Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 28 липня 2016 16:25

Протокол №13 від 19.07.2016 (13 сесія)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 13
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

                                                                                                         

       м. Кремінна                                                                                   „ 19” липня  2016 р.                                                                                                                                  10.00, каб.12

 

На засіданні присутні 5 члена комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Лопата Б.А.,

Наумчук Ю.М., Попов В.Г.

Відсутні 0 членів комісії, засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П., спеціаліст вищої категорії землевпорядного відділу Глядя В.О.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань, які виносяться на 13 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П., спеціаліста вищої категорії землевпорядного відділу Гляді В.О.

Попередній розгляд заяв громадян.

Пруденко О.П., оголосила заяву гр. Черного щодо зменшення ставки податку на землю у зв’язку з скрутним матеріальним положенням.

Осєннов О.М., запропонував надати письмову відповідь заявнику, що йому встановлена мінімальна ставка податку і зменшити її не має можливості.

Пропозиція прийнята одноголосна.

Пруденко О.П., оголосила заяву прихожан Української православної церкви з питання виділення земельної ділянки під будівництво каплиці на місці, яке раніше була надана під будівництво церкви і від якої Українська православна церква відмовилась.

Попов В.Г., зауважив, що під будівництво церкви вже надано місце в центрі міста, але на сьогоднішній день будівництво так і не розпочато і запропонував відмовити в наданні земельної ділянки.

Пропозиція прийнята одноголосна.

 

  1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

 

СЛУХАЛИ

Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, рішення 13 сесії  Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення

 

ВИРІШИЛИ:

                 Погодитися з проектом рішення і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне)»

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про надання дозволу на  складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Літвіновій А.В. (вул. Харківська, 128).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Літвінової А.В. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою, рішення Суду Кремінського району Луганської області від 19.05.2016 року по справі № 414/726/16-ц, провадження № 2/414/254/2016 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на  складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Літвіновій А.В. (вул. Харківська, 128)» .

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабічу Ю.М. та гр. Бабіч Г.Г.(сел. Ст. Краснянка, вул. Шахтарська, 65).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадян Бабіча Ю.М. та Бабіч Г.Г. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вирівнювання межи по провулку, рішення Суду Кремінського району Луганської області від 11.01.2011 року по справі № 2-101/2011р. і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабічу Ю.М. та гр. Бабіч Г.Г.(сел. Ст. Краснянка, вул. Шахтарська, 65)» .

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. Сокирянському О.С. (вул. Суворова, 41).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Сокирянського О.С. про надання дозволу на  проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель на землі сільськогосподарського призначення для ведення садівництва у зв’язку з бажанням використати своє право безоплатної приватизації землі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

Осєннова О.М., який заявив, що з метою визначення необхідності зміни цільового призначення земельної ділянки, дане питання необхідно вирішити з виїздом на місце.   

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з пропозицією голови комісії щодо вирішення питання з виїздом на місце. Рекомендації комісії з даного питання визначити окремо.

Після обстеження вирішили погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. Сокирянському О.С. (вул. Суворова, 41)»  

Прийнято одноголосно.     

 

5.      Про надання згоди на поділ земельної ділянки ТОВ «АЛНІ ХХІ С.»                          (пров. Піщаний, 10).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання директора ТОВ «АЛНІ ХХІ С.» щодо надання згоди на поділ земельної ділянки у зв’язку з поділом нерухомого майна, ухвалу Кремінського районного суду від 11.12.2014 року по справі № 414/2547/13-ц і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання згоди на поділ земельної ділянки ТОВ «АЛНІ ХХІ С.»                          (пров. Піщаний, 10)» .

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,0090 га., на яку поширюється право сервітуту ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Мартиненко Л.В. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для установки МАФ (торгового павільйону), висновок відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА від 27.04.2016 року № 32/19-19 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

Осєннова О.М., який заявив, що для прийняття виважених рекомендацій дане питання необхідно вирішити з виїздом на місце.

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з пропозицією голови комісії щодо вирішення питання з виїздом на місце. Рекомендації комісії з даного питання визначити окремо.   

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,01 га., на яку поширюється право сервітуту ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, район будівлі 93б).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Мартиненко Л.В. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для установки МАФ (торгового павільйону), висновок відділу містобудування та архітектури Кремінської РДА від 27.04.2016 року № 32/19-19 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

Осєннов О.М., висловив зауваження щодо узгодження встановлення торгового павільйону органами державної автомобільної інспекції.

Пруденко О.П., доповіла, що документацію готувала головний архітектор Євсюкова Т.Ф. і в документації є її висновок.

Глядя В.О., висловила свою думку, що у зв’язку з встановленням МАФ буде ускладнено виїзд з провулку Жєлєзняка.

Осєннова О.М., заявив, що дане питання необхідно вирішити з виїздом на місце.  

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з пропозицією голови комісії щодо вирішення питання з виїздом на місце. Рекомендації комісії з даного питання визначити окремо.

Прийнято одноголосно.   

 

8.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту ФОП Сухар Н.С. (вул. Шевченко, район будівлі № 29).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Сухар Н.С. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для установки МАФ (торгового павільйону), враховуючи рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 15.10.2014 р. № 214 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

Попов В.Г., висловив свою думку з приводу даного питання, що встановлювати торговий павільйон в даному місці не можна, у зв’язку з тим, що по вул.Шевченко в ранковий час дуже багато транспорту.

Осєннов О.М., поставив на голосування дане питання.

Попов В.Г., зробив заяву, що він проти встановлення торгового павільйону.   

 

ВИРІШИЛИ:

     Більшістю голосів погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту ФОП Сухар Н.С. (вул. Шевченко, район будівлі № 29)»

Прийнято більшістю голосів.

 

9.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту ФОП Нікішину М.В. (вул. Титова, район будівлі № 45).

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Нікішина М.В. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для установки МАФ (торгового павільйону), враховуючи рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 29.03.2016 р. № 68 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту ФОП Нікішину М.В. (вул. Титова, район будівлі № 45)» .

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту гр. Романовському О.О. (вул. Банкова, район будівлі 3а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Романовського О.О. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для проїзду вантажних транспортних засобів та розвантаження вантажів  і ознайомила з відповідним проектом рішення.

Осєннов О.М., запропонував в проект рішення внести умови провести благоустрій території в терміни 4 (чотири) місяці.

Пруденко О.П. погодилася внести в проект рішення запропоновані умови.

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення з доповненнями і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту гр. Романовському О.О. (вул. Банкова, район будівлі 3а)» .

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення    13 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.09.2011 року № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 5 сесії міської ради 7 скликання від 24.02.2016 року № 5/17 «Щодо передачі земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність та проведення продажу або в користування на правах оренди» та розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне)» .

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та укладання договору суперфіції з гр. Терентьєвим Ю.П. (вул. Желєзнодорожна, 12).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Терентьєва Ю.П. щодо затвердження технічної документації та укладання з ним договору суперфіції на земельні ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою, яка розроблена на підставі рішення 8 сесії 7 скликання міської ради  № 8/12 від 27.04.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

Глядя В.О., висловила зауваження, що добудова може ускладнювати прохід та проїзд по провулку, так як він дуже вузький.  

Осєннова О.М., заявив, що дане питання необхідно вирішити з виїздом на місце.  

 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з пропозицією голови комісії щодо вирішення питання з виїздом на місце. Рекомендації комісії з даного питання визначити окремо.

 Після обстеження вирішили погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та укладання договору суперфіції з гр. Терентьєвим Ю.П. (вул. Желєзнодорожна, 12)»

Прийнято одноголосно.     

 

13.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та передачу її в оренду гр. Нечитайло А.М. (вул. Східна, 94).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Нечитайла А.М. щодо переукладення договору оренди землі  у зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 8 сесії 7 скликання міської ради № 8/39 від 27.04.2016 року, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та передачу її в оренду гр. Нечитайло А.М. (вул. Східна, 94)» .

Прийнято одноголосно.

 

14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки ФОП Онопрієнко І.А. (проспект Дружби, 16/2).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила  заяву ФОП Онопрієнко І.А. щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 4 сесії 7 скликання міської ради            № 4/20 від 27.01.2016 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 28.10.2011 року, позитивні висновки Відділу містобудування та архітектури, Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки ФОП Онопрієнко І.А. (проспект Дружби, 16/2)» .

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 30.07.2004 р. для утримання танцювального майданчика  гр. Давидович С.М. (пл. Паркова).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву гр. Давидович С.М. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та інформацію щодо відсутності заборгованості з плати за землю  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 30.07.2004 р. для утримання танцювального майданчика  гр. Давидович С.М. (пл. Паркова)»

Прийнято одноголосно.

 

16.  Про внесення змін до договору оренди землі від 11.06.2012 р. укладеного з громадянками Івановою С.П. та Чорнобай Р.П. (пл. Кооперативна, 55б).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянок Іванової С.П. та Чорнобай Р.П. щодо зменшення орендної плати у зв’язку з скрутним фінансовим становищем і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 11.06.2012 р. укладеного з громадянками Івановою С.П. та Чорнобай Р.П. (пл. Кооперативна, 55б)» .

Прийнято одноголосно.

 

17.  Про внесення змін до договору оренди землі від 21.03.2016 р. укладеного з громадянином Колесниковим В.В.(пл. Кооперативна, 48а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Пржедецького Л.С., діючого від імені громадянина Колесникова В.В., відповідно до довіреності від 21.01.2016 року, зареєстрованого в реєстрі за № 50, щодо зменшення орендної плати у зв’язку з скрутним фінансовим становищем і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 21.03.2016 р. укладеного з громадянином Колесниковим В.В.(пл. Кооперативна, 48а)» .

Прийнято одноголосно.

 

18.  Про внесення змін до договору оренди землі від 01.04.2014 р. укладеного з громадянином Безсмертним М.Н. (пл. Кооперативна, 63).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Безсмертного М.Н. щодо зменшення орендної плати у зв’язку з скрутним фінансовим становищем  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 01.04.2014 р. укладеного з громадянином Безсмертним М.Н. (пл. Кооперативна, 63)» .

Прийнято одноголосно.

 

19.  Про внесення змін до договору оренди землі від 08.02.2014 р. укладеного з громадянином Гребенюком В.О. (пл. Кооперативна, 56).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Гребенюка В.О. щодо зменшення орендної плати у зв’язку з скрутним фінансовим становищем і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 08.02.2014 р. укладеного з громадянином Гребенюком В.О. (пл. Кооперативна, 56)» .

Прийнято одноголосно.

 

20.  Про внесення змін до рішення 10 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2016 року № 10/27.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Романчука П.В. щодо перегляду розміру орендної плати за земельну ділянку відповідно до прийнятого рішення сесії міської ради від 29.06.2016 року № 12/12 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення 10 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2016 року № 10/27» .

Прийнято одноголосно.

 

21.  Про внесення змін до рішення 4 сесії міської ради 7 скликання від 27.01.2016 року № 4/38.

 

СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Кушнаренка В.О. щодо перегляду розміру орендної плати за земельну ділянку відповідно до прийнятого рішення сесії міської ради від 29.06.2016 року № 12/12 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення 4 сесії міської ради 7 скликання від 27.01.2016 року № 4/38» .

Прийнято одноголосно.

 

 

22.  Про припинення права земле-користування по добровільній відмові.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Ванди Сергія Михайловича щодо добровільної відмови від права оренди на земельну ділянку і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

Попов В.Г., висловив зауваження, що необхідно оглянути дану земельну ділянку. 

Осєннова О.М., заявив, що дане питання необхідно вирішити з виїздом на місце.  

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з пропозицією голови комісії щодо вирішення питання з виїздом на місце.  Рекомендації комісії з даного питання визначити окремо.

 Після обстеження вирішили погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права земле-користування по добровільній відмові».

Прийнято одноголосно.

 

 

ГОЛОВА  КОМІСІЇ                                                                                               О.М. ОСЄННОВ

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            О.В. ФЕЩЕНКО

Read 677 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG