Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 31 жовтня 2019 11:44

Протокол №52 від 21.10.2019 (51 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 52
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

м. Кремінна                                                                                                      „21” жовтня 2019р.
                                                                                                               11.00, акт. зал

 

На засіданні присутні 5 членів комісії:Осєннов О.М.,Фещенко О.В., Наумчук Ю.М., Попов В.Г.

Відсутній 1 член комісії: Лопата Б.А.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 51 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянину Агапову В.О.

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Агапова В.О. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, як учаснику АТО, Посвідчення Управління персонального штабу військової частини А1314 серії УБД № 098297 від 06.04.2016 року, рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/25 «Про резервування земельних ділянок та їх відведення учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції» та пропозицію надати дозвіл громадянину Агапову Віталію Олександровичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Полярна, 29, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,0700 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянину Агапову В.О.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила, що з метою визначення меж та площ земельних ділянок під об’єктами комунальної власності, що перебувають на балансі міської ради з послідуючою реєстрацією права комунальної власності на дані земельні ділянки пропонується надати дозвіл Кремінській міській раді, на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності що перебувають на балансі міської ради, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, які розташовані за адресами: м. Кремінна, вул. Банкова, 9, орієнтовною площею 0,0300 га (зелене господарство) і м. Кремінна, пл. Кооперативна, орієнтовною площею 0,0100 га (міський туалет). А також, доручити виконавчому комітету міської ради замовити технічну документацію землевпорядній організації, яка має право на виконання цих робіт, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності для обслуговування місцевих кладовищ.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила, що з метою визначення меж та площ земельних ділянок під об’єктами комунальної власності, що перебувають на балансі міської ради (кладовища) з послідуючою реєстрацією права комунальної власності на дані земельні ділянки пропонується надати дозвіл Кремінській міській раді, на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності що перебувають на балансі міської ради, для обслуговування місцевих кладовищ, які розташовані за адресами:м. Кремінна, пров. Спортивний, орієнтовною площею 10,0000 га, сел. Житлівка, вул. Кооперативна, орієнтовною площею 1,5000 га, сел. Кузьмине, вул. Челюскіна, орієнтовною площею 0,6000 га, сел. Діброва, вул. Чкалова, орієнтовною площею 0,5000 га. А також, доручити виконавчому комітету міської ради замовити технічну документацію землевпорядній організації, яка має право на виконання цих робіт, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності для обслуговування місцевих кладовищ».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила, що з метою визначення меж та площ земельних ділянок під об’єктами комунальної власності, що перебувають на балансі міської ради (клуби) з послідуючою реєстрацією права комунальної власності на дані земельні ділянки пропонується надати дозвіл Кремінській міській раді, на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності що перебувають на балансі міської ради, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування – утримання клубів, які розташовані за адресами: м. Кремінна, пров. Медовий, 2б, орієнтовною площею 0,1500 га, сел. Житлівка, вул. Роз’їзна, 16, орієнтовною площею 0,0600 га, сел. Стара Краснянка, вул. Шахтарська, 21, орієнтовною площею 0,2500 га, сел. Діброва, вул. Чкалова, 1а, орієнтовною площею 0,2300 га. А також, доручити виконавчому комітету міської ради замовити технічну документацію землевпорядній організації, яка має право на виконання цих робіт, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила, що з метою визначення меж та площ земельних ділянок під об’єктами комунальної власності, що перебувають на балансі міської ради (ФАПами) з послідуючою реєстрацією права комунальної власності на дані земельні ділянки пропонується надати дозвіл Кремінській міській раді, на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності що перебувають на балансі міської ради, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги – утримання фельдшерських пунктів, які розташовані за адресами: м. Кремінна, пров. Підвільшанський, 2а, орієнтовною площею 0,0300 га, сел. Стара Краснянка, вул. Шахтарська (колишня вул. Комсомольська), 17, орієнтовною площею 0,0400 га, сел. Житлівка, вул. Роз’їздна,5, приміщення 1, орієнтовною площею 0,0200 га, сел. Діброва, вул. Чкалова, 44, орієнтовною площею 0,0500 га. А також, доручити виконавчому комітету міської ради замовити технічну документацію землевпорядній організації, яка має право на виконання цих робіт, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1059 (сіножаті) громадянам Мороз Т.М. та Розумному Л.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Мороз Т.М. і громадянина Мороза М.Є. діючого від імені Розумного Л.М. за довіреністю зареєстрованою в реєстрі за № 892 виданої 11.09.2018 року, технічну документацію із землеустрою, виконаний на підставі рішення 49 сесії міської ради 7 скликання від 21.08.2019 року № 49/9 та пропозицію затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надана для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується у Кремінській міській раді Кремінського району Луганської області. А також, передати у спільну часткову власність (по 1/2 частці кожному) громадянам Мороз Тетяні Миколаївні та Розумному Леоніду Миколайовичу, власникам сертифікату на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «Діброва» серії ЛГ № 007048, земельну ділянку № 1059 (сіножаті) площею 1,4821 га, розташовану за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1059 (сіножаті) громадянам Мороз Т.М. та Розумному Л.М.

Прийнято більшістю голосів.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 10.11.2014 р. (з доповненням) для розміщення літньої площадки біля магазину громадянину Нечитайлу А.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Нечитайла А.М. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди громадянину Нечитайлу Анатолію Миколайовичу на земельну ділянку площею 0,0023 га, розташовану по вул. Східна, 100, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – магазину і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 10.11.2014 р. (з доповненням) для розміщення літньої площадки біля магазину громадянину Нечитайлу А.М.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про припинення права оренди на земельні ділянки громадянину Новицькому М.М. і передачу їх в приватну власність Новицькому О.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Новицького М.М. щодо припинення права оренди у зв’язку з відчуженням нерухомого майна, заяву громадянина Новицького О.М. щодо передачі в приватну власність земельних ділянок під нерухомим майном у зв’язку з отриманням в дар нерухомого майна відповідно до Договору дарування житлового будинку зареєстрованого в реєстрі за № 877 виданого 04.09.2019 року та пропозицію припинити громадянину Новицькому Миколі Миколайовичу право оренди на земельні ділянки площею 0,1000 га, кадастровий номер: 4421610100:02:275:0008, наданої для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,0042 га, кадастровий номер: 4421610100:02:275:0009, наданої для ведення особистого селянського господарства, які розташовані по вул. Лугова, 21, м. Кремінна у зв’язку з відчуженням нерухомого майна, шляхом укладання Угоди про дострокове припинення договорів оренди землі від 07.04.2014 року, відповідно до яких зареєстровано право оренди на земельні ділянки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 04.06.2014 року №№ 5900500, 5912607. А також, передати безоплатно у приватну власність громадянину Новицькому Олександру Миколайовичу земельні ділянки у встановлених межах площею: 1000 кв.м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та 42 кв.м. для ведення особистого селянського господарства, які розташовані за адресою: м. Кремінна, вул. Лугова, 21. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права оренди на земельні ділянки громадянину Новицькому М.М. і передачу їх в приватну власність Новицькому О.М.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянці Папаян С.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Папаян С.А. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, рішення 37 сесії 7 скликання від 15.08.2018 року № 37/16 та пропозицію надати дозвіл громадянці Папаян Сусанні Апетнаковні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по пров. Кочетова, 34, м. Кремінна, площею 0,0673 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянці Папаян С.А.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянці Папаян С.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Папаян С.А. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, рішення 37 сесії 7 скликання від 15.08.2018 року № 37/16 та пропозицію надати дозвіл громадянці Папаян Сусанні Апетнаковні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по пров. Кочетова, район садиби 34, м. Кремінна, площею 0,0465 га для індивідуального садівництва з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянці Папаян С.А.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про припинення права оренди на земельну ділянку ПАТ «Кремінський завод «Хімавтоматика».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ліквідатора ПАТ «Кремінський завод «Хімавтоматика» щодо припинення права оренди у зв’язку з відчуженням нерухомого майна та пропозицію припинити Публічному акціонерному товариству «Кремінський завод «Хімавтоматика», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Лиманська (колишня вул. Куйбишева), 161, право оренди на земельну ділянку площею 9,7232 га, кадастровий номер: 4421610100:04:169:6109, яка розташована по вул. Лиманська (колишня вул. Куйбишева), 161, м. Кремінна та надану для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості – утримання виробничої бази, у зв’язку з відчуженням нерухомого майна, шляхом укладання Угоди про дострокове припинення договору оренди землі від 02.07.2015 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 27.10.2015 року № 11766013. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права оренди на земельну ділянку ПАТ «Кремінський завод «Хімавтоматика»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про передачу уприватнувласністьземельноїділянки гр. Перепелці О.Г.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Перепелки О.Г., наданий проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаний на підставі рішення міської ради від 28.11.2018 р. № 40/10, позитивні висновки експерта державної експертизи Держгеокадастру та відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА та пропозицію затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати безоплатно у приватну власність громадянину Перепелці Олександру Григоровичу земельну ділянку у встановлених межах площею: 1500 кв.м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: сел. Житлівка, пл. Шкільна, 78. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Перепелці О.Г.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розроблені на підставі рішень органу місцевого самоврядування та передати безоплатно у власність земельні ділянки громадянам за заявами. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про відміну рішень по безоплатній приватизації земельних ділянок.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і родичів померлих землевласників про повернення в комунальну власність приватизованих ними земельних ділянок на які не оформлені правовстановлюючі документи, а також для усунення перешкод у роботі переоформлення по цивільно-правовим актам права на нерухоме майно, яке розташоване на даній земельній ділянці пропонується відмінити в зв’язку зі смертю громадян та у зв’язку з відчуженням нерухомого майна по цивільно-правовому акту рішення за заявами громадян. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відміну рішень по безоплатній приватизації земельних ділянок».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, правовстановлюючі документи і технічний паспорт на жилий будинок, рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян за заявами. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянину Ткаченку В.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Ткаченка В.А. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, рішення 36 сесії 7 скликання від 11.07.2018 року № 36/16 та пропозицію надати дозвіл громадянину Ткаченку Віталію Андрійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по пров. Трудовий, 7, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,10 га для індивідуального садівництва з послідуючою передачею її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянину Ткаченку В.А.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про припинення права оренди на земельні ділянки ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ РІТЕЙЛ» і передачу їх в оренду ТОВ «МАГАЗИН «ПРОДУКТИ».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання дирекції ТОВ «МАГАЗИН «ПРОДУКТИ» щодо передачі в оренду земельних ділянок під нерухомим майном у зв’язку з викупом нерухомого майна відповідно до Договору купівлі-продажу зареєстрованого в реєстрі за № 1173 виданого 12.09.2019 року та клопотання дирекції ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ РІТЕЙЛ» щодо припинення права оренди у зв’язку з відчуженням нерухомого майна та пропозицію припинити Товариству з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКИЙ РІТЕЙЛ», юридична адреса: м. Дніпро, бульвар Слави, 45, право оренди на земельні ділянки площею 0,0779 га, та площею 0,0113 га, які розташовані по пров. Дружби, 8, м. Кремінна і надані для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, у зв’язку з відчуженням нерухомого майна, шляхом укладання Угоди про дострокове припинення договору оренди землі від 29.01.2019 року, відповідно до якого зареєстровано право оренди на земельні ділянки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 15.04.2019 року №№ 31258096, 31259629. А також, передати в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «МАГАЗИН «ПРОДУКТИ», юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 10, земельні ділянки площею 0,0779 га, та площею 0,0113 га, які розташовані по пров. Дружби, 8, м. Кремінна та надані для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права оренди на земельні ділянки ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ РІТЕЙЛ» і передачу їх в оренду ТОВ «МАГАЗИН «ПРОДУКТИ»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.10.2015 р. для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку – утримання адміністративної будівлі ПАТ «Укртелеком».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання дирекції ПАТ «Укртелеком» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди Публічному акціонерному товариству «Укртелеком», юридична адреса: м. Київ, бульвар Тараса Шевченко, 18, на земельні ділянки, площею 0,3221 га та площею 0,3301 га, розташованих по вул. Титова, 45, м. Кремінна, для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку – утримання адміністративної будівлі. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.10.2015 р. для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку – утримання адміністративної будівлі ПАТ «Укртелеком»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання згоди на поділ земельної ділянки УП ТОВ «ВІКО-УКРАЇНА».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання дирекції УП ТОВ «ВІКО-УКРАЇНА» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою у зв’язку з викупом нежитлових будівель і споруд у ПАТ «Кремінський завод «Хімавтоматика» та пропозицію надати згоду Українсько-Польському товариству з обмеженою відповідальністю «ВІКО-УКРАЇНА», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Лиманська (колишня вул. Куйбишева), 161, на поділ земельної ділянки комунальної власності із земель промисловості, розташованої по вул. Лиманська (колишня вул. Куйбишева), 161, м. Кремінна, площею 9,7232 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з послідуючою передачею в оренду частини земельної ділянки. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання згоди на поділ земельної ділянки УП ТОВ «ВІКО-УКРАЇНА»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 29.01.2015 р. (з доповненням) для обслуговування будівлі торгівлі вбудованого нежитлового приміщення – аптеки № 69 КП «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання завідувача ВП «ЦРА № 49» КП «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди Комунальному підприємству «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ», юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Науки, 5, на земельну ділянку площею 0,0073 га, розташовану по пр. Дружби, 12/1, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – вбудованого нежитлового приміщення – аптеки № 69. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 29.01.2015 р. (з доповненням) для обслуговування будівлі торгівлі вбудованого нежитлового приміщення – аптеки № 69 КП «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ»».

Прийнято одноголосно.

 

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.06.2015 р. (з доповненням) для будівництва та обслуговування закладу торгівлі - аптечного павільйону КП «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання завідувача ВП «ЦРА № 49» КП «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди Комунальному підприємству «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ», юридична адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Науки, 5, на земельну ділянку площею 0,0027 га, розташовану по пл. Кооперативна, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – аптечного павільйону. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.06.2015 р. (з доповненням) для будівництва та обслуговування закладу торгівлі - аптечного павільйону КП «ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ»».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж невитребуваної земельної ділянки (пай) по КСП «Діброва» ФОП Ларіну І.В. (сіножаті).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Ларина І.В. щодо переукладання договору оренди землі на невитребувану (нерозподілену) земельну ділянку на яку був укладений договір оренди землі від 02.10.2018 року з Кремінською районною державною адміністрацією, термін якого спливає 02.10.2019 року та пропозицію надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Ларину Івану Вікторовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1328 площею 2,0542 га сіножаті як невитребувану (нерозподілену), яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її в оренду. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж невитребуваної земельної ділянки (пай) по КСП «Діброва» ФОП Ларіну І.В. (сіножаті)».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 06.11.2014 р. для розміщення павільйону для шиномонтажу ФОП Михайленко Л.І.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Михайленко Л.І. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди фізичній особі-підприємцю Михайленко Ларисі Іванівні на земельну ділянку площею 0,0014 га, розташовану по вул. Кутузова, район садиби 2, м. Кремінна, для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій - розміщення павільйону для шиномонтажу. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 06.11.2014 р. для розміщення павільйону для шиномонтажу ФОП Михайленко Л.І.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва громадянину Чапліну О.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Чапліна О.В. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для городництва за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та пропозицію надати дозвіл громадянину Чапліну Олександру Володимировичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована по вул. Пєрвомайська, район садиби 43, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,2200 га для городництва з послідуючою передачею її в оренду. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва громадянину Чапліну О.В.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 13.01.2015 р. для обслуговування будівлі торгівлі вбудованого нежитлового (підвального) приміщення – магазину ФОП Чеботарю А.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Чеботаря А.А. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати та пропозицію поновити право оренди громадянину Чеботарю Андрію Анатолійовичу на земельну ділянку площею 0,0040 га, розташовану по пров. Дружби, 7, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – вбудованого нежитлового (підвального) приміщення - магазину . І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 13.01.2015 р. для обслуговування будівлі торгівлі вбудованого нежитлового (підвального) приміщення – магазину ФОП Чеботарю А.А.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з громадянкою Шульц Н.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Шульц Н.В. щодо затвердження проекту землеустрою та укладання договору сервітуту на земельну ділянку встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 41 сесії 7 скликання міської ради № 41/47 від 19.12.2018 року та пропозицію затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої за адресою: м. Кремінна, вул. Шевченко, район будинку 10. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору сервітуту на земельну ділянку з громадянкою Шульц Н.В.

Прийнято одноголосно.

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                            О.М. ОСЄННОВ

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                        О.В. ФЕЩЕНКО

Read 888 times

Main Menu

Kremins'ka TG