Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 01 квітня 2016 14:06

ПРОТОКОЛ № 5 засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 5

 

засідання постійної депутатської комісії

з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку   

 

м. Кремінна                                                                                                   „23 ” березня 2016 р.

                                                                                                                      14.00,  каб. 12

 

На засіданні присутні 5 членів комісії: Кременчук В.І., Рачинський О.А., Шаповал А.С.,            Старіков Ю.В., Гриценко Ю.І.

Відсутні члени комісії: 0

Запрошені: міський голова Прокопенко Ю.О., перший заступник міського голови Дзивульський Г.А., секретар міської ради Пилипенко Е.В., заступник міського голови Макогон Н.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд питань, які виносяться на 7 сесію міської ради.

Інформація: першого заступника міського голови Дзивульського Г.А., заступника міського голови Макогон Н.М., секретаря міської ради Пилипенко Е.В.

 

1.      Про внесення змін до регламенту Кремінської міської ради сьомого скликання.

Слухали:

Пилипенко Е.В., представив на розгляд депутатів зміни до Регламенту Кремінської міської ради сьомого скликання, які необхідно внести у зв’язку з змінами у діючому законодавстві і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

За результатами обговорення депутати вирішили підтримати без змін проект рішення «Про внесення змін до регламенту Кремінської міської ради сьомого скликання» та  винести на розгляд 7 сесії міської ради проект рішення.

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про надання дозволу на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води квартир та установки індивідуальної системи опалення.

Слухали:

Дзивульський Г.А., доповів депутатам питання  щодо необхідності надання дозволу на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води квартир та установки індивідуальної системи опалення в між опалювальному сезоні і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про надання дозволу на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води квартир та установки індивідуальної системи опалення».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про результати фінансово-господарської діяльності КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС».

Слухали:

Дзивульський Г.А., доповів депутатам результати фінансово-господарської діяльності КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд  7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про результати фінансово-господарської діяльності КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС».

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про результати фінансово-господарської діяльності Кремінського управління водопровідно-каналізаційного господарства.

Слухали:

Дзивульський Г.А., доповів депутатам результати фінансово-господарської діяльності Кремінського управління водопровідно-каналізаційного господарства і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Кременчук В.І., задав питання керівнику Кремінського ВУВКГ Рачинському О.А. щодо кадрового резерву на керівні посади на підприємстві.

Рачинський О.А., доповів, що у разі звільнення керівного складу на підприємстві є кадровий потенціал, який може розглядатися на керівні посади, але рішення приймає міський голова.

Прокопенко Ю.О., зазначив, що в місті з’явилися розмови щодо звільнення керівника підприємства. В разі звільнення діючого керівника підприємства є кадровий потенціал, який очолить дане підприємство.

Кременчук В.І., хочу звернути увагу на відсутність сталого водопостачання в районі пивзавода, на вулицях Звёздна, Мира, Куленкова та інших. Неодноразово звертався до керівників ВУВКГ з питанням вирішення даної проблеми.

Рачинський О.А., запевнив, що дане питання буде розглянуто і приймуться заходи щодо відновлення сталого водопостачання.

   

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про результати фінансово-господарської діяльності Кремінського управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Прийнято одноголосно.

 

5.      Про надання згоди Кремінському управлінню водопровідно-каналізаційного господарства на передачу основних засобів.

Слухали:

Дзивульський Г.А., доповів депутатам питання щодо необхідності передачі майна  Кремінського управління водопровідно-каналізаційного господарства для реалізації податковою інспекцією для погашення податкової заборгованості і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про надання згоди Кремінському управлінню водопровідно-каналізаційного господарства на передачу основних засобів».

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основних напрямків розвитку на 2017 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основних напрямків розвитку на 2017 рік і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основних напрямків розвитку на 2017 рік».

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам зміни до Кремінського міського бюджету на 2016 рік і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про звільнення від сплати земельного податку в 2016 році.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам які державні установи пропонуються звільнити від земельного податку в 2016 році і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про звільнення від сплати земельного податку в 2016 році».

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам яке майно пропонується для передачі з балансу Кремінської міської ради на баланс КП «Кремінна-комунсервіс» і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам зміни до штатного розпису Кремінської міської ради і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про передачу в позику комунального майна.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання про передачу в позику комунального майна і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про передачу в позику комунального майна».

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про переукладення договору оренди  окремо визначеного майна комунальної власності з КУ Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району».

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання щодо необхідності переукладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з КУ Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району» і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про переукладення договору оренди  окремо визначеного майна комунальної власності з КУ Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району»».

Прийнято одноголосно.

 

13.  Про переукладення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Кремінською РДА (архів).

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання щодо необхідності переукладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Кремінською РДА (архів) і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про переукладення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Кремінською РДА (архів)».

Прийнято одноголосно.

 

14.  Про постановку на баланс приміщення, передбаченого для розміщення ФП на території Кремінської міської ради.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання Про постановку на баланс приміщення, передбаченого для розміщення ФП на території Кремінської міської ради і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про постановку на баланс приміщення, передбаченого для розміщення ФП на території Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                   В.І. КРЕМЕНЧУК

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                А.С.ШАПОВАЛ

Read 597 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG