Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 22 серпня 2019 10:07

Протокол №50 від 16.08.2019 (49 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 ПРОТОКОЛ № 50
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

 

м. Кремінна                                                                                                      „16” серпня 2019р.
                                                                                                                     10.00, каб. № 12

 

На засіданні присутні 3 члена комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Наумчук Ю.М

Відсутній 2 члена комісії: Лопата Б.А., Попов В.Г.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., заступник міського голови Макогон Н.М., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 49 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

  1. Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її в приватну власність земельної ділянки громадянину Жулінському В.А.

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Жулінського Володимира Анатолійовича, який діє від імені Жулінського Віктора Анатолійовича за довіреністю зареєстрованою в реєстрі за № 2028 виданої 31.05.2019 року, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачу її в приватну власність, рішення 46 сесії міської ради 7 скликання від 05.06.2019 року № 46/38 «Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жулінському В.А. (сел. Стара Краснянка)», рішення 47 сесії міської ради 7 скликання від 26.06.2019 року № 47/14 «Про створення громадських сіножатей в межах сел. Стара Краснянка» та пропозиції, які зазначені у проекті рішення стосовно відмови громадянину Жулінському Віктору Анатолійовичу в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована в межах сел. Стара Краснянка площею 2,00 га, для ведення особистого селянського господарства, а також відмовити в передачі її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її в приватну власність земельної ділянки громадянину Жулінському В.А.».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її в приватну власність земельної ділянки громадянину Жулінському О.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Жулінського Володимира Анатолійовича, який діє від імені Жулінського Олексія Володимировича за довіреністю зареєстрованою в реєстрі за № 2862 виданої 30.05.2019 року, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності і передачу її в приватну власність, рішення 46 сесії міської ради 7 скликання від 05.06.2019 року № 46/37 «Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жулінському О.В. (сел. Стара Краснянка)», рішення 47 сесії міської ради 7 скликання від 26.06.2019 року № 47/14 «Про створення громадських сіножатей в межах сел. Стара Краснянка» та пропозиції, які зазначені у проекті рішення стосовно відмови громадянину Жулінському Олексію Анатолійовичу в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована в межах сел. Стара Краснянка площею 2,00 га, для ведення особистого селянського господарства, а також відмовити в передачі її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її в приватну власність земельної ділянки громадянину Жулінському О.В.».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її в приватну власність земельної ділянки громадянину Костоглодову Д.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Костоглодова Д.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності і передачу її в приватну власність, рішення 46 сесії міської ради 7 скликання від 05.06.2019 року № 46/39 «Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Костоглодову Д.В. (сел. Стара Краснянка)», рішення 47 сесії міської ради 7 скликання від 26.06.2019 року № 47/14 «Про створення громадських сіножатей в межах сел. Стара Краснянка» та пропозиції, які зазначені у проекті рішення стосовно відмови громадянину Костоглодову Денису Валерійовичу в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована в межах сел. Стара Краснянка площею 2,00 га., а також відмовити в передачі її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її в приватну власність земельної ділянки громадянину Костоглодову Д.В.».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на 1/2 частку земельної частки (паю) по КСП «Діброва» громадянину Корнієнку М.В. (сіножаті).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Конієнка М.В., власника сертифікату на право на 1/2 частку земельної частки (паю), як спадкоємця Корнієнко Ганни Сергіївни відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 1420 і виданого 14.04.2000 року, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянину Корнієнку Миколі Васильовичу, власнику сертифікату на право на 1/2 частку земельної частки (паю) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 006906, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1505/1 площею 0,8592 га сіножаті, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її у власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на 1/2 частку земельної частки (паю) по КСП «Діброва» громадянину Корнієнку М.В. (сіножаті)».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки КУ «Луганському обласному фізкультурному центру «Олімп».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання комунальної установи «Луганського обласного фізкультурного центру «Олімп» про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення частини земельної ділянки, яка утворилася шляхом поділу земельної ділянки, яка знаходилася в постійному користуванні у Відділі освіти Кремінської районної державної адміністрації, добровільну відмову від частини земельної ділянки та пропозицію надати дозвіл комунальній установі «Луганському обласному фізкультурному центру «Олімп», юридична адреса: м. Кремінна, вул. Октябрьська, 3 на зміну цільового призначення земельної ділянки комунальної власності площею 0,0117 га, яка утворилася шляхом поділу земельної ділянки площею 1,3341 га, розташованої по вул. Титова, 18, м. Кремінна, із земель громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на землі для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови з послідуючою передачею її в постійне користування і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки КУ «Луганському обласному фізкультурному центру «Олімп»».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власникам сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянам Мороз Т.М. та Розумному Л.М. (сіножаті).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадян Мороз Т.М. та Розумного Л.М. від імені яких діє громадянин Мороз Микола Євгенович за довіреностями виданими 11.09.2018 року і зареєстровані в реєстрі за № 891, 891, власників сертифікату на право на земельну частку (пай), як спадкоємців Розумного Миколи Григорійовича відповідно до Свідоцтв про право на спадщину за законом виданих 26.06.2019 року зареєстрованих в реєстрі за № 217, 218, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянам Мороз Тетяні Миколаївні та Розумному Леоніду Миколайовичу, власникам сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 007048, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1059 площею 1,4821 га. сіножаті, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її в спільну часткову власність (по 1/2 частки кожному) і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власникам сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянам Мороз Т.М. та Розумному Л.М. (сіножаті)».

Прийнято більшістю голосів.

 

  1. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розроблені на підставі рішень органу місцевого самоврядування та передати безоплатно у власність земельні ділянки громадянам за заявами і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про надання дозволу на складання Проекту землеустрою щодо організації земельних часток (паїв) кормових угідь (пасовищ) власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання ФГ «Стимул 777» щодо надання дозволу на складання проект землеустрою щодо організації земельних часток (паїв) кормових угідь, як орендаря орендованих більшої кількості земельних ділянок (паїв) у власників сертифікатів на право на земельні частки (паї) та пропозицію надати дозвіл власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва», на складання Проекту землеустрою щодо організації земельних часток (паїв) кормових угідь (пасовищ) контури №№ 4, 10, 27, 28, 34, 37, 42, 45, 67, 71, 72, 73, 74, 75, 96, 97, 98, 99, 274, 286, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 343, 344, 353, 354, 355, 356, 357, 367, 368, 374, які розташовані за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею виділених земельних ділянок в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання Проекту землеустрою щодо організації земельних часток (паїв) кормових угідь (пасовищ) власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва»».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, правовстановлюючі документи, технічний паспорт на жилий будинок, рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян, наступним громадянам і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Шверову А.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Шверова А.В. щодо передачу в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 40 сесії 7 скликання міської ради № 40/11 від 28.11.2018 року та пропозицію затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована за адресою: м. Кремінна, пров. Дружби, 3 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину Шверову А.В.

Прийнято одноголосно.

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                           О.М. ОСЄННОВ

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                        О.В. ФЕЩЕНКО

Read 990 times

Main Menu

Kremins'ka TG