Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 29 червня 2016 15:11

Протокол №12 від 24.06.2016 (12 сесія)

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 12

засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

                                                                                                         

м. Кремінна                                                                                             „24” червня  2016 р.                                                                                                                                               13.00, актовий зал

 

На засіданні присутні 4 члена комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Лопата Б.А.,

Наумчук Ю.М., Попов В.Г.

Відсутні 0 членів комісії, засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., заступник міського голови Макогон Н.М., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 12 сесію міської ради.

Інформація: заступника міського голови Макогон Н.М., начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П., секретаря міської ради Пилипенка Е.В.

 

1.      Про внесення змін до Кремінського міського бюджету  на 2016 рік.

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., детально доповіла депутатам щодо кожної позиції змін, які пропонуються внести до Кремінського міського бюджету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету  на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2016 рік.

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., доповіла депутатам зміни до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м.Кремінна на 2016 рік, які враховані в змінах до міського бюджету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів у  м. Кремінна на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік.

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., доповіла депутатам основні зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2016 рік, які враховані в змінах до міського бюджету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на  2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік».

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Кремінна на 2016 рік.

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., доповіла депутатам основні зміни до Програми оздоровлення та відпочинку дітей м.Кремінна, які враховані в змінах до міського бюджету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Кремінна на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

5.      Про внесення змін до рішення сесії від 24.02.2016 № 5/4 «Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради».

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., доповіла депутатам, що у зв’язку із змінами в законодавстві з’явилася можливість перереєструвати керівника виконкому Прокопенко Ю.О., та визначити центр надання юридично-адміністративних послуг при виконавчому комітеті міської ради і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення сесії від 24.02.2016 № 5/4 «Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради»».

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС»

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., доповіла депутатам яке майно пропонується передати з балансу Кремінської міської ради на баланс КП «Кремінна-Комунсервіс» і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС»».

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства нормативного акту місцевого значення.

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., доповіла депутатам службову записку начальника планово-фінансового відділу Смалько Н.М. та суть питання про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства, зокрема Бюджетного кодексу нормативного акту місцевого значення і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства нормативного акту місцевого значення».

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про припинення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності.

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання щодо припинення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності (огороджене приміщення на першому поверсі будівлі міської ради)  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про припинення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності».

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про затвердження переліку адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської  ради.

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання про затвердження переліку адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської  ради, зачитала всі види послуг, які надає центр з надання адміністративно-юридичних послуг  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про затвердження переліку адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської  ради».

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради.

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., доповіла депутатам ставки земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради у порівнянні з діючими ставками і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у  комунальній власності територіальної громади м. Кремінна.

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., доповіла депутатам розміри орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Кремінна у порівнянні з діючими розмірами орендної плати за земельні ділянки і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у  комунальній власності територіальної громади м. Кремінна».

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про затвердження плану роботи Кремінської міської ради на друге півріччя 2016 р.

СЛУХАЛИ:

Пилипенко Е.В., який детально доповів депутатам проект плану роботи Кремінської міської ради на ІІ півріччя 2016 року і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Пилипенко Е.В., депутат Кременчук В.І. запропонував внести до плану роботи Кремінської міської ради звіт щодо роботи центру з надання адміністративно-юридичних послуг в 2016 році.

ВИРІШИЛИ:

             Погодитися з проектом рішення без змін, але  доповнити пропозицією депутата Кременчука В.І. і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про затвердження плану роботи Кремінської міської ради на друге півріччя 2016 р».

Прийнято одноголосно.

    

  1. Про створення комісії з добору вільних земельних ділянок комунальної власності, які виставляються для продажу або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила, що у зв’язку з кадровими змінами, які відбулися в апараті виконавчого комітету Кремінської міської ради,  виборами депутатів нового скликання та з метою організації порядку продажу вільних земельних ділянок комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіції, емфітевзису) на конкурентних засадах (земельних торгах) необхідно створити комісію з добору вільних і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про створення комісії з добору вільних земельних ділянок комунальної власності, які виставляються для продажу або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах)» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

СЛУХАЛИ

Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, рішення 13 сесії  Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення

ВИРІШИЛИ:

                 Погодитися з проектом рішення і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне)»

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про надання дозволу на  складання технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила, що з метою проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності та проведення державної реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки необхідно надати дозвіл територіальній громаді міста Кремінна в особі Кремінської міської ради, на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  комунальної власності із земель житлової та громадської забудови за списком (зачитала) і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на  складання технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» .

Прийнято одноголосно.

 

16.  Про подовження терміну дії рішення 58 сесії міської ради 6 скликання від 25 лютого 2015 року № 58/16.

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання виконавчого директора Луганської регіональної філії  ДП «Центр ДЗК» щодо подовження терміну дії рішення сесії міської ради, в зв’язку з додатковим розглядом проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Осауленко А.В. та гр. Пустовару С.І., і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про подовження терміну дії рішення 58 сесії міської ради 6 скликання від 25 лютого 2015 року № 58/16» .

Прийнято одноголосно.

 

17.  Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Бахур В.В. (вул. Полярна, 8).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Бахур В.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, як учаснику АТО, ознайомила з Посвідченням Управління персоналу штабу військової частини серії УБД № 098298 від 06 квітня 2016 року та рішенням 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/25 «Про резервування земельних ділянок та їх відведення учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції» і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Бахур В.В. (вул. Полярна, 8)» .

Прийнято одноголосно.

 

18.  Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Кременчуку О.В.(вул. Полярна, 26).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Кременчука О.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, як учаснику АТО, ознайомила з Посвідченням Управління персоналу штабу військової частини серії УБД № 098518 від 07 квітня 2016 року та рішенням 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/25 «Про резервування земельних ділянок та їх відведення учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції» і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння гр. Смазі А.М. (вул. Пархоменко, район садиби 106)» .

Прийнято одноголосно.

 

19.  Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Назарько М.В.(вул. Полярна, 28).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Назарько М.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, як учаснику АТО, ознайомила з Посвідченням Управління персоналу штабу військової частини серії УБД № 098524 від 07 квітня 2016 року та рішенням 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/25 «Про резервування земельних ділянок та їх відведення учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції» і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Назарько М.В.(вул. Полярна, 28)» .

Прийнято одноголосно.

 

20.  Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Остапенку М.С.(вул. Полярна, 6).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Остапенка М.С. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, як учаснику АТО, ознайомила з Посвідченням Управління персоналу штабу військової частини серії УБД № 098527 від 07 квітня 2016 року та рішенням 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/25 «Про резервування земельних ділянок та їх відведення учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Остапенку М.С.(вул. Полярна, 6)» .

Прийнято одноголосно.

 

21.  Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Шульц Т.О. (вул. Полярна, 2).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Шульц Т.О. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, як учаснику АТО, ознайомила з Посвідченням Управління персоналу штабу військової частини серії УБД № 098548 від 07 квітня 2016 року та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/25 «Про резервування земельних ділянок та їх відведення учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції» і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Шульц Т.О. (вул. Полярна, 2)»

Прийнято одноголосно.

 

22.  Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з послідуючою передачею її в оренду для городництва гр. Лосєву А.С.(пров. Піддубний, район будинку 1).

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Лосєва А.С. щодо передачі в оренду земельної ділянки для городництва, яка раніше знаходилася в оренді у громадянки Губіної М.І. і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з послідуючою передачею її в оренду для городництва гр. Лосєву А.С.(пров. Піддубний, район будинку 1)» .

Прийнято одноголосно.

 

23.  Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування вбудованого нежитлового приміщення та господарської будівлі гр. Сіміковій Л.М. та гр. Пономарьову М.П. (пр. Дружби, 15/2).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадян Сімікової Л.М. та Пономарьова М.П. про надання дозволу на складання проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування вбудованої аптеки та господарської будівлі, Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 24.02.2003 року серії САА №  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування вбудованого нежитлового приміщення та господарської будівлі гр. Сіміковій Л.М. та гр. Пономарьову М.П. (пр. Дружби, 15/2)» .

Прийнято одноголосно.

 

24.  Про надання згоди на поділ земельної ділянки гр. Фатєєвій Л.О. (пл. Кооперативна, 2).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Фатєєвої Л.О. щодо надання згоди на поділ земельної ділянки у зв’язку з добровільною відмовою від права користування частиною земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання згоди на поділ земельної ділянки гр. Фатєєвій Л.О. (пл. Кооперативна, 2)» .

Прийнято одноголосно.

 

25.  Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 13 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.09.2011 року № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 5 сесії міської ради 7 скликання від 24.02.2016 року № 5/17 «Щодо передачі земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність та проведення продажу або в користування на правах оренди», розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне)».

Прийнято одноголосно.

 

26.  Про передачу у приватну власність земельної ділянки  гр. Жуковій Ю.О. (вул. Автопаркова, 8).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Жукової Ю.О. та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаного на підставі рішення міської ради від 17.07.2015 р. 61/16, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельної ділянки  гр. Жуковій Ю.О. (вул. Автопаркова, 8 .

Прийнято одноголосно.

 

27.  Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу у приватну власність земельних ділянок гр. Костюченко С.М. (сел. Житлівка, вул. О.Кошевого, 43).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила  заяву громадянки Костюченко С.М. та технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), виконаних на підставі рішення сесії міської ради, Ухвалу Кремінського районного суду від 23.07.2013 року, Справа № 414/1435/13-ц, Провадження № 2/414/491/2013 та Довідку Бараниківського виконавчого комітету сільської ради від 10.05.2016 № 09-04/61 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу у приватну власність земельних ділянок гр. Костюченко С.М. (сел. Житлівка, вул. О.Кошевого, 43 .

Прийнято одноголосно.

 

28.  Про внесення змін до договору оренди землі від 01.02.2011 р. укладеного з ПП Білоконем М.І.

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Білоконя М.І. щодо внесення відповідних змін до договору оренди землі від 01.02.2011 року у зв’язку з припиненням підприємницької діяльності і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 01.02.2011 р. укладеного з ПП Білоконем М.І» .

Прийнято одноголосно.

 

29.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності (пл. Кооперативна, район автовокзалу).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розробленого на підставі рішення 44 сесії 6 скликання міської ради № 44/28 від 29.01.2014 року, позитивні висновки Відділу Держземагенства у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності (пл. Кооперативна, район автовокзалу)» .

Прийнято одноголосно.

 

30.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» (пров. Дружби).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання керівника КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» щодо передачі в оренду земельних ділянок встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 43 сесії 6 скликання міської ради № 43/33 від 18.12.2013 року, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністраціїзаяву і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» (пров. Дружби)» .

Прийнято одноголосно.

 

31.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 06.02.2012 р. для утримання аптечного павільйону № 2 ПП «Вітал» (пл. Кооперативна, 43).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву дирекції ПП «Вітал» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, та інформації щодо відсутності заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 06.02.2012 р. для утримання аптечного павільйону № 2 ПП «Вітал» (пл. Кооперативна, 43)» .

Прийнято одноголосно.

 

32.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки ППФ «Каскад» (вул. Титова, 7/53).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву дирекції ППФ «Каскад» щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 4 сесії 7 скликання міської ради  № 4/20 від 27.01.2016 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 18.07.2006 року, позитивні висновки Відділу містобудування та архітектури, Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки ППФ «Каскад» (вул. Титова, 7/53)» .

Прийнято одноголосно.

 

33.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 25.12.2009 для розширення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Лисенко Н.М. (сел. Житлівка, вул. Красна, 69).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву гр. Лисенко Н.М. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та інформацію щодо відсутности заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 25.12.2009 для розширення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Лисенко Н.М. (сел. Житлівка, вул. Красна, 69)» .

Прийнято одноголосно.

 

34.  Про внесення змін до договору оренди землі від 19.06.2007 р. укладеного з ФОП Агафоновим С.М.

СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Агафонова С.М. щодо зменшення орендної плати у зв’язку з скрутним фінансовим становищем і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 19.06.2007 р. укладеного з ФОП Агафоновим С.М» .

Прийнято одноголосно.

 

 

35.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ФОП Осначу В.В. (пров. Сєвєрний, 16).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Оснача В.В. стосовно погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та переукладання договору оренди землі від 29.07.2004 р. на частину земельної ділянки, рішення 5 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 24.02.2016 року № 5/20 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ФОП Осначу В.В. (пров. Сєвєрний, 16)» .

Прийнято одноголосно.

 

36.  Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності ФОП Маруніну М.В. (пров. Сєвєрний, 16).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка заяву ФОП Маруніна М.В. стосовно передачі в оренду частину земельної ділянки, утвореною шляхом поділу земельної ділянки, яка знаходилася в оренді ФОП Оснача В.В. відповідно до договору оренди землі, Ухвалу Суду Кремінського району Луганської області від 10.12.2013 року, справа № 414/609/13-ц, провадження № 2/414/242/2013 та технічну документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок і ознайомила з відповідним проектом рішення.

ВИРІШИЛИ:

                  Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності ФОП Маруніну М.В. (пров. Сєвєрний, 16)» .

Прийнято одноголосно.

 

37.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.07.2007 р. для утримання магазину ФОП Халіуліну О.А. (пл. Кооперативна, 55а).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Халіуліна О.А. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, враховуючи відсутність заборгованості з плати за землю  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

                  Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.07.2007 р. для утримання магазину ФОП Халіуліну О.А. (пл. Кооперативна, 55а)».

Прийнято одноголосно.

 

38.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 24.05.2005 р. для утримання пункту технічного обслуговування автомобілів гр. Черному О.Л. (вул. Донецька, 6).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Черного О.Л. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

                  Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 24.05.2005 р. для утримання пункту технічного обслуговування автомобілів гр. Черному О.Л. (вул. Донецька, 6)».

Прийнято одноголосно.

 

39.  Про відміну рішення 8 сесії міської ради 7 скликання від 27.04.2016  року № 8/42.

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Сокирянського О.С. щодо відміни рішення 8 сесії міської ради 7 скликання від 27.04.2016 року № 8/42 «Про внесення земельних ділянок до переліку ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2016 році»  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

                  Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відміну рішення 8 сесії міської ради 7 скликання від 27.04.2016  року № 8/42».

Прийнято одноголосно.

 

40.  Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки громадянину  Расламбекову В.І. (пл. Кооперативна, район будинку 7).

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина  Расламбекова В.І. про надання згоди на відведення земельної ділянки з подальшою передачею в приватну власність для ведення садівництва за рахунок земель комунальної власності вільної від  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

                  Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки громадянину  Расламбекову В.І. (пл. Кооперативна, район будинку 7)».

Прийнято одноголосно.

 

41.  Про повернення авансового внеску.

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Сокирянського Олександра Семеновича  і ознайомила з відповідним проектом рішення.

Осєннова О.М., який зазначив, що дане питання потребує додаткового вивчення з боку юридичної служби і запропонував на 12 сесію надати висновки юристів.

ВИРІШИЛИ:

                   Погодитися з пропозицією голови комісії і розглянути проект рішення «Про повернення авансового внеску» безпосередньо на пленарному засідання з висновками юридичної служби.

Прийнято одноголосно.

 

42.  Про доповнення рішень сесії міської ради 6 та 7 скликання в пункті проведення державної реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки.

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила інформацію, що у зв’язку із внесенням змін та доповнень до  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» необхідно доповнити в пункти  рішень сесій міської ради 6 та 7 скликання щодо проведення державної реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки, а саме: після слів «провести державну реєстрацію» доповнити словами « за Територіальною громадою міста Кремінна в особі Кремінської міської ради» далі за текстом  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

ВИРІШИЛИ:

                  Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про доповнення рішень сесії міської ради 6 та 7 скликання в пункті проведення державної реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки».

Прийнято одноголосно.

 

 

ГОЛОВА  КОМІСІЇ                                                                                                            О.М. ОСЄННОВ

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            О.В. ФЕЩЕНКО

Read 702 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG