10.00, каб.12

 

На засіданні присутні 4 члена комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Наумчук Ю.М.,

Лопата Б.А.

Відсутній 1 член комісії: Попов В.Г.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П., начальник планово-фінансового відділу Смалько Н.М.

Присутній: громадянин Расламбеков В.І.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань та інших, які виносяться на 16 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П., начальника планово-фінансового відділу Смалько Н.М.

 

  1. Про відміну пункту 1.22 рішення виконавчого комітету міської ради від 01.08.1997 р. № 876.

 

СЛУХАЛИ

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Базалея Олександра Олексійловича щодо відміни пункту рішення про передачу в приватну власність земельної ділянки в зв’язку зі смертю громадянина Базалея Олексія Єгоровича, свідоцтво про смерть I-ЕД № 057096, видане Відділом реєстрації актів цивільного стану Кремінського районного управління юстиції у Луганській області від 12.05.2006 р. і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відміну пункту 1.22 рішення виконавчого комітету міської ради від 01.08.1997 р. № 876»

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які находяться у користуванні громадян (збірне).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, рішення 13 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які находяться у користуванні громадян (збірне)».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Прокопчуку А.М. (пров. Сєвєрний, район садиби 2).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Прокопчука А.М. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, довідку КП «Кремінське РБТІ» та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи від 02.12.2014 року № 927002491 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку,       господарських будівель і споруд гр. Прокопчуку А.М. (пров. Сєвєрний, район садиби 2)» .

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Чернишовій С.В. з послідуючим викупом (м.Кремінна, вул. Шевченко, 19).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву гр. Чернишової С.В. про надання дозволу міською радою на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, а також Рішення суду від 2016 р. і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку,       господарських будівель і споруд гр. Чернишовій С.В. з послідуючим викупом (м. Кремінна, вул. Шевченко, 19)»

Прийнято одноголосно.     

 

5.      Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. Сорокіній Н.А. (вул. Волкова, 5а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Сорокіної Н.А. про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення для ведення садівництва на землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в приватній власності відповідно до Рішення суду Кремінського району від 12.09.2013 року, справа № 414/1921/13-ц, провадження № 2/414/640/2013, рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 21.05.2014 року № 117 та від 04.07.2014 року № 151, і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. Сорокіній Н.А. (вул. Волкова, 5а)» .

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 13 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.09.2011 року № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 5 сесії міської ради 7 скликання від 24.02.2016 року № 5/17 «Щодо передачі земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність та проведення продажу або в користування на правах оренди» та розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне)» .

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Кислій О. В. (вул. Весняна, 146а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Кислої О.В. та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаного на підставі рішення міської ради від 24.02.2016 р. 5/21, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Кислій О. В. (вул. Весняна, 146а .

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення), припинення права оренди та передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Сокирянському О.С. (вул. Суворова, 41).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Сокирянського О.С. стосовно затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення), розробленого на підставі рішення сесії міської ради від 27.08.2016 року № 13/9, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА щодо передачі в приватну власність даної земельної ділянки комунальної власності для ведення садівництва, яка знаходиться в оренді і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення), припинення права оренди та передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Сокирянському О.С. (вул. Суворова, 41)» .

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її в оренду гр. Лосєву А.С. для городництва (пров. Піддубний, район будинку 1).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Лосєва А.С. щодо передачу в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації, розробленого на підставі рішення 12 сесії 7 скликання міської ради № 12/22 від 29.06.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її в оренду гр. Лосєву А.С. для городництва (пров. Піддубний, район будинку 1)»

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Панчук Т.О. (вул. Березова, 1).

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Панчук Т.О. щодо передачу в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 65 сесії 6 скликання міської ради № 65/61 від 21.10.2015 року та рішення 7 сесії 7 скликання міської ради № 7/16 від 30.03.2016, позитивний висновок Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Панчук Т.О. (вул. Березова, 1)» .

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з ФОП Нікішиним М.В. (вул. Титова, район будинку 45).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Нікішина М.В. щодо затвердження технічної документації та укладання договору сервітуту на земельну ділянку встановленого розміру відповідно до технічної документації, розробленої на підставі рішення 14 сесії 7 скликання міської ради № 14/12 від 07.09.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення з доповненнями і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з ФОП Нікішиним М.В. (вул. Титова, район будинку 45)» .

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 16.10.2006 р. для утримання нежилої будівлі – магазину ФОП Усатій Т.О. (вул. Титова (Тітова), 2Б).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Усатої Т.О. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутністі заборгованості зі сплати орендної плати та Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 24.04.2008 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 16.10.2006 р. для утримання нежилої будівлі – магазину ФОП Усатій Т.О. (вул. Титова (Тітова), 2Б)» .

Прийнято одноголосно.

 

13.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 16.10.2006 р. для підприємницької діяльності – установки торгового кіоску гр. Лущик О.А. (вул. Горького (район агітмайданчика)).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Лущик О.А. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутністі заборгованості зі сплати орендної плати та Повідомлення про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця від 29.01.2015 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 16.10.2006 р. для підприємницької діяльності – установки торгового кіоску гр. Лущик О.А. (вул. Горького (район агітмайданчика))»

Прийнято одноголосно.     

 

14.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 17.10.2006 р. для утримання 55/100 частини нежилих будівель та споруд – виробничої бази ФОП Феню В.І. (пл. Шахтна (колишня пл. Піонерська), 3а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Феню В.І. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутністі заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 17.10.2006 р. для утримання 55/100 частини нежилих будівель та споруд – виробничої бази ФОП Феню В.І. (пл. Шахтна (колишня пл. Піонерська), 3а)» .

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.07.2011 р. для утримання виробничої бази та виробничої будівлі ТОВ «Кремінський завод «Ритм» (вул. Вокзальна, 2).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання ТОВ «Кремінський завод «Ритм» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутністі заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.07.2011 р. для утримання виробничої бази та виробничої будівлі ТОВ      «Кремінський завод «Ритм» (вул. Вокзальна, 2)» .

Прийнято одноголосно.

 

16.  Про внесення змін до договору оренди землі від 18.08.2014 р. укладеного з ФОП Висоцьким І.А. (пл. Кооперативна, 38).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Висоцького Ігоря Анатолійовича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 18.08.2014 р. укладеного з ФОП Висоцьким І.А. (пл. Кооперативна, 38)»

Прийнято одноголосно.

 

17.  Про внесення змін до договору оренди землі від 26.04.2005 р. (з доповненнями) укладеного з ПАТ «Луганське регіональне управління автобусних станцій» (пл. Кооперативна, 5).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання ПАТ «Луганське регіональне управління автобусних станцій» щодо внесення змін до договору оренди землі у зв’язку зі зміною юридичної адреси та банківських реквізитів підприємства і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 26.04.2005 р. (з доповненнями) укладеного з ПАТ «Луганське регіональне управління автобусних станцій» (пл. Кооперативна, 5)» .

Прийнято одноголосно.

 

18.  Про припинення права земле-користування по добровільній відмові гр. Трофімовій Л.М. (сел. Стара Краснянка, пров. Шахтарський, 5).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Бордюка Віктора Івановича, який діє від імені громадянки Трофімової Людмили Михайлівни на підставі довіреності від 10.11.2011 року, зареєстрованої в реєстрі за № 1934, щодо добровільної відмови від права користування земельною ділянкою, інформацію щодо відсутністі заборгованості по орендній платі за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права земле-користування по добровільній відмові гр. Трофімовій Л.М. (сел. Стара Краснянка, пров. Шахтарський, 5)» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про затвердження вартості продажу земельної ділянки та делегування повноважень на підписання договору купівлі-продажу (пл. Кооперативна, 7).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила, що з метою поповнення міського бюджету в частині надходжень від відчуження земельних ділянок комунальної власності, враховуючи рішення 25 сесії 6 скликання міської ради від 10.05.2012 року № 25/1 «Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок державної та комунальної власності шляхом викупу» та тридцятої сесії шостого скликання від 21 листопада 2012 року № 30/8 «Про внесення змін та доповнень до рішення 25 сесії 6 скликання Кремінської міської ради» необхідно розглянути з послідуючим затвердженням на сесії міської ради ціну продажу земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер: 4421610100:02:137:0120, площею 0,1158 га яка знаходиться за адресою: місто Кремінна Луганської області, пл. Кооперативна, 7, і запланована для передачі у власність шляхом викупу громадянину Расламбекову В.І., на рівні 381 000 грн. 00 коп. (триста вісімдесят однієї тисячі) грн. 00 коп., яка відповідає нормативній грошовій оцінки даної земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення.

Расламбеков В.І. задав питання:

-Для чого проводиться експертна оцінка земельної ділянки?

Пруденко О.П. відповіла:

-Експертна оцінка проводиться для вчинення нотаріальних дій.

Осєннов О.М. зазначив:

-На сьогоднішній день, чинні рішення Кремінської міської ради щодо визначення вартості земельної ділянки і тому депутати будуть користуватися даними рішеннями. Депутати приймають рішення відповідно до чинної нормативної бази і на порушення не підуть.

-В мене питання. Чи повідомляється громадянам, які звертаються до міської ради з заявою про бажання викупити земельні ділянки, щодо порядку затвердження вартості земельних ділянок?

Пруденко О.П., відповіла:

 -Так, всім громадянам надаються всі пояснення щодо порядку затвердження вартості земельних ділянок і повідомляються норми Порядку продажу земельних ділянок.

Расламбеков В.І. зазначив:

-Прошу комісію розглянути можливість надати мені можливість провести оплату за земельну ділянку протягом 5 (п’яти) років.

Пруденко О.П. відповіла:

-Так, комісія може прийняти рішення щодо надання розстрочки платежу до 5 (п’яти) років, але половину суми потрібно внести зразу.

Осєннов О.М. добавив:

-Я вважаю, що члени комісії не проти надати громадянину Расламбекову В.І. розстрочку платежу на 5 (п’ять) років.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження вартості продажу земельної ділянки та делегування повноважень на підписання договору купівлі-продажу (пл. Кооперативна, 7)» .

Прийнято одноголосно.

 

20.  Про затвердження звіту про виконання Кремінського міського бюджету за 9 місяців 2016 року.

 

СЛУХАЛИ:

Смалько Н.М., яка детально доповіла депутатам, що за звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло 9 181,3 тис. грн., що становить 131,8 відсотки до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період, у порівнянні до аналогічного періоду 2015 року темпи надходження до міського бюджету збільшились на 41,5 відсотків, або на 2 691,0 тис. грн.З податків і зборів виконання становить 9 032,9 тис. грн., або 132,7 відсотків від планових показників, що на 3 444,4 тис. грн. більше до аналогічного періоду минулого року, або на 61,6 відсотки. За звітний період до загального фонду надійшло субвенцій в сумі 148,4 тис. грн. на виконання делегованих повноважень по утриманню КУ «Трудовий архів».

 На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду – 4 508,0 тис. грн., що становить 82,3 відсотки до затвердженого на поточний рік з урахуванням змін плану, що більше показника 2015 року на 2,7 відсотка або на 117,0 тис. грн. Незначне збільшення пояснюється змінами в бюджетному законодавстві, а саме з 01.02.2015 року дошкільні навчальні заклади та установи культури утримуються за рахунок коштів районного бюджету.

 У порівнянні з відповідним періодом 2015 року збільшені обсяги фінансування з загального фонду бюджету на державне управління – на 36,4 відсотка або на 617,1 тис. грн., на соціальний захист – у 3,7 рази або на 72,2 тис.грн., на житлово-комунальне господарство – на 39,7 відсотки або на 459,7 тис. грн., на інші видатки – у 2,9 рази або на 271,4 тис. грн.

По спеціальному фонду бюджету у порівнянні з відповідним періодом 2015 року збільшені обсяги фінансування житлово-комунальне господарство – на 72,0 відсотки або на 417,4 тис. грн., на дорожнє господарство – на 65,9 відсотки або на 202,1 тис. грн.

            Також, ознайомила з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про затвердження звіту про виконання Кремінського міського бюджету за 9 місяців 2016 року».

Прийнято одноголосно.

 

21.  Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Смалько Н.М., яка детально доповіла депутатам пропозиції про приведення у відповідність бюджетних призначень міського бюджету, у зв’язку зі змінами обставин які виникли у процесі виконання міського бюджету, а саме:

1. За рахунок перерозподілу планових асигнувань видатків між кодами бюджетної класифікації по загальному фонду міського бюджету :

зменшити невикористані асигнування видатків в сумі 20272 грн. по

КТКВКМБ 010116 «Органи місцевого самоврядування» КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» в сумі 19672 грн., економія за рахунок лікарняних (службова записка головного бухгалтера) та КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання» в сумі 600 грн., економія за результатами опалювального сезону січня-квітня поточного року (службова записка головного бухгалтера).

збільшити планові асигнування видатків в сумі 20272 грн., в т.ч. :

КТКВКМБ 010116 «Органи місцевого самоврядування» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» в сумі 19672 грн. для оплати стимулюючих виплат працівникам апарату виконкому міської ради;

КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення» в сумі 600 грн. у зв’язку зі збільшенням звернень до міської ради (службова записка головного бухгалтера).

2. За результатами виконання Кремінського міського бюжету за 9 місяців 2016 року збільшити доходну частину загального фонду бюджету на загальну суму 2 085 333 грн. по наступних кодах доходів:

-          14040000 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами» на 255 544 грн.,

-          18010600 «Орендна плата з юридичних осіб» - 170 000 грн.,

-          18010700 «Земельний податок з фізичних осіб» - 162 000 грн.,

-          18010600 «Орендна плата з фізичних осіб» - 199 000 грн.,

-          13010200 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування)» - 188 298 грн.

-          18050300 «Єдиний податок з юридичних осіб» - 404 000 грн.,

-          18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб» - 530 151грн.,

- 18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків» - 61 340 грн.

- 18011100 - «Транспортний податок з юридичних осіб» - 35 000 грн.

- 18010500 – «Земельний податок з юридичних осіб» - 80 000 грн.

3. За рахунок збільшення доходної частини загального фонду бюджету збільшити видатки загального фонду міського бюджету в сумі 959 228 грн. в т.ч.:

3.1. КТКВКМБ 100103 «Дотація житлово-комунальному господарству» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 383792,88 грн., як компенсація різниці в тарифах по ВУВКГ за 2016 рік на виконання Програми підтримки КП ВУВКГ (службова записка першого заступника міського голови).

3.2. КТКВКМБ 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» в сумі 335102 грн. в т.ч.:

КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» в сумі 19902 грн. у зв’язку зі збільшенням тарифів на електроенергію (службова записка головного бухгалтера).

КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 289000 грн., в т.ч. 199000 грн. - проведення робіт розчищення русла річки Красна, 20000 грн.- проведення робіт з грейдеровки ґрунтових доріг території міської ради, 30000 грн.- проведення робіт з ремонту мереж зовнішнього освітлення території міської ради, 20000 грн. -проведення робіт з розчищення доріг території міської ради від снігу, 20000 грн.- проведення робіт зі зрізу аварійних дерев (службова записка першого заступника міського голови).

КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 26200 грн., в т.ч. 14400 грн.- облаштування дитячих майданчиків гойдалкою підвісною в кількості 3 шт. (вул. Мічуріна та Родникова, пров. Дружби), 1600 грн.- облаштування дитячого майданчика пісочницею по вул..Мічуріна, 4400 грн.- облаштування дитячих майданчиків гойдалкою «Балансир» в кількості 2 шт. (вул. Мічуріна та Родникова), 5800 грн. -облаштування дитячого майданчика каруселлю «Велика» по пров. Дружби (службова записка першого заступника міського голови).

3.3. КТКВКМБ 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об'єднання та iншi підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 52210 грн., в т.ч. 35 000 грн.- КП ККС для проведення поточного ремонту покрівлі міської сцени, 4500 грн. - КП ККС для придбання апарату сварочного інвенторного, 4500 грн. - КП ВУВКГ для придбання апарату сварочного інвенторного, 8210 грн.- КП ККС на придбання шин (2 шт.) (службова записка першого заступника міського голови).

 3.4. КТКВКМБ 250404 «Інші видатки» в сумі 54920 грн., в т.ч.:

КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 45000 грн., в т.ч. 25000 грн. - судовий збір по процедурі ліквідації ЖЕК №1 (службова записка Кубай С.В.), 20 000 грн. - установка Новорічної ялинки та прикрашення міста до свята (службова записка першого заступника міського голови).

КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 9920 грн., в т.ч. 4920 грн.- на придбання подарунків до Дня Святого Миколая дошкільним навчальним закладам міста (492 вихованця) (службова записка головного бухгалтера), 5000 грн.- на придбання новорічних гірлянд (службова записка першого заступника міського голови).

3.5. КТКВКМБ 010116 «Органи місцевого самоврядування» в сумі 133203,12 грн., в т.ч.:

КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 84110 грн., в т.ч. 10695 грн.- на придбання запчастин для службового автомобіля, 698 грн.- придбання колонок, 789 грн.- придбання картриджу, 1439 грн.- придбання 4-х клавіатур, 845 грн.- придбання 5-ти комп’ютерних мишок, 144 грн.- придбання флешки, 15000 грн.- придбання паперу, 5000 грн.- підписка на видання на 2017 рік, 18000 -придбання паливно-мастильних матеріалів, 20000- придбання канцтоварів, 1500 грн.- придбання миючих засобів, 10000 грн.- придбання бланків (службова записка головного бухгалтера).

КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 32580 грн., в т.ч. 15000 грн. -висвітлення діяльності міської ради в газеті "Кремінщина", 10080 грн.- висвітлення діяльності міської ради на місцевому радіо, 3000 грн.- заправка картриджа, 4500 грн. -оплата оренди гаража (службова записка головного бухгалтера).

КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» в сумі 16513 грн. у зв’язку зі збільшенням тарифів на електроенергію (службова записка головного бухгалтера).

4. Збільшити профіцит загального фонду міського бюджету на суму 1 126 105 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

5. Збільшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету, джерелом покриття якого визначено передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 1 126 105 грн.

6. За рахунок збільшення дефіциту спеціального фонду бюджету збільшити планові асигнування видатків спеціального фонду в сумі 1 126 105 грн., в т.ч.:

6.1. КТКВКМБ 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об'єднання та iншi підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 164586 грн., в т.ч. 38906 грн. -КП ККС на придбання шин (4 шт.), 32000 грн. - КП ВУВКГ на придбання шин (4 шт.), 43680 грн.- КП ВУВКГ на придбання систем візуального моніторингу на насосну станцію "Кремінська" та "Житлівська", 25000 грн. - КП ВУВКГ на придбання генератора, 25000 грн. - КП ККС на придбання генератора (службова записка першого заступника міського голови).

6.2 КТКВКМБ 100202 «Водопровідно-каналізаційне господарство» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 53519 грн. на проведення робіт на умовах співфінансування з капітального ремонту водопровідних мереж та оплату технагляду за роботами по вул. Дачна, вул. Комунальна, пров. Родниковому (службова записка першого заступника міського голови).

6.3. КТКВКМБ 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» в сумі 268000 грн., в т.ч.:

КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 148000 грн., в т.ч. 34000 грн. - придбання 2-х дитячих ігрових комплекси «Малюк» (вул. Мічуріна та Родникова), 33000 грн.- придбання 1-го дитячого ігрового комплексу «Гномик» (пров. Дружби), 81000 грн.- придбання 5-ти зупинок (с.Стара Краснянка, вул. Центральна, вул. Харківська, вул. Лиманська, вул. Донецька) (службова записка першого заступника міського голови).

КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 120000 грн. на проведення робіт з капітального ремонту тротуарів (службова записка першого заступника міського голови).

6.4. КТКВКМБ 070101 «Освіта» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 200000 грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи. (службова записка першого заступника міського голови).

 6.5. КТКВКМБ 250404 «Інші видатки» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 40000 грн. на придбання систем візуального моніторингу на пр.Дружби (службова записка першого заступника міського голови).

            6.6. КТКВКМБ 170703 «Видатки на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 400000 грн. (службова записка першого заступника міського голови).

А також, ознайомила з відповідним проектом рішення, який пропонується винести на розгляд 16 сесії.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 16 сесії проект рішення «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                                 О.М. ОСЄННОВ

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            О.В. ФЕЩЕНКО

Read 685 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG