Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 09 вересня 2016 15:05

Протокол №15 від 30.08.2016 (14 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ №15
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

                                                                                                         

 м. Кремінна                                                                        «30» серпня 2016 р.                                                                                                                        10.00, каб.12

 

На засіданні присутні 4 члена комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Наумчук Ю.М.,

Попов В.Г.

Відсутній 1 член комісії: Лопата Б.А.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., перший заступник міського голови Дзивульський Г.А., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань, які виносяться на 14 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

  1. Про відміну пункту 1.11 рішення виконавчого комітету міської ради від 13.06.1997 р. № 770.

 

СЛУХАЛИ

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Савченка Сергія Леонідовича щодо відміни пункту рішення про передачу в приватну власність земельної ділянки в зв’язку зі смертю громадянки Савченко Зінаїди Данилівни і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відміну пункту 1.11 рішення виконавчого комітету міської ради від 13.06.1997 р. № 770»

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, рішення 13 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне)».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Савченко Л.І. (вул. Трудова, 16).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву гр. Савченко Л.І. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вільної земельної ділянки, Договір дарування матері житлового будинку від 02.03.2009 року, зареєстрованого в реєстрі за № 274 та Довідку КП «Кремінське РБТІ» від 04.07.2016 року № 45 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Савченко Л.І. (вул. Трудова, 16)» .

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шаляпіній К.С. (вул. Підвільшанська, 258 А).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву гр. Шаляпіної К.С. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вільної земельної ділянки, Договір купівлі-продажу житлового будинку від 30.07.2002 року, зареєстрованого в реєстрі за № 761 та Довідку КП «Кремінське РБТІ» від 04.07.2016 року № 46 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шаляпіній К.С. (вул. Підвільшанська, 258 А)»

Прийнято одноголосно.     

 

5.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування вбудованого нежитлового приміщення гр. Юхимуку В.Р. (вул. Титова, 7).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Юхимука В.Р. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування вбудованих нежитлових приміщень, Ухвалу Кремінського районного суду від 04.02.2011 року, Справа № 2-135/11 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування вбудованого нежитлового приміщення гр. Юхимуку В.Р. (вул. Титова, 7)» .

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту Бондарю О.А. (пров. Дружби).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Бондаря О.А. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для розширення та реконструкції існуючого торгового кіоску в торгівельний павільйон, рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 26.07.2016 р. № 171 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту Бондарю О.А. (пров. Дружби)» .

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0100 га, на яку поширюється право сервітуту ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Мартиненко Л.В. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для установки МАФ (торгового павільйону), висновок відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА від 27.04.2016 року № 32/19-19 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0100 га, на яку поширюється право сервітуту ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б)» .

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0090 га, на яку поширюється право сервітуту ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Мартиненко Л.В. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для установки МАФ (торгового павільйону), висновок відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА від 27.04.2016 року № 32/19-19 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0090 га, на яку поширюється право сервітуту ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б)» .

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту ФОП Сухар Н.С. (вул. Шевченко, район будівлі № 29).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Сухар Н.С. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для установки МАФ (торгового павільйону), враховуючи рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15.10.2014 р. № 214 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту ФОП Сухар Н.С. (вул. Шевченко, район будівлі № 29)»

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту ФОП Нікішину М.В. (вул. Титова, район будівлі № 45).

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Нікішина М.В. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для установки МАФ (торгового павільйону), враховуючи рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 29.03.2016 р. № 68 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту ФОП Нікішину М.В. (вул. Титова, район будівлі № 45)» .

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту гр. Романовському О.О. (вул. Банкова, район будівлі 3а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Романовського О.О. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для проїзду вантажних транспортних засобів та розвантаження вантажів і ознайомила з відповідним проектом рішення.

Осєннов О.М., запропонував в проект рішення внести умови провести благоустрій території в терміни 4 (чотири) місяці.

Пруденко О.П. погодилася внести в проект рішення запропоновані умови.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення з доповненнями і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту гр. Романовському О.О. (вул. Банкова, район будівлі 3а)» .

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 13 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.09.2011 року № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 5 сесії міської ради 7 скликання від 24.02.2016 року № 5/17 «Щодо передачі земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність та проведення продажу або в користування на правах оренди» та розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне)» .

Прийнято одноголосно.

 

13.  Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Бугайову О.М. (вул. Донецька, 114).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Бугайова О.М. та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаного на підставі рішення міської ради від 27.04.2016 р. 8/15, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Бугайову О.М. (вул. Донецька, 114

Прийнято одноголосно.     

 

14.  Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Бугайову М.Д. (вул. Донецька, 116).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Бугайова М.Д. та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаного на підставі рішення міської ради від 27.04.2016 р. 8/16, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Бугайову М.Д. (вул. Донецька, 116 .

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки гр. Любар Г.С. (проспект Дружби, 9/1).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Любаря І.В., який діє від імені Любар Г.С. за довіреністю від 01.07.2014 року зареєстрованого в реєстрі за № 896, щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 4 сесії 7 скликання міської ради № 4/20 від 27.01.2016 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 26.07.2004 року, позитивні висновки Відділу містобудування та архітектури, Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки гр. Любар Г.С. (проспект Дружби, 9/1)» .

Прийнято одноголосно.

 

16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та передачу її в оренду гр. Корнюхіну І.І. (вул. Титова, 1к).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Корнюхіна І.І. щодо переукладення договору оренди землі у зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 8 сесії 7 скликання міської ради № 10/13 від 25.05.2016 року, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та передачу її в оренду гр. Корнюхіну І.І. (вул. Титова, 1к)»

Прийнято одноголосно.

 

17.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.10.2006 р. для індивідуального гаражного будівництва гр. Рукіну М.А. (вул. Титова, район будинку № 2).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Рукіна М.А. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформації щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.10.2006 р. для індивідуального гаражного будівництва гр. Рукіну М.А. (вул. Титова, район будинку № 2)» .

Прийнято одноголосно.

 

18.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 28.10.2011 р. для утримання станції технічного обслуговування ФОП Потапову М.Ф. (пл. Кооперативна).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Потапову М.Ф. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, враховуючи відсутність заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 28.10.2011 р. для утримання станції технічного обслуговування ФОП Потапову М.Ф. (пл. Кооперативна)» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 28.10.2011 р. для утримання магазину «Спорттовари» ФОП Потапову М.Ф. (пл. Кооперативна).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Потапову М.Ф. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, враховуючи відсутність заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 28.10.2011 р. для утримання магазину «Спорттовари» ФОП Потапову М.Ф. (пл. Кооперативна)» .

Прийнято одноголосно.

 

20.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 16.10.2006 р. для утримання нежилих будівель і споруд - магазину ФОП Ткаченку Р.В. (вул. Банкова, 2).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву гр. Мирошниченко Л.О. діючої від імені ФОП Ткаченка Р.В. за довіреністю від 03.02.2016 року, зареєстрованого в реєстрі за № 53 щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, враховуючи відсутність заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 16.10.2006 р. для утримання нежилих будівель і споруд - магазину ФОП Ткаченку Р.В. (вул. Банкова, 2)» .

Прийнято одноголосно.

 

21.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду гр. Мацегорі О.І. (пров. Медовий, 2а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадянина Мацегори О.І. стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та переукладання договору оренди землі від 07.12.2015 р., рішення сесії Кремінської міської ради 25.05.2016 року № 10/19 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду гр. Мацегорі О.І. (пров. Медовий, 2а)» .

Прийнято одноголосно.

 

22.  Про внесення змін до рішення 8 сесії міської ради 7 скликання від 27.04.2016 року № 8/33.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Ювченка Олександра Григоровича щодо перегляду розміру орендної плати за земельну ділянку, у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення 8 сесії міської ради 7 скликання від 27.04.2016 року № 8/33» .

Прийнято одноголосно.

 

23.  Про внесення змін до рішення 8 сесії міської ради 7 скликання від 27.04.2016 року № 8/37.

 

СЛУХАЛИ:

 Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Скороходова Володимира Павловича щодо перегляду розміру орендної плати за земельну ділянку, у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення 8 сесії міської ради 7 скликання від 27.04.2016 року № 8/37» .

Прийнято одноголосно.

 

24.  Про внесення змін до рішення 3 сесії міської ради 7 скликання від 23.12.2015 року № 3/31.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Гнелицького Костянтина Сергійовича щодо перегляду розміру орендної плати за земельну ділянку, у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення 3 сесії міської ради 7 скликання від 23.12.2015 року № 3/31».

Прийнято одноголосно.

 

25.  Про внесення змін до договору оренди землі від 08.02.2016 р. укладеного з ФОП Гайворонським О.В. та ФОП Гайворонською Т.Д. (пл. Красна, 3).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Гайворонського О.В. та ФОП Гайворонської Т.Д. щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 08.02.2016 р. укладеного з ФОП Гайворонським О.В. та ФОП Гайворонською Т.Д. (пл. Красна, 3)».

Прийнято одноголосно.

 

26.  Про внесення змін до договору оренди землі від 13.05.2016 р. укладеного з ФОП Татарченко Г.Ф. (вул. Центральна,2).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Татарченко Галини Федорівни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 13.05.2016 р. укладеного з ФОП Татарченко Г.Ф. (вул. Центральна,2)».

Прийнято одноголосно.

 

27.  Про внесення змін до договору оренди землі від 11.05.2016 р. укладеного з гр. Ковальовою О.П. (вул. Шевченко, 23а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Ковальової Оксани Петрівни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 11.05.2016 р. укладеного з гр. Ковальовою О.П. (вул. Шевченко, 23а)».

Прийнято одноголосно.

 

28.  Про внесення змін до договору оренди землі від 14.02.2014 р. укладеного з ФОП Гарькавцем А.А. (вул. Шевченко).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Гарькавця Анатолія Анатолійовича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 14.02.2014 р. укладеного з ФОП Гарькавцем А.А. (вул. Шевченко)».

Прийнято одноголосно.

 

29.  Про внесення змін до договору оренди землі від 02.07.2015 р. укладеного з громадянами Кушнаренком О.О. та Риковим Д.В. (пл. Кооперативна, 41).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадян Кушнаренка Олександра Олександровича та Рикова Дениса Вячеславовича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 02.07.2015 р. укладеного з громадянами Кушнаренком О.О. та Риковим Д.В. (пл. Кооперативна, 41)».

Прийнято одноголосно.

 

30.  Про внесення змін до договору оренди землі від 24.11.2015 р. укладеного з ФОП Нагорянською Г.В. та гр. Нагорянським Є.В. (пл. Кооперативна, 67).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Нагорянської Галини Василівни та Нагорянського Євгена Володимировича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 24.11.2015 р. укладеного з ФОП Нагорянською Г.В. та гр. Нагорянським Є.В. (пл. Кооперативна, 67)».

Прийнято одноголосно.

 

31.  Про внесення змін до договору оренди землі від 07.04.2014 р. укладеного з ФОП Горбун Н.Є. (пл. Кооперативна, 43).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Горбун Ніни Євгенівни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 07.04.2014 р. укладеного з ФОП Горбун Н.Є. (пл. Кооперативна, 43)».

Прийнято одноголосно.

 

32.  Про внесення змін до договору оренди землі від 02.06.2016 р. укладеного з ФОП Скиданенком В.М. та ФОП Скиданенко А.В. (пл. Кооперативна, 51).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Скиданенка Вадима Миколайовича та ФОП Скиданенко Антоніни Василівни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 02.06.2016 р. укладеного з ФОП Скиданенком В.М. та ФОП Скиданенко А.В. (пл. Кооперативна, 51)».

Прийнято одноголосно.

 

33.  Про внесення змін до договору оренди землі від 02.06.2016 р. укладеного з ФОП Скиданенком В.М. та ФОП Скиданенко А.В. (пл. Кооперативна, 69).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Скиданенка Вадима Миколайовича та ФОП Скиданенко Антоніни Василівни щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 02.06.2016 р. укладеного з ФОП Скиданенком В.М. та ФОП Скиданенко А.В. (пл. Кооперативна, 69)».

Прийнято одноголосно.

 

34.  Про внесення змін до договору оренди землі від 02.06.2016 р. укладеного з гр. Скиданенком В.М. (пл. Кооперативна, 68).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Скиданенка Вадима Миколайовича щодо зменшення орендної плати у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 02.06.2016 р. укладеного з гр. Скиданенком В.М. (пл. Кооперативна, 68)».

Прийнято одноголосно.

 

35.  Про подовження терміну дії рішення 64 сесії міської ради 6 скликання від 12 серпня 2015 року № 64/16.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Лазебника А.Б. щодо подовження терміну дії рішення сесії міської ради, в зв’язку з додатковим розглядом та розробкою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розташованої за адресою пров. Дружби (колишній пров. Октябрьський), 6 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про подовження терміну дії рішення 64 сесії міської ради 6 скликання від 12 серпня 2015 року № 64/16».

Прийнято одноголосно.

 

36.  Про затвердження вартості продажу земельної ділянки та делегування повноважень на підписання договору купівлі-продажи (вул. Первомайська, 14).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила інформацію, щодо поповнення міського бюджету в частині надходжень від відчуження земельних ділянок комунальної власності та рішення виконавчого комітету міської ради 26.08.2016 № 188 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження вартості продажу земельної ділянки та делегування повноважень на підписання договору купівлі-продажи (вул. Первомайська, 14)».

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                                 О.М. ОСЄННОВ

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            О.В. ФЕЩЕНКО

Read 687 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG