Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 22 грудня 2017 09:06

ПРОТОКОЛ № 30 від 14.12.2017 (28 сесія)

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 30

засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

                                                                                                    

     

 м. Кремінна                                                                                                  „14” грудня 2017р.                                                                                                                                           10.00, каб.12

 

На засіданні присутні 5 членів комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Попов В.Г., Лопата Б.А., Наумчук Ю.М.

Відсутні 0 членів комісії.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар ради  Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

 

Розгляд профільних питань, які виносяться на 28 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

 

 

1.        Про надання дозволу Відділу освіти Кремінської РДА на укладання договору сервітуту на частину земельної ділянки з ПП «Рубіжанський залізобетон».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання Відділу освіти Кремінської РДА на надання дозволу на укладання договору сервітуту на частину земельної ділянки з ПП «Рубіжанський залізобетон» та пропозицію надати дозвіл Відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації Луганської області, юридична адреса: м. Кремінна, вул. Банкова, 2, на укладання договору сервітуту з ПП «Рубіжанський залізобетон» на частину земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по пров. Івана Франка, 2 м. Кремінна, кадастровий номер: 4421610100:04:026:5401,  для установки тимчасової споруди модульної топочної на альтернативному паливі по забезпеченню теплом Кремінської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1  і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

      Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу Відділу освіти Кремінської РДА на укладання договору сервітуту на частину земельної ділянки з ПП «Рубіжанський залізобетон».

Прийнято одноголосно. 

 

2.        Про надання дозволу Відділу освіти Кремінської РДА на укладання договору сервітуту на частину земельної ділянки з ПП «Рубіжанський залізобетон».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила  клопотання начальника Відділу освіти Кремінської РДА  щодо надання дозволу на укладання договору сервітуту на частину земельної ділянки з ПП «Рубіжанський залізобетон» на установку тимчасової споруди та пропозицію надати дозвіл Відділу освіти Кремінської районної державної адміністрації Луганської області, юридична адреса: м. Кремінна, вул. Банкова, 2, на укладання договору сервітуту з ПП «Рубіжанський залізобетон» на частину земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по пров. Радищева, 69,             м. Кремінна, кадастровий номер: 4421610100:02:193:0002,  для установки тимчасової споруди модульної топочної на альтернативному паливі по забезпеченню теплом Кремінської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу Відділу освіти Кремінської РДА на укладання договору сервітуту на частину земельної ділянки з ПП «Рубіжанський залізобетон».

Прийнято одноголосно.

 

3.        Про припинення права  постійного користування земельною ділянкою КП «Креміннатеплокомуненерго».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання Комунального підприємства «Креміннатепло-комуненерго»  щодо припинення права користування земельною ділянкою у зв’язку з відчуженням нерухомого майна, Договір купівлі-продажу будівлі зареєстрованого в реєстрі за № 1432 виданого 27.10.2017 року та пропозицію припинити Комунальному підприємства «Креміннатеплокомуненерго», юридична адреса: м. Кремінна, пров. Гастелло, 21, право постійного користування земельною ділянкою площею 0,0422 га кадастровий номер: 4421610100:02:247:5405, розташовану по вул. Шевченко, 12б,  м. Кремінна, у зв’язку з відчуженням нерухомого майна (будівлі бойлерної КТЕБ) і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права  постійного користування земельною ділянкою                          КП «Креміннатеплокомуненерго» .

Прийнято одноголосно. 

 

4.        Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Кремінському медичному училищу та передачу земельної ділянки в постійне користування КЗ «Кремінський медичний коледж».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання директора КЗ «Кремінський медичний коледж» щодо передачі в постійне користування земельної ділянки,  розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 07.11.2017 року № 821 та пропозицію припинити Кремінському медичному училищу, юридична адреса: м. Кремінна, вул. Побєди, 5,  право постійного користування земельною ділянкою площею 0,2523 га, кадастровий номер: 4421610100:02:248:5417, розташованою за адресою: м. Кремінна, вул. Побєди, 5, наданою для утримання учбового закладу, у зв’язку з перейменуванням юридичної особи і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Кремінському медичному училищу та передачу земельної ділянки в постійне користування КЗ «Кремінський медичний коледж».

Прийнято одноголосно.

 

5.        Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Кремінському медичному училищу та передачу земельної ділянки в постійне користування КЗ «Кремінський медичний коледж».

                                                                                                                             

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання директора КЗ «Кремінський медичний коледж» щодо передачі в постійне користування земельної ділянки,  розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 07.11.2017 року № 821 та пропозицію припинити Кремінському медичному училищу, юридична адреса: м. Кремінна, вул. Побєди, 5,  право постійного користування земельною ділянкою площею 0,2537 га, кадастровий номер: 4421610100:02:246:5409, розташованою за адресою: м. Кремінна, вул. Центральна (колишня вул. Октябрьська), 5, наданою для утримання гуртожитку, у зв’язку з перейменуванням юридичної особи і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Кремінському медичному училищу та передачу земельної ділянки в постійне користування КЗ «Кремінський медичний коледж».

Прийнято одноголосно.

 

6.        Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Нечмоні О.П.

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                     

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Нечмоні П.О., діючого від імені громадянина Нечмоні О.П. відповідно до Довіреності зареєстрованої  в реєстрі за № 599 та виданої 19.05.2017 року щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації  із землеустрою, розробленого на підставі рішення 23 сесії 7 скликання міської ради  № 23/13 від 29.06.2017 року та пропозицію затвердити Технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування інших будівель громадського призначення,  яка розташована за адресою: м. Кремінна, пров. Радищева, 67 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

   

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Нечмоні О.П.» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту Ночовці Є.Ю.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву Ночовки Є.Ю. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою з послідуючим укладанням договору сервітуту на земельну ділянку для установки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 17.11.2017 р. № 278 та пропозицію надати дозвіл Ночовці Євгену на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по вул. Харківська, район скверу шахти «Кремінна», м. Кремінна, площею 0,0020 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – установки тимчасової споруди з послідуючим укладанням договору сервітуту і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту Ночовці Є.Ю.» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства гр. Полтавець Л.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Полтавець Л.М.  щодо виділення земельної ділянки вільної від забудови для будівництва та обслуговування жилого будинку та для ведення особистого селянського господарства, Довідку КП «Кремінське РБТІ» від 01.11.2017 року № 13 та пропозицію надати дозвіл громадянці Полтавець Людмилі Михайлівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована  по  вул. Гагаріна, район садиби 3а, м. Кремінна, орієнтовною площею 0,15 га, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства гр. Полтавець Л.М.» .

Прийнято одноголосно.

 

9.        Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення    13 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.09.2011 року № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 5 сесії міської ради 7 скликання від 01.03.2017 року № 20/7 «Про передачу земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність або в користування на правах оренди та проведення їх продажу», розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» та пропозицію затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розроблені на підставі рішень органу місцевого самоврядування та передати безоплатно у власність громадянам за заявами і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян»

Прийнято одноголосно. 

 

10.    Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, рішення 13 сесії  Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» та пропозицію надати дозвіл на підготовку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян, громадянам за заявами  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

11.    Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду гр.  Сливі М.М. та Сливі О.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадян Сливи М.М. та Сливи О.М. стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки розроблену на підставі рішення сесії Кремінської міської ради 13.09.2017 року  № 25/14 та пропозицію визнати таким, що втратили чинність рішення сесії міської ради 7 скликання від 17.05.2017 року № 22/32 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  та передачу її в оренду громадянам Сливі М.М. та Сливі О.М. (вул. Титова, 7/24)» та Договір оренди землі від 11.08.2005 р. (з доповненнями), який зареєстрований у Кремінському районному відділ Луганської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» від 22.08.2005 року за № 216101/040542200063 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду гр.  Сливі М.М. та Сливі О.М» .

Прийнято одноголосно.

 

 

 

ГОЛОВА  КОМІСІЇ                                                                                         О.М. ОСЄННОВ

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                       О.В. ФЕЩЕНКО

Read 660 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG