Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 30 вересня 2016 13:35

Протокол №16 від 20.09.2016 (15 сесія)

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 16

засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

                                                                                                         

 м. Кремінна                                                                                    „ 20” вересня 2016 р.
                                                                                                         10.00, каб.12

 

На засіданні присутні 5 членів комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Наумчук Ю.М., Попов В.Г., Лопата Б.А.

Відсутній 0 членів комісії.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: Кремінський міський голова Прокопенко Ю.О., секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань та інших, які виносяться на 15 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П., Кремінського міського голови Прокопенко Ю.О.

 

  1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

 

СЛУХАЛИ

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, рішення 13 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне)»

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з послідуючою передачею її в оренду для городництва гр. Курліщук Г.П. (вул. Пєрвомайська, район садиби 95).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Курліщук Г.П. щодо поновлення права оренди на земельну ділянку для городництва, яка раніше знаходилася в оренді у громадянки відповідно до договору оренди землі від 02.01.2003 року, який вже довгий час не поновлявся і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з послідуючою передачею її в оренду для городництва гр. Курліщук Г.П. (вул. Пєрвомайська, район садиби 95)».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування вбудованого нежитлового приміщення – магазину з послідуючою передачею її в оренду гр. Мірошникову Д.А. (пров. Дружби (колишній пров. Октябрьський), 16/76).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву гр. Мірошникова Д.А. про надання згоди на проведення робіт щодо відведення земельної ділянки для обслуговування вбудованого нежитлового приміщення - магазину, Договір купівлі-продажу житлової квартири від 25.08.2016 року зареєстрованого в реєстрі за № 1383 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування вбудованого нежитлового приміщення – магазину з послідуючою передачею її в оренду гр. Мірошникову Д.А. (пров. Дружби (колишній пров. Октябрьський), 16/76)» .

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування вбудованих нежитлових приміщень – магазину з послідуючою передачею її в оренду гр. Мірошникову Д.А. (пров. Дружби (колишній пров. Октябрьський), 16/75-76).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву гр. Мірошникова Д.А. про надання згоди на проведення робіт щодо відведення земельної ділянки для обслуговування вбудованих нежитлового приміщення – магазину, які будуть об’єднуватися в один об’єкт, Договори купівлі-продажу житлових квартир від 25.08.2016 року зареєстрованого в реєстрі за № 1384 та від 09.06.2016 року зареєстрованого в реєстрі за № 1005 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування вбудованих нежитлових приміщень – магазину з послідуючою передачею її в оренду гр. Мірошникову Д.А. (пров. Дружби (колишній пров. Октябрьський), 16/75-76)»

Прийнято одноголосно.     

 

5.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення трансформаторної підстанції з послідуючою передачею її в оренду ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» (район пл. Шахтна).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання дирекції ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» Орлової Л.І. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для встановлення та обслуговування трансформаторної підстанції за рахунок вільної земельної ділянки в районі залізничного переїзду і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення трансформаторної підстанції з послідуючою передачею її в оренду ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» (район пл. Шахтна)» .

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про надання згоди на поділ земельної ділянки ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» (район пров. Сєвєрний).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву директора ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» Орлової Л.І. щодо надання згоди на поділ земельної ділянки у зв’язку з зі зміною цільового призначення частини земельної ділянки із земель іншої промисловості на землі енергетики і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання згоди на поділ земельної ділянки ТОВ «ЛУГЕКОЕНЕРГО» (район пров. Сєвєрний)» .

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 13 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.09.2011 року № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 5 сесії міської ради 7 скликання від 24.02.2016 року № 5/17 «Щодо передачі земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність та проведення продажу або в користування на правах оренди» та розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне)» .

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про припинення права оренди та передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Зуєнку С.Г. (вул. Лиманська).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Зуєнка С.Г. щодо передачі в приватну власність земельної для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в оренді і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права оренди та передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Зуєнку С.Г. (вул. Лиманська)» .

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду гр. Фатєєвій Л.О. (пл. Кооперативна, 2).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадянки Фатєєвої Л.О. стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та переукладання договору оренди землі від 11.04.2016 р., рішення сесії Кремінської міської ради 29.06.2016 року № 12/24 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду гр. Фатєєвій Л.О. (пл. Кооперативна, 2)»

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Кудіновій К.І. (вул. 30 Января, район садиби 94).

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Кудінової К.І. щодо передачу в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 10 сесії 7 скликання міської ради № 10/11 від 25.05.2016 року, позитивний висновок Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Кудіновій К.І. (вул. 30 Января, район садиби 94)» .

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки гр. Бондарю В.І. (вул. Харківська, 64/1).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Бондаря В.І. щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 4 сесії 7 скликання міської ради № 4/20 від 27.01.2016 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 27.01.2011 року, позитивні висновки Відділу містобудування та архітектури, Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення з доповненнями і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки гр. Бондарю В.І. (вул. Харківська, 64/1)» .

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки гр. Цибулі О.О. (вул. Шевченко, 25/1).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Цибулі О.О. щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 4 сесії 7 скликання міської ради № 4/20 від 27.01.2016 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 09.12.2010 року (з доповненнями), позитивні висновки Відділу містобудування та архітектури, Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки гр. Цибулі О.О. (вул. Шевченко, 25/1)» .

Прийнято одноголосно.

 

13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та передачу її в оренду ФОП Бахтіну О.Г. (вул. Донецька, 33).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Бахтіна О.Г. щодо переукладення договору оренди землі у зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 3 сесії 7 скликання міської ради № 3/49 від 23.12.2015 року, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та передачу її в оренду ФОП Бахтіну О.Г. (вул. Донецька, 33)»

Прийнято одноголосно.     

 

14.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 18.07.2006 р. для утримання 43/100 частини нежилих будівель та споруд - столярного цеху ФОП Новікову Д.М. (вул. Мічуріна, 18а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Новікова Д.М. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 18.07.2006 р. для утримання 43/100 частини нежилих будівель та споруд - столярного цеху ФОП Новікову Д.М. (вул. Мічуріна, 18а)» .

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 10.06.2004 р. для утримання магазину ФОП Пономарьовій Т.І. (вул. Слобожанська, 256).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Пономарьової Т.І. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 10.06.2004 р. для утримання магазину ФОП Пономарьовій Т.І. (вул. Слобожанська, 256)» .

Прийнято одноголосно.

 

16.  Про внесення змін до договору оренди землі від 08.04.2014 р. укладеного з ФОП Мірошниковим А.І. (вул. Шевченко, 16а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Мірошникова Анатолія Івановича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 08.04.2014 р. укладеного з ФОП Мірошниковим А.І. (вул. Шевченко, 16а)»

Прийнято одноголосно.

 

17.  Про внесення змін до договору оренди землі від 13.03.2014 р. укладеного з ФОП Клюєвим В.В. (пл. Кооперативна, 12/2).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Клюєва Віктора Володимировича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 13.03.2014 р. укладеного з ФОП Клюєвим В.В. (пл. Кооперативна, 12/2)» .

Прийнято одноголосно.

 

18.  Про внесення змін до договору оренди землі від 02.02.2007 р. (з доповненнями) укладеного з ФОП Клюєвою І.І.(пл. Кооперативна, 9).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Клюєвої Ірини Іванівни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 02.02.2007 р. (з доповненнями) укладеного з ФОП Клюєвою І.І.(пл. Кооперативна, 9)» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про внесення змін до договору оренди землі від 11.02.2016 р. укладеного з ФОП Марковою Т.А. (вул. Підвільшанська, 125а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Маркової Тетяни Анатоліївни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 11.02.2016 р. укладеного з ФОП Марковою Т.А. (вул. Підвільшанська, 125а)» .

Прийнято одноголосно.

 

20.  Про внесення змін до договору оренди землі від 16.05.2016 р. укладеного з ФОП Марковою Т.А. (пл. Кооперативна).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Маркової Тетяни Анатоліївни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 16.05.2016 р. укладеного з ФОП Марковою Т.А. (пл. Кооперативна)» .

Прийнято одноголосно.

 

21.  Про внесення змін до договору оренди землі від 16.05.2016 р. укладеного з гр. Антоненковою І.Ф. та гр. Безкоровайною О.С.(пров. Медовий, 3а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадян Антоненкової Ірини Федорівни та Безкоровайної Оксани Сергіївни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 16.05.2016 р. укладеного з гр. Антоненковою І.Ф. та гр. Безкоровайною О.С.(пров. Медовий, 3а)» .

Прийнято одноголосно.

 

22.  Про внесення змін до договору оренди землі від 22.05.2014 р. укладеного з ФОП Кочубеєм І.В. (пров. Дружби).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Кочубея Ігоря Володимировича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 22.05.2014 р. укладеного з ФОП Кочубеєм І.В. (пров. Дружби)» .

Прийнято одноголосно.

 

23.  Про внесення змін до договору оренди землі від 30.04.2014 р. укладеного з гр. Білан Г.С. (пров. Підвільшанський, 2).

 

СЛУХАЛИ:

 Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Білан Ганни Сергіївни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 30.04.2014 р. укладеного з гр. Білан Г.С. (пров. Підвільшанський, 2)» .

Прийнято одноголосно.

 

24.  Про внесення змін до договору оренди землі від 07.04.2014 р. укладеного з гр. Котенко Л.І. (пл. Кооперативна, 61).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Котенко Людмили Іванівни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 07.04.2014 р. укладеного з гр. Котенко Л.І. (пл. Кооперативна, 61)».

Прийнято одноголосно.

 

25.  Про внесення змін до договору оренди землі від 30.04.2014 р. укладеного з гр. Терещенко Л.О. та гр. Гнилицьким В.П.(пл. Кооперативна, 49).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадян Терещенко Людмили Олексіївни та Гнилицького Володимира Петровича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 30.04.2014 р. укладеного з гр. Терещенко Л.О. та гр. Гнилицьким В.П.(пл. Кооперативна, 49)».

Прийнято одноголосно.

 

26.  Про внесення змін до договору оренди землі від 22.04.2015 р. укладеного з гр. Зьомою В.І. (вул. Східна, 91а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Зьоми Володимира Івановича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 22.04.2015 р. укладеного з гр. Зьомою В.І. (вул. Східна, 91а)».

Прийнято одноголосно.

 

27.  Про внесення змін до договору оренди землі від 21.12.2006 р. (з доповненнями) укладеного з ФОП Пономарьовою Т.І. (вул. Центральна, 107).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Пономарьової Тетяни Іванівни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 21.12.2006 р. (з доповненнями) укладеного з ФОП Пономарьовою Т.І. (вул. Центральна, 107)».

Прийнято одноголосно.

 

28.  Про внесення змін до рішення 10 сесії міської ради 7 скликання від 25 травня 2016 року № 10/8.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву заяву ФОП Макогона Г.М. щодо внесення змін до рішення сесії міської ради, в зв’язку з більшою площею відведеної земельної ділянки відповідно до розробленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розташованої за адресою пров. Дружби (колишній пров. Октябрьський) і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення 10 сесії міської ради 7 скликання від 25 травня 2016 року № 10/8».

Прийнято одноголосно.

 

29.  Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки гр. Савченко Н.М.(вул. Титова, 1).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Савченко Н.М. та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності зі зміною цільового призначення, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки гр. Савченко Н.М.(вул. Титова, 1.

Прийнято одноголосно.

 

30.  Про затвердження вартості продажу земельної ділянки та делегування повноважень на підписання договору купівлі-продажу (вул. Харківська, 57).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила інформацію, що з метою поповнення міського бюджету в частині надходжень від відчуження земельних ділянок комунальної власності необхідно затвердити вартість продажу земельної ділянки, враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради 26.08.2016 № 194 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження вартості продажу земельної ділянки та делегування повноважень на підписання договору купівлі-продажу (вул. Харківська, 57)».

Прийнято одноголосно.

 

31.  Про погодження створення дочірнього підприємства комунальним підприємством «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» Кремінської міської ради.

 

СЛУХАЛИ:

Прокопенко Ю.О., який оголосив звернення керівника комунального підприємства «Кремінна-Комунсервіс» і доповів депутатам інформацію, що з метою забезпечення виконання статутних завдань комунального підприємства, одержання прибутків та своєчасного виконання суспільно важливих завдань територіальної громади, виникла необхідність розглянути питання про створення підрозділу, яке в повній мірі надавало мешканцям міста комунальні послуги. Також, у зв’язку з веденням в дію електронної системи закупівель «ПРОЗОРО», комунальне підприємство «Кремінна-Комунсервіс» не буде мати можливості приймати участь в електронних торгах так, як має заборгованість до бюджету та державних фондів. Але, на території міста необхідно виконувати завдання з благоустрою та утримання житлового фонду. Тому виникла необхідність створення в рамках діючого законодавства дочірнього підприємства комунального підприємства «Кремінна-Комунсервіс».

Фещенко О.В., доповнив інформацією, що з 01 липня 2017 року багатоповерховий житловий фонд буде передано жителям будинків, які будуть самі визначати підприємства з утримання та управління. Таким, чином дочірнє підприємство буде мати можливість приймати участь у конкурсах на управління та утримання житлового фонду.

Пилипенко Е.В., ознайомив з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження створення дочірнього підприємства комунальним підприємством «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                                 О.М. ОСЄННОВ

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            О.В. ФЕЩЕНКО

Read 791 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG