Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 01 квітня 2016 14:03

ПРОТОКОЛ № 6 засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 6

засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

                                                                                                         

       м. Кремінна                                                                                   „ 21” березня  2016 р.                                                                                                                                10.00 каб. №12

 

 

На засіданні присутні 4 члена комісії: Осєннов О.М., Попов В.Г., Лопата Б.А., Наумчук Ю.М.

Відсутні 1 член комісії: Фещенко О.В.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В, перший заступник міського голови Дзивульський Г.А., заступник міського голови Макогон Н.М., начальник землевпорядного відділу  Пруденко О.П., головний архітектор Євсюкова Т.Ф.

 

 

Розгляд профільних питань, які виносяться на розгляд 7-ї сесії.

Інформація: Пруденко О.П. – начальника землевпорядного відділу апарату                      виконавчого комітету Кремінської міської ради, Євсюкова Т.Ф. – головний архітектор.

Розгляд питань порядку денного, які виносяться на розгляд 7-ї сесії. 

 Інформація: секретаря міської ради Пилипенко Е.В, першого заступника міського голови Дзивульського Г.А., заступника міського голови Макогон Н.М.

 

Розгляд заяв громадян.

     СЛУХАЛИ:

                 Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян Расламбекова В.І., Бугайова М.В., Кушнаренка В.О. та приватних підприємців щодо зниження ставок податку та орендної плати.

                 Євсюкову Т.Ф., яка дала пояснення депутатам стосовно заяви Расламбекова В.І., що земельна ділянка, яку бажає отримати заявник раніше була надана під будівництво церкві і вже закладено фундамент. Стосовно заяви Бугайова М.В., який бажає додати до своєї земельної ділянки частину земельної ділянки до проїжджої частини, було вивчення даного питання з виходом на місцевість. Якщо буде передана земельна ділянка заявнику то порушується загальна лінія встановлення забору у центрі міста.

                 Осєннов О.М., надав пропозицію комісії погодитись з висновками головного архітектора.

                 Пруденко О.П., дала пояснення щодо бажання заявника Кушнаренка В.О. змінити призначення земельної ділянки, яка йому належить, і надати її як під індивідуальне будівництво.

                 Осєннов О.М., надав пропозицію комісії дане питання вирішити з виїздом на місце.  

                 Пруденко  О.П., яка оголосила заяви приватних підприємців щодо зниження ставок податку та орендної плати і надала інформацію відповідно яких нормативних актів проводяться розрахунки орендної плати та ставок податку.

                 Осєннов О.М., надав пропозицію комісії відмовити приватним підприємцям в зменшенні ставок податку та оренди на земельні ділянки так, як рішення про встановлення діючих ставок прийнято депутатами шостого скликання у відповідності до діючого законодавства.

                

                ВИРІШИЛИ:

                 Відмовити громадянам Расламбекову В.І. і Бугайову М.В. та приватних підприємців в задоволенні їхніх заяв, заяву Кушнаренка В.А. розглянути з виїздом на місце

Прийнято одноголосно.

 

1.         Про внесення змін та доповнень до рішення 38 сесії Кремінської міської ради 6      скликання від 21.08.2013 року №38/5.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, що у зв’язку з кадровими змінами, які відбулися в апараті Виконавчого комітету міської ради та виборами депутатів нового скликання необхідно внести зміни до кадрового складу комісії з самоврядного контролю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення 38 сесії Кремінської міської ради 6      скликання від 21.08.2013 року №38/5» .

Прийнято одноголосно.

 

2.         Про внесення змін та доповнень до рішення 65 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 21.10.2015року № 65/61.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, заяву громадянки Панчук Т.О. щодо внесення змін до рішення 65 сесії міської ради 6 скликання від 21.10.2015 року № 65/61, а саме замість «для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд» надати «для ведення особистого селянського господарства» з послідуючою передачею в оренду і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення 65 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 21.10.2015року № 65/61» .

Прийнято одноголосно.

 

3.         Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, враховуючи рішення 13 сесії  Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та розпоряджень міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян» .

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про надання дозволу на  складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, що з метою проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності та проведення державної реєстрації права комунальної власності на земельні і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про надання дозволу на  складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» .

Прийнято одноголосно.

 

5.      Про відмову в наданні дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки ФОП Нечитайлу А.М.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Нечитайла А.М. про надання дозволу на  проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови – будівництва та обслуговування будівель торгівлі – утримання нежилого приміщення - складу на землі сільськогосподарського призначення для ведення підсобного сільського господарства, яка знаходиться в оренді відповідно до договору оренди землі від 10.11.2014 р., і ознайомила з відповідним проектом рішення.

    Попов В.Г. – запропонував відмовити в зміні цільового призначення земельної ділянки у зв’язку з тим, що заявник займається розведенням худоби, що суперечить всім нормам.  

     Осєннов О.М. – підтримаю дану пропозицію.

                 ВИРІШИЛИ:

                 Погодитися з проектом рішення і винести на розгляд сесії рішення «Про відмову в наданні дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки ФОП Нечитайлу А.М.» .

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (вул. Східна (колишня вул. Кірова), 78).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Гребенюка В.О. та Свідоцтво про набуття будівлі з прилюдних торгів від 04.08.1998 р., зареєстрованого в реєстрі за № 2897 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (вул. Східна (колишня вул. Кірова), 78)» .

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Дубовому О.В.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Дубового О.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та Довідку КП «Кремінське РБТІ» від 02.02.2016 р. № 2 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Дубовому О.В.» .

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Шеїну О.В.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Шеїна О.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та враховуючи Довідку КП «Кремінське РБТІ» від 15.02.2016 р. № і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Шеїну О.В.» .

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). Враховуючи рішення    13 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.09.2011 року № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 5 сесії міської ради 7 скликання від 24.02.2016 року № 5/17 «Щодо передачі земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність та проведення продажу або в користування на правах оренди» та розпоряджень міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян» .

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про передачу у приватну власність земельних ділянок  гр. Рибкіну М.М.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Рибкіна М.М. та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаного на підставі рішення міської ради від 25.02.2015 р. 58/17 та позитивні висновки Відділу Держземагентства у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про передачу у приватну власність земельних ділянок  гр. Рибкіну М.М.» .

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про передачу у приватну власність земельної ділянки  гр. Котусі Ю.А.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Тимошенка А.М., діючого від імені Котухи Ю.А. за довіреністю від 24.11.2015 року, зареєстрованою в реєстрі за № 1920 та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаного на підставі рішення міської ради від 23.12.2015 р. 3/46 та позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про передачу у приватну власність земельних ділянок  гр.Котусі Ю.А.» .

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про передачу у приватну власність земельної ділянки  гр. Вашечку С.В.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Вашечка С.В. та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаного на підставі рішення сесії міської ради 7 скликання від 23.12.2015 р. 3/47 та позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про передачу у приватну власність земельних ділянок  гр.Вашечку С.В.» .

Прийнято одноголосно.

 

13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та передачу її в оренду  ПП «РУБІЖАНСЬКИЙ ЗАЛІЗОБЕТОН».

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання дирекції ПП «РУБІЖАНСЬКИЙ ЗАЛІЗОБЕТОН»  щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 3 сесії міської ради 7 скликання №3/48 від 23.12.20185 року та позитивні висновки Відділу містобудування та архітектури та Відділу Держгеокадастру у Кремінському і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та передачу її в оренду  ПП «РУБІЖАНСЬКИЙ ЗАЛІЗОБЕТОН»» .

Прийнято одноголосно.

 

14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки громадянці Корнюхіній К.І.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Корнюхіної К.І. щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 47 сесії міської ради 6 скликання  № 47/13 від 19.03.2014 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 23.05.2005 року (з доповненнями) та позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки громадянці Корнюхіній К.І.» .

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Кушнарьову І.І.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Кушнарьова І.І. щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 3 сесії 6 скликання міської ради № 3/41 від 23.12.2015 року та позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Кушнарьову І.І» .

Прийнято одноголосно.

 

16.  Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Фатєєвій Л. О.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Фатєєвої Л.О. щодо передачу в оренду земельної ділянки під нерухомим майном та Договір дарування від 23.11.2015 року, зареєстрованого  в реєстрі за № 1227, заяву громадянки щодо зменшення орендної плати на період проведення робіт по реконструкції будівлі магазину «Торговий будинок «Ніка», договір підряду від 10.02.2016 року № 1/2 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Фатєєвій Л. О.» .

Прийнято одноголосно.

 

17.  Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Пупко О. В.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Пупко О.В. щодо передачу в оренду земельної ділянки, враховуючи Ухвалу Кремінського районного суду про закриття провадження у справі від 03.09.2014 року, справа № 414/1442/14-ц, провадження № 2/414/597/2014 та рішення 3 сесії міської ради 7 скликання від 23.12.2015 року№ 3/20 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Пупко О. В.» .

Прийнято одноголосно.

 

18.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.03.2011 р. для утримання АЗС СПП «СКС «АГРО».

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання дирекції СПП «СКС-АГРО» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.03.2011 р. для утримання АЗС СПП «СКС «АГРО»» .

Прийнято одноголосно.

 

19.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 25.03.2005 р. для деревообробного цеху ФОП Скороходову В. П.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Скороходова В.П. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 25.03.2005 р. для деревообробного цеху ФОП Скороходову В. П.» .

Прийнято одноголосно.

 

20.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 14.03.2011 р. для утримання торгового павільйону ФОП Малахову Д. І.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Малахова Д.І. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 14.03.2011 р. для утримання торгового павільйону ФОП Малахову Д. І» .

Прийнято одноголосно.

 

21.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 04.02.2005 р. для утримання торгового павільйону гр. Гаврелюк О. М.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Гаврилюк О.М. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 04.02.2005 р. для утримання торгового павільйону гр. Гаврелюк О. М» .

Прийнято одноголосно.

 

22.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачі частини поділеної земельної ділянки в оренду КВКП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКРАДІОТЕХНІКА».

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання дирекції КВКП «СЄВЄРОДОНЕЦКРАДІОТЕХНІКА»  стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в оренді та переукладання договору оренди землі на частину поділеної земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачі частини поділеної земельної ділянки в оренду КВКП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКРАДІОТЕХНІКА»» .

Прийнято одноголосно.

 

23.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок та передачі об’єднаної земельної ділянки в оренду гр. Наумчуку Ю. М.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Наумчук Ю.М.  стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок, які знаходяться в оренді та переукладання договору оренди землі на об’єднану земельну ділянку і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок та передачі об’єднаної земельної ділянки в оренду гр. Наумчуку Ю. М» .

Прийнято більшістю голосів.

 

24.  Про внесення змін до договору оренди землі від 14.01.2014 р. укладеного з УП ТОВ «ВІКО-Україна».

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання дирекції УП ТОВ «ВІКО-УКРАЇНА» щодо зменшення орендної плати у зв’язку з скрутним фінансовим становищем і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 14.01.2014 р. укладеного з УП ТОВ «ВІКО-Україна»» .

Прийнято одноголосно.

 

25.  Про припинення права землекористування Українській православній церкві Сєвєродонецької Єпархії «Парафії Свято-Троїцького Храму».

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання Настоятеля Кремінського Свято-Троїцького Храму щодо добровільної відмови від права користування земельною ділянкою, інформацію щодо відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про припинення права землекористування Українській православній церкві Сєвєродонецької Єпархії «Парафії Свято-Троїцького Храму»» .

Прийнято одноголосно.

 

26.  Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Савченко Л. М.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила інформаційну довідку  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, щодо об’єкта нерухомого майна  від 06.05.2015 року № 37177007 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Савченко Л. М» .

Прийнято одноголосно.

 

 

27.  Про припинення права землекористування гр. Нестеренко В. Г.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила пропозицію землевпорядного відділу апарату виконавчого комітету міської ради щодо зняття з обліку договору оренди землі, термін якого закінчився і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про припинення права землекористування гр. Нестеренко В. Г» .

Прийнято одноголосно.

 

28.  Про внесення змін до регламенту Кремінської міської ради сьомого скликання.

Слухали:

Пилипенко Е.В., представив на розгляд депутатів зміни до Регламенту Кремінської міської ради сьомого скликання, які необхідно внести у зв’язку з змінами у діючому законодавстві і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

За результатами обговорення депутати вирішили підтримати без змін проект рішення «Про внесення змін до регламенту Кремінської міської ради сьомого скликання» та  винести на розгляд 7 сесії міської ради проект рішення.

Прийнято одноголосно.

 

29.  Про надання дозволу на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води квартир та установки індивідуальної системи опалення.

Слухали:

Дзивульський Г.А., доповів депутатам питання  щодо необхідності надання дозволу на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води квартир та установки індивідуальної системи опалення в між опалювальному сезоні і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про надання дозволу на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води квартир та установки індивідуальної системи опалення».

Прийнято одноголосно.

 

30.  Про результати фінансово-господарської діяльності КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС».

Слухали:

Дзивульський Г.А., доповів депутатам результати фінансово-господарської діяльності КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд  7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про результати фінансово-господарської діяльності КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС».

Прийнято одноголосно.

 

31.  Про результати фінансово-господарської діяльності Кремінського управління водопровідно-каналізаційного господарства.

Слухали:

Дзивульський Г.А., доповів депутатам результати фінансово-господарської діяльності Кремінського управління водопровідно-каналізаційного господарства і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про результати фінансово-господарської діяльності Кремінського управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Прийнято одноголосно.

 

32.  Про надання згоди Кремінському управлінню водопровідно-каналізаційного господарства на передачу основних засобів.

Слухали:

Дзивульський Г.А., доповів депутатам питання щодо необхідності передачі майна  Кремінського управління водопровідно-каналізаційного господарства для реалізації податковою інспекцією для погашення податкової заборгованості і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про надання згоди Кремінському управлінню водопровідно-каналізаційного господарства на передачу основних засобів».

Прийнято одноголосно.

 

33.  Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основних напрямків розвитку на 2017 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основних напрямків розвитку на 2017 рік і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основних напрямків розвитку на 2017 рік».

Прийнято одноголосно.

 

34.  Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам зміни до Кремінського міського бюджету на 2016 рік і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

35.  Про звільнення від сплати земельного податку в 2016 році.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам які державні установи пропонуються звільнити від земельного податку в 2016 році і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про звільнення від сплати земельного податку в 2016 році».

Прийнято одноголосно.

 

36.  Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам яке майно пропонується для передачі з балансу Кремінської міської ради на баланс КП «Кремінна-комунсервіс» і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».

Прийнято одноголосно.

 

37.  Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам зміни до штатного розпису Кремінської міської ради і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

38.  Про передачу в позику комунального майна.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання про передачу в позику комунального майна і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про передачу в позику комунального майна».

Прийнято одноголосно.

 

39.  Про переукладення договору оренди  окремо визначеного майна комунальної власності з КУ Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району».

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання щодо необхідності переукладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з КУ Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району» і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про переукладення договору оренди  окремо визначеного майна комунальної власності з КУ Кремінської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району»».

Прийнято одноголосно.

 

40.  Про переукладення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Кремінською РДА (архів).

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання щодо необхідності переукладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Кремінською РДА (архів) і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про переукладення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Кремінською РДА (архів)».

Прийнято одноголосно.

 

41.  Про постановку на баланс приміщення, передбаченого для розміщення ФП на території Кремінської міської ради.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання Про постановку на баланс приміщення, передбаченого для розміщення ФП на території Кремінської міської ради і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 7 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про постановку на баланс приміщення, передбаченого для розміщення ФП на території Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

 

 

 

ГОЛОВА  КОМІСІЇ                                                                       О.М. ОСЄННОВ

 

 

СЕКРЕТАР   КОМІСІЇ                                                                  О.В. ФЕЩЕНКО

Read 805 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG