Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 09 вересня 2016 15:10

Протокол №11 від 05.09.2016 (14 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 11
засідання постійної депутатської комісії
з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів

 

м. Кремінна                                                                                                 „05” вересня 2016 р.

                                                                                                                      14.00, каб. 12

 

На засіданні присутні 3 члена комісії: Кравченко В.І., Гриценко Л.А., Несчетний А.А.

Відсутні 2 члена комісії: Гнелицький К.С., Нагорянський О.В.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., перший заступник міського голови Дзивульський Г.А., начальник планово-фінансового відділу Смалько Н.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд бюджетних питань в міжсесійний період.

Розгляд профільних питань, які виносяться на 14 сесію міської ради.

Інформація: начальника планово-фінансового відділу Смалько Н.М. секретаря міської ради Пилипенко Е.В.

 

1.      Проведення уточнення планових показників загального та спеціального фондів міського бюджету в міжсесійний період.

СЛУХАЛИ:

Смалько Н.М., яка детально доповіла депутатам, що у зв’язку з виробничою необхідністю та службовою запискою першого заступника міського голови Дзивульського Г.А. і начальника планово-фінансового відділу-головного бухгалтера Смалько Н.М. від 05 вересня 2016 року, відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України, пункту 10 рішення сесії Кремінської міської ради від 23.12.2015 № 3/17 «Про затвердження Кремінського міського бюджету на 2016 рік» (зі змінами) необхідно:

1.Провести уточнення планових показників загального та спеціального фондів міського бюджету шляхом внесення змін до помісячного та річного розпису доходів та видатків, а саме:

            1.1.Зменшити невикористані асигнування видатків спеціального фонду у березні по спеціальному фонду бюджету по КФКВ 100203 ««Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» в сумі 20858 грн. (придбання комплектів відпочинку).

            1.2.Зменшити дефіцит спеціального фонду міського бюджету в березні, джерелом покриття якого визначено передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 20858 грн.

1.3.Зменшити профіцит загального фонду міського бюджету в березні на суму 20858 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

1.4. За рахунок зменшення профіциту загального фонду бюджету збільшити планові асигнування видатків загального фонду в березні по КФКВ 100203 ««Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 20858 грн. (придбання лавок, урн, ігрових майданчиків для благоустрою міста).

1.5. По коду доходів бюджетної класифікації 18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб» зменшити планові показники жовтня на суму 1150 грн., листопада на суму 555 грн. та збільшити показники вересня на суму 1705 грн.

            1.6. По КФКВ 010116 «Органи місцевого самоврядування» КЕКВ 2273»Оплата електроенергії» збільшити асигнування вересня на 605 грн. та зменшити асигнування жовтня на 50 грн. та листопада на 555 грн.

            1.7.По КФКВ 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» КЕКВ 2273»Оплата електроенергії» збільшити асигнування вересня на 1100 грн. та зменшити асигнування жовтня на 1100 грн.

            1.8.Внести зміни до додатку 6 «Перелік об’єктів видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку» в якому зменшити планові асигнування видатків по КФКВ 170703 «Видатки на проведення робіт, пов`язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та

утриманням автомобільних доріг» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» для проведення капітального ремонту автодороги Кремінна –Діброва в сумі 300000 грн. та збільшити асигнування для проведення капітального ремонту проїздів з асфальтовим покриттям до вечірнього ринку в сумі 300000 грн.

1.9.Внести зміни до Програми проведення урочистих та святкових заходів в м.Кремінна на 2016 рік:

 Зменшити залишки невикористаних асигнувань видатків загального фонду міського бюджету в сумі 6905 грн., в т.ч.:

по КТКВКМБ 250404 «Інші видатки» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 6905 грн. (придбання грамот та подарунків до Дня Конституції та Дня міста).

 Збільшити асигнування загального фонду міського бюджету в сумі 6905 грн., в т.ч.:

по КТКВКМБ 250404 «Інші видатки» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» в сумі 6905 грн. (Організація святкування Дня прапору, а саме: улаштування прапорів на вулицях міста).

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з пропозиціями щодо проведення уточнення планових показників загального та спеціального фондів міського бюджету в міжсесійний період.

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради.

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В, оголосив депутатам клопотання до Кремінської міської ради Кремінської організації товариства сприяння обороні України щодо включення до складу виконавчого комітету Кремінської міської ради представника товариства сприяння обороні України Бабушкіна Володимира Вєніаміновича і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 14 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 14 сесії проект рішення «Про внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради».

Прийнято одноголосно..

 

3.      Про затвердження Положення про Уповноважену особу виконавчого комітету Кремінської міської ради.

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., доповів депутатам підстави прийняття проекту рішення та ознайомив з Положенням про Уповноважену особу виконавчого комітету Кремінської міської ради і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 14 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 14 сесії проект рішення «Про затвердження Положення про Уповноважену особу виконавчого комітету Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                   В.І. КРАВЧЕНКО

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                Л.А. ГРИЦЕНКО

Read 718 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG