Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 28 липня 2016 08:15

Протокол №14 від 22.07.2016 (13 сесія)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 14
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

 

м. Кремінна                                                                                             „ 22” липня  2016 р.                                                                                                                                   10.00, каб.12

 

На засіданні присутні 3 члена комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Наумчук Ю.М.

Відсутні 2 члена комісії: Лопата Б.А., Попов В.Г. -  засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П., головний архітектор району Євсюкова Т.Ф.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань, які будуть виноситися на сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П., головного архітектора району Євсюкової Т.Ф.

 

1.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0090 га., на яку поширюється право сервітуту ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б) та про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,01 га., на яку поширюється право сервітуту ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила результати виїзду депутатської комісії по заяві ФОП Мартиненко Л.В. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для установки МАФ (торгового павільйону).

Євсюкова Т.Ф., доповіла, що з метою розвитку міста та приватного бізнесу було знайдено законний шлях встановлення малих архітектурних форм шляхом укладення договорів сервітуту. На місці розташування майбутніх торгівельних павільйонів був смітник. Споруди будуть знаходитися на державному автомобільному шляху, який транзитом проходить через місто і облаштування красивих об’єктів підвищує імідж міста. При підготовки даного питання на виконком міської ради було узгоджено місто розташування та благоустрій прилеглої території, яка закріпляється за Мартиненко Л.В.  

Осєннова О.М., заявив, що підтримує розвиток малого підприємництва в місті, але питання встановлення малих архітектурних форм повинно розглядатися в рамках законодавства. Під час виїзду на місце ми побачили, що немає місця для зупинки автобусу, а відстань до входу в павільйон складає 1 (один) метр.

Фещенко О.В., підтримую голову комісії щодо питання безпеки дорожнього руху пасажирського транспорту. Потрібно або облаштовувати  карман, або переносити вхід до павільйону.

Наумчук Ю.М., також ускладнено обзір при виїзді на вулицю Харківську з боку провулка Жєлєзняка.

Євсюкова Т.Ф., за початковим проектом вхід до торгового павільйону розташовано з тильної сторони. Ми можемо повернутися до цього проекту і надати рекомендації власнику облаштувати вхід з тильної сторони. Стосовно виїзду з провулку Жєлєзняка то місця там достатньо і транспорту там проїздить не багато.

Осєннов О.М., якщо будуть створені умови для безперешкодного та безпечного руху пасажирського автомобільного транспорту та виїзду з провулку Жєлєзняка ніяких перешкод з боку депутатського корпусу щодо встановлення торгівельних павільйонів, не буде. Це добре коли місто розвивається в наш не легкий час. Прошу врахувати наші пропозиції і виносити питання на розгляд сесії міської ради.

 

ВИРІШИЛИ:

     При врахуванні пропозицій депутатської комісії погодитися з проектом рішення про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б) і внести даний проект на розгляд сесії міської ради.   

Прийнято одноголосно.

 

 

 

ГОЛОВА  КОМІСІЇ                                                                                                           О.М. ОСЄННОВ

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            О.В. ФЕЩЕНКО

Read 728 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG