Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 28 липня 2016 08:17

Протокол №9 від 25.07.2016 (13 сесія )

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 9
засідання постійної депутатської комісії
з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів

 

м. Кремінна                                                                                                  „25” липня 2016 р.

                                                                                                                      14.00, каб. 12

 

На засіданні присутні 3 члена комісії: Нагорянський О.В., Гриценко Л.А., Гнелицький К.С.

Відсутні 2 члена комісії: Кравченко В.І., Несчетний А.А.

Запрошені: члени комісії з питань ЖКГ, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку Кременчук В.І. та Гриценко Ю.І. (інші члени комісії відсутні з поважних причин), секретар міської ради Пилипенко Е.В., перший заступник міського голови Дзивульський Г.А., заступник міського голови Макогон Н.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань, які виносяться на 13 сесію міської ради.

Інформація: заступника міського голови Макогон Н.М.

 

1.      Про  затвердження  звіту  про виконання Кремінського міського бюджету за 6 місяців 2016 року.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., детально доповіла депутатам звіт про виконання Кремінського міського бюджету за 6 місяців і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 13 сесії Кремінської міської ради.

Кременчук В.І. – чи Вам відомо, які юридичні особи є боржниками з податків?

Макогон Н.М. – так, відомо, це такі підприємства, як заводи «Хімавтоматика», «Аквапласт», «Кремінмаш» та інші.

Кременчук В.І. – прошу звернути увагу першого заступника міського голови, що будівля заводу «Кремінмаш» в аварійному стані. Пропоную звернутися до відділу МНС з метою запобігання надзвичайним ситуаціям.

Дзивульський Г.А. – пропозиція приймається.

 

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 13 сесії проект рішення «Про  затвердження  звіту  про виконання Кремінського міського бюджету за 6 місяців 2016 року».

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на  2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., доповіла депутатам основні зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2016 рік, які враховані в змінах до міського бюджету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 13 сесії Кремінської міської ради.

 

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 13 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на  2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про внесення змін до Кремінського міського бюджету  на 2016 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., доповіла депутатам зміни щодо кожної позиції Кремінського міського бюджету на 2016 рік, які пропонуються внести на розгляд депутатського корпусу і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 13 сесії Кремінської міської ради.

Кременчук В.І. – в доповіді зазначено, що на ремонт покрівель Кремінського ВУВКГ передбачається 2 (дві) суми. Будівля одна, а суми дві. Хто може пояснити?

Дзивульський Г.А. – так, передбачається виділити на ремонт покрівель 2 (дві) суми, на адміністративну будівлю та виробничі приміщення. Проектно-кошторисна документація розроблялася окремо по кожній будівлі, тому у бюджеті і передбачається 2 (дві) суми.  

 

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 13 сесії проект рішення «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету  на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., доповіла депутатам яке майно пропонується передати з балансу Кремінської міської ради на баланс КП «Кремінна-Комунсервіс», а саме ігрові комплекси у кількості 2 штуки на суму 65 666,66 (шістдесят п’ять тисяч шістсот шістдесят шість грн. 66 коп.) грн. без ПДВ, та інформацію щодо створення комісії  для здійснення процедури приймання-передачі майна Кремінської міської ради на баланс КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС» і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 13 сесії Кремінської міської ради.

 

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 13 сесії проект рішення «Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС»».

Прийнято одноголосно.

 

5.      Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., доповіла депутатам які пропонуються внести зміни до штатного розпису Кремінської міської ради у зв’язку із розширенням переліку послуг, які надаються центром адміністративно-юридичних послуг при виконкомі Кремінської міської ради і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 13 сесії Кремінської міської ради.

 

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 13 сесії проект рішення «Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            Л.А. ГРИЦЕНКО

Read 676 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG